Дилема

  • 1 124
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Дилемата се състои в следното: от вчера нещо се разболавам. Носа ми тече и като гледам много е вероятно да започна да кашлям. Нямам Т, явно някое грипче ме е хванало. Мъжът ми иска да оставим Борис при свекърите да спи, за да не го заразя. На мен пък хич не ми се ще да си оставям детето да спи на друго място. Не го виждам по цял ден, защото съм на работа и го гледа свекър ми у тях. Вечер успявам да го видя за няколко часа и хайде сутринта пак.
Та дайте си мнението, да оставим ли дребоса да спи у свекъра и свекървата или да си го взема?
Блягодаря!

Аз не бих го оставила заради това при друг човек. Виж ако съм много зле бих го дала, защото няма да мога да се справям и с дете и да ми е лошо, но за да не се разболеел - това е нелепо!!!! Ми нали той контактува с теб и сега. Те вирусите не се пренасят за 1 ден и хоп.... обикновено човек се е заразил дни преди да прияви симптомите. Борис не е бебе, че да го пази толкова мъжа ти. Нали на ясла ходи... ми там нали пак с хора контактува. Права си Чета да не искаш. Аз като нямам баба, на която да я оставя какво.... не е боледувала повече от другите. Да не говорим, че обикновено тя ни лепва разни неща, а не ние на нея. Е, само варицела дето й лепнахме като беше на 2 месеца бебе. Имай предвид, че тогава майка ми я взе и въпреки всичко детето се зарази....

# 16
  • Мнения: 5 140
Той Борис не ходи на ясла отдавна,свекър и на Чета го гледа,така че обстановката при свекитата й не му е "непозната".Ако се е чувствала зле,защо да не го даде.
Сори за офф-а
Аз изпадах в такава ситуация два пъти и беше просто ужас,кое по напред детето ли,мъж ми ли,мене ли.И точно заради това се скарах миналата година със свеки,е оправихме се де,но аз имах чувството тогава, че ще умра.

Чета как си вече,по добре ли си?

# 17
  • Мнения: 18 542
sineo4ka е права. Бобо не ходи на ясла от два месеца вече, че много боледуваше. През деня го гледа свекър ми.
Иначе аз не съм зле, хич даже. Имам само малко хрема и можех да си го прибера, ама да не го зарзя кандисах. Обаче като гледам нещо ми подсмърча та май само дето го оставях снощи.

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не бих го оставила, още повече че и без това прекарва доста време с тях. Дори и да съм болна аз си го гледам и до сега не се е разболявал.

Общи условия

Активация на акаунт