Фейсбук 2

  • 1 272 146
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 11 625
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
О, и при мен бяха изчезнали преди известно време, дори тук писах. Чак писах на съпорта на фейсбук, не знам дали заради това, но се оправиха!

# 11 626
  • Мнения: X
Днес мина ъпдейт на ФБ, може това да е причината.

# 11 627
  • Мнения: 54 717
На лаптопа си имах, на телефона се бяха загубили.

# 11 628
  • Мнения: 1 041
Брояча на качените клиповете с публична видимост показвали ви имената на хората, които са го гледали, но не са ви във списъка с приятели?...  newsm78... Това, ако са го въвели, няма да има нужда вече от приложения.. " Кой ми е гледал профила".. hahaha

# 11 629
  • Мнения: 5 593
И по-горе писах, не мога да кажа. Публикациите ми се виждат само от приятелите ми, така че няма как някой друг да ги е гледал.

# 11 630
  • Мнения: 1 041
И по-горе писах, не мога да кажа. Публикациите ми се виждат само от приятелите ми, така че няма как някой друг да ги е гледал.

Поста ви го видях, затова се обърнах към тези с публични публикации да споделят, брояча  дали прави видими имената на хора извън списъка с приятели .. Peace

# 11 631
  • София
  • Мнения: 1 120
Искам да скрия приятелите си, но така, че никой да не ги вижда. В настройките има има опция да ги скрия, но приятелите ми могат да виждат общите ни приятели. Искам общите ни приятели да не се виждат. Има ли такава опция?

# 11 632
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Няма как да скриеш общите приятели ако те не са скрили приятелите си.

# 11 633
  • София
  • Мнения: 1 231
И по-горе писах, не мога да кажа. Публикациите ми се виждат само от приятелите ми, така че няма как някой друг да ги е гледал.

Поста ви го видях, затова се обърнах към тези с публични публикации да споделят, брояча  дали прави видими имената на хора извън списъка с приятели .. Peace

Към момента брояча не показва имената на хората гледали някой мой клип....нито на приятелите, нито на други. Пиша към момента, защото преди ми ги е показвало.

# 11 634
  • София
  • Мнения: 9 953
Има ли опция да се прегледат събитията на определен ден - например два дни напред (14ти)?

# 11 635
  • Мнения: 32 159
Здравейте, имам въпрос. Как може да направя така, че харесванията ми да не се виждат от никого?
Или поне от профили, които не са ми в списъка.

# 11 636
  • Мнения: X
Като спреш да харесваш. Не е известен друг начин.

# 11 637
  • Мнения: 32 159
Ясно. Още по-странното е, че в харесванията имам страница, която не съм харесала

# 11 638
  • Мнения: X
Може да са си сменили името и визията. Но както си задала въпроса, аз разбрах лайкване на снимки и постове, а не на страници. Провери с опцията Кой може да вижда нещата ми.

# 11 639
  • Мнения: 2 674
По мои наблюдения познати-ограничени не виждат постовете които си харесала, но могат да видят в рекламата страниците които харесваш. Но не дай си боже да коментираш нещо- всички виждат. А за страниците, понякога ако харесаш една, а те имат дъщерни страници,  за които автоматично се отчита, че си харесала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт