BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка

  • 50 050
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 178
Ще следя темата-има доста интересни неща.Аз се чудя как са им гримовете-на добри цени са и с доста полож.коментари.
valpan -и аз използвах ника ти при регистрацията,в кошницата ми даде 5%отстъпка,сложих и код и даде още 10%,но още се чудя и не съм пуснала поръчка.
Гледам тази джаджа-аз имам такава и съм страшно доволна,не е точно същата,но пак е на такъв принцип.Тук е доста по-евтина,аз я взех преди години за 15лв
http://www.buyincoins.com/details/fuzz-fabric-remover-sweater-cl … product-2587.html
Mоят ник нейм е viku6a Laughing

Използвах ника ти, моя е pommellina

# 16
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Heartbeat   Разбира се,че ще пиша Hug

Забравих да похваля и тези елхички. Много са готини за дребни подаръци за Коледа.

# 17
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Много благодаря  Hug  bouquet

Аз колко неща си заплюх  ooooh! Някои дрънкулки са страшно евтини, доста по-евтини от другите китайски сайтове  Crazy

# 18
  • Мнения: 160
Днес пуснах поръчка. Къде и кога да я чакам?

# 19
  • София
  • Мнения: 168
Чакай я в пощата, но кога никой не може да прогнозира  Simple Smile Аз направих първата си поръчка онзи ден вече е със статус изпратена даже и снимка си имам на пакета Grinning

# 20
  • Казанлък
  • Мнения: 903
На мен са ми писали по-ниска цена на пратката,но все пак за по-сигурно,ако поръчвате нещо над 20$,пишете им в забележките да слагат по-малка цена на пакета. Мисля че имаше възможност да се остави съобщение преди да се потвърди поръчката най-накрая.

p.s. Приятели,ако при регистрация в поле recomender не иска да приеме valpan, моля,пробвайте с valpana или с някой друг ник,постнат в темата горе за да получите 5% отстъпка при първа поръчка.  Hug
Днес се опитах да напиша един отзив и да добавя снимки на страницата на BIC,най-накрая ми поиска ника ,но не искаше да го приема няколко пъти(казвайки,че вече има такъв),помислих,че за снимките трябва друг и писах valpana. Не можах да продължа и да постна снимките,обаче сега не мога да вляза със стария си ник,а само с този нов или със е-мейла,с който съм регистрирана. Иначе всичко друго в акаунта е наред. Луда работа...писах им да ми върнат стария,ще чакам отговор сега.  ooooh! newsm78 ама, че работа

# 21
  • Мнения: 4
здравейте! и аз се регистрирах,наистина не се получи с valpan ,но използвах pommellina благодаря Simple Smile
започвам да разглеждам и ще следя темата Simple Smile

# 22
  • Мнения: 160
Благодаря за отговорите!  bouquet
Моят ник е ilon4eto, ползвайте го, ако имате желание.
Моята поръчка е за 20,08$, нещо не включвам за по-ниска цена на пратката newsm78. За обмитяване ли става въпрос? До сега съм поръчвала само от френски, английски и немски сайтове, не съм много наясно.

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 23:56 от Naq2009

# 23
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Naq2009,за такава пратка няма да плащаш ДДС,така че не се притеснявай (а мито се дължи за пратки над 150 евро)

Само да знаеш,че по закон трябва да се плаща 20%  ДДС за пратки на стойност над 15 евро. Аз лично пратките до 21-22$ ги получавам в пощата. Но преди пазарувах само от американски сайтове,където винаги пишат истинската стойност. А с китайците може да се разбере да пишат по-ниска цена....след това е до късмета дали на митницата ще искат разпечатка от Пейпал. В най-лошият случай се плаща 20% отгоре и се взима пратката.  Peace

# 24
  • Мнения: 4
моя ник е kikomax.защо ми дава това : The shipping rate cannot be determined at this time!   ?

# 25
  • Казанлък
  • Мнения: 903
maximka,къде ти го пише?
Ако е в самата кошница,пробвай да махнеш нещо оттам(може би нещо не е налично вече)

# 26
  • Мнения: 4
общо поръчката ми излиза 28 $,къде трябва да напиша,че искам да ми пишат по-ниска цена?
 newsm78

# 27
  • Мнения: 4
ползвах ваучера за10%,става Simple Smile дава ми субтотал,но най-долу не ми дава тотал-а


Subtotal: $28.30
Shipping Method:   
Shipping Fee:   
Add. Qty Discount:   -$0.40
Coupon Discount:   -$2.83
Referer Discount:   -$1.42
Total:

# 28
  • Казанлък
  • Мнения: 903
общо поръчката ми излиза 28 $,къде трябва да напиша,че искам да ми пишат по-ниска цена?
 newsm78

Пробвай да презаредиш страницата. Трябва да излезе тотал  Joy
maximka,мисля,че след плащането има възможност да прегледаш още веднъж поръчка,адреса и там ще има поле за забележки(пиша по памет,на мен не ми се е налагало,правих по-малки поръчки). Ще можеш и да им пишеш на е-мейл в Support,ако се налага.
Препоръчвам адреса да се въведе предварително във адресна книга. Не че не може да се промени в последния момент,но ми се е налагало да им пиша няколко пъти по тоя повод. Имах автоматично попълване на адреса от Пейпал,а той не беше пълен и сега внимавам всеки път  #Crazy

# 29
  • Мнения: 160
Ха-ха, още двадесет стотинки и щях да мина 15 евро.
valpan, благодаря мила   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт