срамно ли да потърсиш помощ,,,

  • 24 465
  • 212
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 488
uplashena777, прекалено висок данък "обществено мнение" плащате. Изброените от Вас в първия пост неща, които нямате, ние не можем да Ви дадем, но тук може чрез мамите да получите всичко необходимо за бебето - дрешки, креватче, козметика, тоалетни пренадлежности, количка и т.н. , както мн. пъти до сега това е ставало. Всичко това, вместо да се чудите как да го купите с ниските си доходи ще го имате безплатно, но тази Ваша/на Вашия съпруг/ гордост породи доста негативни мнения в темата.

# 76
  • Мнения: 38
това е някакъв турски сериал, който издиша отвсякъде!

 ooooh!

# 77
  • Мнения: 20
 Grinning жената може наистина да има нужда от помощ но не мисля че това е начина за нея

# 78
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Цитат
...ЛС...

Девойко или каквато и ще да си, хубаво е да се съобразяваш какъв тон държиш и на кого. Не си мисли,че си анонимна. Няма анонимност в нета, колкото и да си криеш името и от къде си. Следващия път, когато решиш да просиш пари с лъжи, поне скълъпи някоя по-достоверна история.
Начина да получиш нещо, не е този.
И да те светна, хич не ми дреме пред кого се доказвам. Най-малко пък пред тебе. Такива като тебе "тарикатки" са ми минали десетки през ръцете и пред погледа.

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 23:56 от Boten Mary

# 79
  • Мнения: 38
Не мисля, че е правилно да се изнася личната коренспонденция, даже е против правилата. Побъркахте я жената,а ти продължаваш да ровиш, хем се чустваш излъгана, хем да иде някой да провери. И аз в началото се зачудих защо не си дава адреса, но си имало причина, която по-късно се разбра. И аз съм твърде горда, моля се да не изпадна в положение, от което трябва да се измъквам с чужда помощ. Не мога да се моля и това е. Всеки човек с характера си. А на който му е съмнителна историята просто я подминава. Няма нужда от горчиви и хапливи постове.

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 23:56 от Boten Mary

# 80
  • Мнения: 2 584
Девойко или каквато и ще да си, хубаво е да се съобразяваш какъв тон държиш и на кого. Не си мисли,че си анонимна. Няма анонимност в нета, колкото и да си криеш името и от къде си. Следващия път, когато решиш да просиш пари с лъжи, поне скълъпи някоя по-достоверна история.
Начина да получиш нещо, не е този.
И да те светна, хич не ми дреме пред кого се доказвам. Най-малко пък пред тебе. Такива като тебе "тарикатки" са ми минали десетки през ръцете и пред погледа.



Нати добре дошла в клуба на гаднярките  Joy Joy welcome


Не мисля, че е правилно да се изнася личната коренспонденция, даже е против правилата. Побъркахте я жената,а ти продължаваш да ровиш, хем се чустваш излъгана, хем да иде някой да провери. И аз в началото се зачудих защо не си дава адреса, но си имало причина, която по-късно се разбра. И аз съм твърде горда, моля се да не изпадна в положение, от което трябва да се измъквам с чужда помощ. Не мога да се моля и това е. Всеки човек с характера си. А на който му е съмнителна историята просто я подминава. Няма нужда от горчиви и хапливи постове.

само на мен ли ми е съмнителен този потребител, дали да не се провери по  IP newsm78

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 23:57 от Boten Mary

# 81
  • Мнения: 38







само на мен ли ми е съмнителен този потребител, дали да не се провери по  IP newsm78

Глупости, как само на теб, събирайте се дружно и молба да някой администратор за проверка на IP. Знам че ти и Фейщица многооо помагате, но постовете ви понякога са и достааа груби. Няма нужда от жлъч и ирония. Просто подминавате темата и толкоз, не допускате ли че може и да грешите. Но не, вие с вашия опит на благотворителки и детективи е почти невъзможно да сгрешите. Не всички са измамници и колкото да се съмнявам в някой, предпочитам да си замълча, а не по някакъв начин да го обидя. За мен това е правилния начин. За протокола не съм помагала на жената, не я познавам. Просто ми стана жал. Не иска да си дава данните - е тя губи. Какъв вие проблема, има толкоз други нуждаещи се.

# 82
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Айде давайте сега дружно да линчуваме Фейщица и Рут.Кой ще дава началото а? Mr. Green
rftКато ви е толкова жал,изпратете и пари на жената,що пишете само да си хабите буквите на клавиатурата не ми е ясно........

# 83
  • Мнения: 38
Айде давайте сега дружно да линчуваме Фейщица и Рут.Кой ще дава началото а? Mr. Green
rftКато ви е толкова жал,изпратете и пари на жената,що пишете само да си хабите буквите на клавиатурата не ми е ясно........
Няма нужда от линчуване, няма да е зле някой друг да не си хаби буквите на клавиатурата. Пари пращам само на болни и то когато съм сигурна, че е така(не си мислете, че само вие сте лъгани). Исках да пиша и писах, не мисля че трябва да ти давам обяснение.

# 84
  • Мнения: 54
Голяма врява се вдигна.Благодаря ти,че има хора като теб.Точно поради такива нападки мама вече не иска да пише в сайта май,че и аз ще се откажа заради моите малко по-груби думи чак вече ме заплашват.Аз от никой не се крия скайпа ми е включен и ако искате да ми кажете нещо лично дори ще ви изслушам с голямо внимание,а не да заливате с мръсотия толкова хубав сайт като бг-мамма...

# 85
  • Мнения: 2 584
Айде давайте сега дружно да линчуваме Фейщица и Рут.Кой ще дава началото а? Mr. Green
rftКато ви е толкова жал,изпратете и пари на жената,що пишете само да си хабите буквите на клавиатурата не ми е ясно........
Няма нужда от линчуване, няма да е зле някой друг да не си хаби буквите на клавиатурата. Пари пращам само на болни и то когато съм сигурна, че е така(не си мислете, че само вие сте лъгани). Исках да пиша и писах, не мисля че трябва да ти давам обяснение.


нещо си противоречите, хем защитавате жената ( в предния си пост ) хем сега не искате да и пратите пари била сте лъгана newsm78
честно казано рядко пиша -то няма и смисъл, предпочитам save-darina, отец Иван, все проверени и реални нужди

# 86
  • Мнения: 2 584
Голяма врява се вдигна.Благодаря ти,че има хора като теб.Точно поради такива нападки мама вече не иска да пише в сайта май,че и аз ще се откажа заради моите малко по-груби думи чак вече ме заплашват.Аз от никой не се крия скайпа ми е включен и ако искате да ми кажете нещо лично дори ще ви изслушам с голямо внимание,а не да заливате с мръсотия толкова хубав сайт като бг-мамма...

да хубав сайт беше преди 2 години, сега за съжаление много сапунки има......... ако ме разбирате
аз пък се чудя как така и ти работиш, майка ти  работи, баща ти също и нямате пари

брей ... защо ние с съпругът ми се мъчим а не впрегнем децата да работят, ама ха сина студент ще почне работа, този наем от 400лв. и ток 200лв. що да го плащаме само ние
още утре го пращам да работя някъде нощна смяна, щом това момиче може да работи 8 часа, да учи и да има сили и за компютър значи и той може, ще ми се мотка само в БАН  ама ха лентяй другите деца какво правят
Нати твоя студен работи ли, ако не веднага на работа го пращай я виж как работи това момиче

и тъй като нямам толкова свободно време Успех на ентусиастите

пп. За киселини най помага Талцит-поне аз това пиех през бременноста

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 21:21 от ЛАРА КРОФТ (rut)

# 87
  • Мнения: 38
Айде давайте сега дружно да линчуваме Фейщица и Рут.Кой ще дава началото а? Mr. Green
rftКато ви е толкова жал,изпратете и пари на жената,що пишете само да си хабите буквите на клавиатурата не ми е ясно........
Няма нужда от линчуване, няма да е зле някой друг да не си хаби буквите на клавиатурата. Пари пращам само на болни и то когато съм сигурна, че е така(не си мислете, че само вие сте лъгани). Исках да пиша и писах, не мисля че трябва да ти давам обяснение.


нещо си противоречите, хем защитавате жената ( в предния си пост ) хем сега не искате да и пратите пари била сте лъгана newsm78
честно казано рядко пиша -то няма и смисъл, предпочитам save-darina, отец Иван, все проверени и реални нужди
Нещо не разбрах , защитата ми с чек ли трябва да е придружена?  Исках да подкрепя морално жената и това е

# 88
  • Мнения: 2 584
Не мисля, че е правилно да се изнася личната коренспонденция, даже е против правилата. Побъркахте я жената,а ти продължаваш да ровиш, хем се чустваш излъгана, хем да иде някой да провери. И аз в началото се зачудих защо не си дава адреса, но си имало причина, която по-късно се разбра. И аз съм твърде горда, моля се да не изпадна в положение, от което трябва да се измъквам с чужда помощ. Не мога да се моля и това е. Всеки човек с характера си. А на който му е съмнителна историята просто я подминава. Няма нужда от горчиви и хапливи постове.

от това останах с впечатление че я познавате, разбрали сте за причината да не си дава адреса  Rolling Eyes



а защо ли ми се върти една подобна история с работеща дъщеря, Наталка сещаш ли се работела като диспечер към някава такси компания,и от там пишеше че нямаха тока.......... ти май беше звъняла ако се сещаш за темата, мда остарявам и забравям вече май ми трябва гинко билоба

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 23:58 от Boten Mary

# 89
  • Мнения: 38
От темата разбрах за причината, чета внимателно. И с този ти пост не мога да разбера какво искаш да ми кажеш, ако се обръщам към мен, де? Ако си мислиш,че пак си хванала някоя мошеничка ще те  разочаровам - не си. Не живея в БГ от 8 год.

Общи условия

Активация на акаунт