Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 158

  • 27 849
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 2 913
Какъв е то сухар вечер?! #2gunfire Без сухари моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя hahaha smile3513

# 46
  • Мнения: 1
здравейте Simple Smile
бяхме целия уикенд на гости на едни приятели, бях си режимна, но пак си имам +. НО ще изчезне пушината.
Днес плодове
з-банан
о-ябълка,круша и киви
в-ябълки

Krassi_mira, нстройваш ли се за водния утре?
Има ли и някой друг с нас

И аз питах дали има друг но никой не се обади.
Аз предния воден го изкарах сравнително леко при положение че до сега не съм била цял ден без храна та било то и плодове. Единствено вечерта нещо поогладнях но си легнах по-раничко и готово  Laughing
Надявам се и с този да нямам проблеми.

Да се отчета и аз за днес:

З: банан най-вероятно  и за през деня имам приготвени банани, кивита и круши а мисля за вечеря да хапна и малко сурови бадеми

Лек и минусов ден от мен

# 47
  • Мнения: 434
Добро утро Фиданки!
Ловче, мерси за кафенцето, имам голяма нужда от него, че малката цяла нощ кашля и сега съм кисела и недоспала, но поне не съм на работа и ще си стоим на топличко да се лекуваме.
Очаквано след доброто хапване вчера на обяд и смесването на белтъци на вечеря съм+500.
Днес менюто ще е лозови сърмички за обяд и вечеря най-вероятно.

ksanaidu, никакви сухари, хляб е позволен само на обяд в ден варива, и то една филиика пълнозърнест и във въглехидратен.Моят съвет е да го хапваш сао във въглехидратен Peace

# 48
  • Мнения: 166
Добро утро,дами  Hug
Тъкмо се връщам от зъболекар и веднага сядам да ви прочета Simple Smile
ksanaidu , момичетата вече са ти казали-без хляб,дори и сухар да е  Peace
Аз си го позволявам само във въглехидратен,но пълнозърнест.И въпреки всичко,гледам да го избегна ако мога  Peace Инъче другото е ок.
Аз съм - 600гр. днес Simple Smile
Чувствам се перфектно,като се върна назад месец и малко,чак се чудя как е възможно..  Shocked
Този режим е просто..  Heart Eyes Обичам го!!!
Днес съм на въглехидрати и замислям спагети с лук и домати за обед,но ще отчитам по-късно.
Хубав ден засега  Hug

# 49
  • Мнения: 40
Здравейте мили дами   bouquet След като прочетох всичко още от 2009 година някъде ,от днес и аз съм с вас  Simple Smile В момента съм към 80 кг и целта ми е 60-66 кг  Sad Но важното е, че има надежда и всички тук страшно много ме мотивирахте.

1 ден - белтъчен:
З:2 банана;
О: пил. бутче със салата зеле и моркови;
В: салата зеле и моркови с парченце сирене.

Надявам се като нова сред вас, ако имам някакви пропуски или грешки да ме поправяте. Peace
Лек ден и успешна седмица  newsm51

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ

Румка,ПОЧИВАМ си аз,амЪ едни ревУлюционни мисли
за гооолямо плюскане ме бяха налегнали............сега съм доволно кротнала се и чакаща Януари.

Днес Въглехидрати:
З:банан
О:мъфини
В:макарони с.....нещо

# 51
  • Мнения: 2
Привет, фиданки Wink От 14 дена съм на диетата - "религия"   Simple Smile и резултатът ми до тук не е много добър -1 кг.. Предполагам, че това се дължи на МЦ,а и на факта, че имам малко за сваляне около 5 кг.,за да си върна теглото от преди бременността.
Много добри резултати сте постигнали момичета  bouquet Най-вече това си личи по снимките.Прекрасни сте  Sunglasses Heart Eyes
Аз да се отчета все пак  chef
з. кафе и печена тиква
о. картофи на фурна
в. картофи на фурна + салата домати и краставици

Успех на всички  bouquet Чета ви с интерес Wink Wink Wink

# 52
  • Мнения: 93
Добро утро Hug
Нана браво на теб изглеждаш страхотно Hug
Днес на бобови и варива Grinning
Меню за днес:
З-Фреш от 2 грейпфрута и чаша чай без захар
Об.-Печени картофки със салатка
Сл.-Кафе без захар
В-Салатка от червен боб и царевица.
Само имам един въпрос,защото не го намирам никъде,ако някой вече е питал ,моля да ме извините Embarassed
Аз си правя домашна лютеница с праз,брашно и доматено пюре,към кой ден мога да я добавя в менюто си?

# 53
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета. След мнооооогооооото прегрешения през последните 4 дни с изненада видях, че не съм качила и грам. Поуспокоих се малко, защото се чувствах ужасно виновна. Днес е плодов, но още нищо не съм хапвала. Може да си направя зеленчукова супа, че ми е студено. След 4 дни ми е първия воден и това ме плаши, а много ми се иска да успея. До сега съм свалила само 4 кг и си мисля, че е малко. Ама аз съм си виновна!!! Хубав ден и успешна седмица на всички!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 554
Здравейте, Фиданки,
Много ми се иска, някоя по-веща от мен да ми отговори дали е разрещено в плодовия ден да се хапва печена тиква-нали все пак и е сезона. Брагодаря и успех на всички.

# 55
  • Мнения: 434
Разрешена е , но без захар  Peace

# 56
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
erna, тиквата е разрешена всеки ден за закуска, в плодовия не само за закуска, но без захар!

Момичета, пак сте изписали половин тема за 2 дни! Да не ви изпусне човек през уикенда, значи.... Връщам се да чета 18 страници назад  #Crazy, а междувременно да попитам нещо: като забравя черния шоколад във въглехидратен ден, кое е по-добре - да го хапна, когато се сетя (обикновено е към 22-23ч.) или изобщо да го пропусна? Според мен е по-добре да не го ям толкова късно, но все пак да питам...

Хайде после ще се отчитам! Успешна седмица на всички и много минусчета   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554

Аз си правя домашна лютеница с праз,брашно и доматено пюре,към кой ден мога да я добавя в менюто си?

Само във въглехидратен.

# 58
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен , аз съм за пръв път тук , от днес започвам тази диета , която след прочитане няколко пъти ми стана любима.Дано и резултати да имам.
Казвам се Христина на 31 години и имам за сваляне доста , започвам 70.3 килограма , целта е поне 55 , а идеалното ми тегло за моя строен ръст от 156-157 см е 52 кг.
За днес закуската ми е - 2 ябълки и кафе , още не съм го измислила другите хранения какво ще е.
Поздрави на всички и много ---
 Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 554
Zeke,благодаря за отговора. Вече цял месец се образовам четейки за коментираната диетата. по принцип е желателно в цикъла на храносмиляне т.е. след 20.00 ч. да не се консумира всичсо, но  в никакъв случай не мисля, че е строго забранено ине може да се правят компромиси.

Общи условия

Активация на акаунт