Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 142

  • 37 755
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240
Габи, веднага се възползвам от поканата за кафе!
И аз го пия в същата компания!  Hug
Ти в кой край на масата си? До Аси или до Демир?  Wink
Ние го пием на открито!

Габи, с две думи и аз не съм наясно!
 google не помага много. Разбрах, че Моника ще се връща в Турция за да довърши снимките на филм и споменават Туба. Нали преди се говореше за нейно вероятно участие в този проект на ирански режисьор, в който участва Моника. Или ни припомнят за този неосъществен за Туба проект само и само да има името на Туба в статията или става дума за нещо ново, но точно в този момент надали на Туба и е до проекти.
Статията я има и в Сабах:


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/11/26/monica-bellucci-geri-geliyor

и тук:

http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunu-unutmadi_6_45217

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:31 от rina-rina

# 691
  • Мнения: 0
Оооо..кой ще ме пусне мен на масата... ooooh! ooooh! Аз съм нейде свряна в ъгълчето и следя за нещо нередно между младите. Все пак съм зоркото око на майка Нериман... hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 10 240
Оооо..кой ще ме пусне мен на масата... ooooh! ooooh! Аз съм нейде свряна в ъгълчето и следя за нещо нередно между младите. Все пак съм зоркото око на майка Нериман... hahaha hahaha
Какво нередно да стане между младите. Само се гледат влюбено. Ще се изпият с очи.  Wink
Мама Нериман не вярва по себе си на младини!  Joy Joy

# 693
  • Мнения: 0
Ама палавница ни е била тя, палавница... Joy Joy Пфу, машалла!

А пък и плодовита, не се мизлила много... hahaha hahaha hahaha
 spam2 spam2
Отивам да се трудя, че труда красял човека.
Аз се чудех, защо ставам все по хубава... ooooh! ooooh! А то, защото съм била шутлива... Joy Joy

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 09:31 от габката111

# 694
  • Мнения: 10 240
Четири дъщери си е сериозна работа!
Коя от коя по-хубава!
Много тревоги и за нея и за Ихсан!  Crossing Arms
Как да ги опазят от ергените дето се навъртат!   ooooh!
Аси грабна ума на Демир!И не само на него!  Wink



# 695
  • Мнения: 10 240


Демир спи, а има толкова очаквана гостенка!

# 696
  • Мнения: 10 240


Аси отново е сърдита! Демир си е избрал непокорна красавица!  Joy Joy

# 697
  • Мнения: 10 240

Често му се налагаше да се среща с непоколебимата и гордост!

# 698
  • Мнения: 10 240
В-к "Сабах" е отделил място на известни филмови семейства.



Галерията е интересна:

http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/magazin/unluler-dunyas … =38873&page=7

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 11:03 от rina-rina

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Любими моменти...

# 700
  • Мнения: 1
Привет и от мен Hug

След работа по превода на Фатмето, веднага скочих в темата и ще се възползвам от сервираните кафенца с удоволствие  bouquet
Усмихнат уикенд Heart Eyes

Какво ли ще пита Мурат Whistling

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Моля изберете си по един поглед има за всички...

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Вижте какво четат...

# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Дни на турското кино в България

http://army.actualno.com/news_369253.html

.............................................
Отново на 30 ноември, но от 20.00 часа зрителите могат да гледат "Романтична комедия" (2009г.) на режисьора Кеч. Забавен, съвременен поглед към отношенията между мъжете и жените в Турция днес, представен през призмата на приятелството и любовта. Във филма три приятелки живеят заедно и всяка търси своя път – едната е безнадеждно объркана и иска да открие нещо ново, другата е парти момиче и царица на лудите изказвания, а третата – най- нормалната от всички се омъжва – събитие, което кара останалите две да преосмислят живота и целите си. И макар на пръв поглед “Романтична комедия” да изглежда обикновена, тя  всъщност е достатъчно очарователна и остроумна.
/Това е филма на Джемал Хюнал/

В последния ден от Дните на турското кино у нас 1 декември, ще бъде показан филма "От морето" (2010 г.)  на режисьора Несли Чьолгечен. Това е една имигрантска история, в която полицейския служител Халил попада на ранен младеж, успял да оцелее при потъването на кораб, превозващ имигранти. Полицаят решава да застане от другата страна на закона и да заведе раненото момче в болница, където с помощта на сестрата откриват баща му (нелегален имигрант в Гърция) , осигуряват му закрила и събират отново заедно баща и син.

"От морето" има номинация за "Златен Георгий" от Международния фестивал в Москва и е спечелил сърцата на не една фестивална публика по света.
................................................

/Това е филма в който Онур изпълнява главната роля на полицая Халил./

 
 

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба работни и не толкова , душанки   Laughing Hug Идвам и аз на мегдана след като приключих с  newsm79 wash hang 1dishes

Ринка,за този филм май бяха избрали Беренката  newsm78 за какво сега свързват името на Туба  Rolling Eyes

Ванче,филма на Онур го има в Тубето,но е без превод .Участва и артистката от Истанбулска приказка-Аху Тюркпенче  Peace

Данче,с който и поглед да ме погледне все е  Heart Eyes ,ама не гледа мен а Аси  Wink



Какво ли ще пита Мурат Whistling




Мурат пита : " Туба,не знаеш ли случайно адреса на Бонобо в Париж ? Може да отскоча по празниците ! "  Wink Joy Joy   love001 Благодаря ти за Фатмето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт