ТРЕТИ клас! - 2

  • 39 463
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Момичета, да се запиша и аз в темата с част от стихотворението, което Димана ми посвети за РД

"Мамо скъпа,
ти си умна,
не си тъпа .... " Mr. Green

Толкова години се доказвам, за да получа най-сетне това признание  Wink.

Но тъй като не съм дотам умна, че да се науча да поставям картинки в темата, почерпете се   cook с тази скромна тортичка  Sunglasses

# 61
  • Мнения: 436
Айяла, ЧРД!
Да си жива и здрава, много щастие и успехи ти пожелавам!

Стихотворението е невероятно Mr. Green Браво на малката поетеса Laughing

# 62
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
ЧРД Много здраве и щастие.

# 63
  • Мнения: 6 031
Момичета, да се запиша и аз в темата с част от стихотворението, което Димана ми посвети за РД

"Мамо скъпа,
ти си умна,
не си тъпа .... "
Mr. Green

Толкова години се доказвам, за да получа най-сетне това признание  Wink.

Но тъй като не съм дотам умна, че да се науча да поставям картинки в темата, почерпете се   cook с тази скромна тортичка  Sunglasses

Заради стихчето, аз ще постна почерпката.   Joy



Айяла да си жива и здрава и много щастлива.

# 64
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
 Laughing, благодаря, момичета и специално мими.ива! Чудна почерпка си ми спретнала  Hug

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 14:19 от Айяла

# 65
  • Мнения: 4 204
 Joy Joy Joy
Ах тази сладурана!
Да си жива и здрава, мила Айяла!
Много поводи  за усмивка да получаваш от семейството!
Едно птиченце ми каза, че Сашко бил страхотно добро, възпитано и умно дете.
Сигурна съм, че същото важи и за Димана.
И как иначе- с такава добра и не тъпа мама. Wink Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 22
 
"Мамо скъпа,
ти си умна,
не си тъпа .... "
newsm10 smile3501

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 15:21 от ммм

# 67
  • Мнения: 3 034
Айяла, честит рожден ден! Бъди много щастлива! bouquet
 Стихотворението е чудно!  Grinning

# 68
  • Мнения: 1 159
Айяла,бъди много щастлива!
Стихотворението е сладурско много!Аз понякога за успокоение си римувам наум.И май все такива смешни ги докарвам.Понякога вулгарни,ама като са наум,не пречи!
Максуната има добър по Човек и природа.Правили са тест.То и аз щях да имам четворка на този тест,омотан и двусмислен ми се видя.Странно,че детето като че ли се страхуваше да ми каже.Вярно,че мрънкам за ниски оценки,ама нито съм го наказвала,нито съм го заплашвала.
Има по книжарниците едни пластмасови линии във формата на България.Имат и пробити дупчици на по-големите градове.Вчера му взех една такава,голям кеф!Рисува,очертава,надписва...

# 69
  • Мнения: 4 967
Айяла, честит празник! Чудесно стихотворение!  bouquet

# 70
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря ви, момичета за хубавите пожелания  Hug!
Гери, мерси за милите думи за Сашко. Добри са децата, не се оплаквам ... много  Wink

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
май съм много тъпа, ама нещо не включвам и не мога да дам смислено обяснение на детето...въпрос от тест по ЧП - кой сам изработва храната си - животни, гъби или растения, отговорът е - растения...

# 72
  • София
  • Мнения: 5 191
Има правилен отговор - авторът на учебника е единственият, който си е изработил хонорара, пардон - храната, чрез писане на това безумие...

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 341
Хей как сте? Написахте ли Коледните писма  Mr. Green
При нас най-новите Коледни желания на Митака ме ориентират вече по-точно в желанията му    Peace    Вчера писа писмо на стареца и ме напуши смях. Пише му, че искал барбарон за сядане, ако няма това, да му донесе оригинална топка на Адидас. А ако няма и двете, да му остави пари върху портфейла на баща му Mr. Green И още му писал:
"Скъпи Дядо Коледа, ако си мислиш, че аз мисля, че не съществуваш, не е така"   hahaha че и запетайките пред "че" си беше написал правилно, докато се подмазва на Дядо си Коледа  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 5 191
Много ни харесаха книжкита за НиколА. Благодаря на писалите за тях   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт