КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -тема 11

  • 28 908
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 651
Не се тревожи, мисля, че си издърпала иглата твърде рано или не си я държала хубаво вкарана и е влязло под кожата. Ще се абсорбира, няма проблеми. И на мен ми се случи 1-2 пъти в началото като ми трепереше още ръката от страх.

За да не се случва: забиваш хубаво цялата игла и тогава почваш да инжектираш, стараеш се да не я вадиш и милиметър, докато не свърши лекарството. Като свърши, чакаш 10 секунди и вадиш тогава рязко. Не вади веднага, защото може да е останала капчица на върха на иглата и да раздразни кожата.

# 46
  • Мнения: 4 737
Хоп-троп да се разпиша и аз и да попия от вирусчетата на Пинко  Praynig Hug
Фикс пак сте имали приключения ... хайде, това да е последното ти Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 6 232
Нова жена,нормално е  Peace От това,което сваля ЛХ-то е възможно да се зачерви,да сърби,да се подуе лекичко...до час-два,зависи колко ти е нежна кожата,минава  и се разнася.
Фиксче, Hug ама ти си стой при нас-ние гоним,само ако се заседи някоя...не,че се получава,де-като гледам каква група сме се подкарали от едно известно време насам ,повече от година ,две  #2gunfire Пък ти си си с двата крака навън,няма опасност да ти хареса,че да се чудим,как да те спрем после  Mr. Green...а и след това преживяване,което си "организира",пък съвсем  ooooh!
Аз също не съм доволна от тези тестове за ову. Правех фоликулометрия,докторът вижда фоликул,който трябва всеки момент да се спука,пускам тест няколко дни поред-само отрицателен....

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фиксченце, аман от неволи Tired,дано са приключили вече, че не можеш да отдъхнеш и да се зарадваш на бременността Hug Hug Hug Не допускай негативни мисли да ти завладяват съзнанието Simple Smile
Тези тестове за ову-то и аз не ги уважавам,все отрицателни ми бяха едно време като ги правех баш във фертилните дни Mr. Green Peace

# 49
  • Мнения: 173
 wavey
Пинко - чудесна тема!   bouquet

Късмет мили момичета  Praynig thumbsup Hug

# 50
  • Мнения: 799
Нова жена и аз като съм го слагала получавах същото, подуване, обривив и реших, че съм алергична. Но док, каза, че няма проблем и е напълно нормално  Peace
Фиксче моля се всичко да е наред с вас до края  Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 4 651
Мерси момичета   bouquet.
Пинко ти кога си на преглед, за да видят какво е станало?

# 52
  • Мнения: 904
E не, #Crazyвие убихте всичко детско в мен Joy, да бях питала преди да прахосам 10лв.

# 53
  • София
  • Мнения: 16 194
Припикавай си ги с кеф, само не им дръж вяра Embarassed Embarassed Embarassed

# 54
  • Мнения: 904
Тъй ще направя Laughing.

# 55
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Леле, кога изписахте толкова! Ама никога не успявам да се впиша в първите страници, надявам се това да не ми попречи на успеха и по подобие на авторката си пожелавам колкото ембриони, толкова бебета, пък после ще му мислим. Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 661
Да се запиша и аз тук, че с тези темпове ще я изпишете преди да съм се записала. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 799
Фиксче, аз в понеделник съм на преглед на видим групата как се движи  Crazy а на 6-ти декемри са на БХС за оценка преди редукция. Дано всичко е наред до тогава  Praynig

# 58
  • Варна
  • Мнения: 801
Фиксче, аз в понеделник съм на преглед на видим групата как се движи  Crazy а на 6-ти декемри са на БХС за оценка преди редукция. Дано всичко е наред до тогава  Praynig
  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 1 862
 Joy http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4621  Joy А пък ние с тестове сме си губили времето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт