Давате ли на малките деца да говорят по телефона?

  • 1 608
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 609
Давам й Simple Smile.Тя постоянно повтаря "али бабо...",но като й дам слушалката и онемява mobilephone

# 31
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, винаги съм и давала, тя страшно се радва и с една отговорна и сериозна физиономия бръщолеви на отсрещната страна, изобщо води диалог детето... Laughing

# 32
  • Варна
  • Мнения: 6 873
На годинка? - не. Чак когато проговори като хората т.е. след 3тата година и то само с леля и и баба и. Не и е позволено да пипа телефоните без разрешение, и не само тях, абсурд пък да говори с познати и непознати - определено е досадно.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
 От много малки им давах да говорят по телефона, че бабите и дядовците искаха да ги чуват, а са далече.
 И така стана, че сега са първи телефонисти и не можеш да се вредиш от тях. Дъщерята като вдигне и като започне да обяснява какво правим, кой къде е и затваря. питам с кой говори - "Ами не знам". Сега вече се понаучи първо да пита кой се обажда и кого търси. Обаче все още има изцепки - "Бабо, търси те лошият директор" и майка ми после се чуди какво да обяснява. Малкият бърбори непрестанно и едва ли от другата страна го разбират добре, но на него не му пречи Wink Дори си поръча по телефона подарък на дядо Коледа.

# 34
  • Мнения: 863
Да,давам.Еми то аз докато стигна до тел.малкия вече приказва с отсрещната страна. WinkПита,разпитва,дава акъли...голяма е клюкарка.Еми няма на кого да се метне Flutter
А малката буба също иска да говори и като държа служалката ми я дърпа,но като й я дам общо взето само слуша...засега Grinning

# 35
  • Мнения: 488
Докато говоря аз ми дърпа слушалката и вика "ало. ало, ало .....". В момента, в който му дам слушалката и чуе отсрещния глас, бяга като за световно
Абсолютно същото прави и Криси. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт