The Vampire Diaries - Почна се дългото чакане... - Тема 21

  • 28 963
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
Момичета, много работа имам, та не мога да си изгледам сериалите. Ще ми кажете ли кой е последният епизод на "Дневниците" и "Тайният Кръг"?

# 691
  • Мнения: 2 921
Момичета, много работа имам, та не мога да си изгледам сериалите. Ще ми кажете ли кой е последният епизод на "Дневниците" и "Тайният Кръг"?

11

# 692
  • Мнения: 3 405
Аз за най-нелогичен герой продължавам да се колебая между кметицата и ....Бони (ще видя и какво ще има в анкетата и там ще пиша обяснения).

Иначе Бонка ми е толкова неразвиващ се герой - не е мръднала на йота от първи сезон, само дето ни в клин , ни в ръкав се прави на великата вещица и причинява главоболие на някой вампир.
Единственият момент, в който ми хареса беше в края на сез 2 - когато се появи изневиделица и омаломощи Клаус със заклинанието си.  Според мен на Бони в скоро време трябва да й намерят някое гадже, че тя милата е най-зле от всички - един Джереми и толкоз.

За затворения сандък - мисля си че ще има нещо, което ще успее да развали заклинанието на Клаус - да е оригинален хибрид и така да стане уязвим отново или човек отново. Не може да е втори кол - твърде банално. Пък и Бони сънува медальона - той е свързан по някакъв начин със създаването на вампирите ( и не случайно вещиците го върнаха, когато Бони го унищожи).

# 693
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз пък да ви кажа искам да видя Клаус да се секси с някоя ала Бил и Суки в калта  Mr. Green
Не, аз не съм развратна...  Blush просто любопитство... с този акцент как ли ще ръмжииии... ех, мечти...


Най - безинтересен герои - Бони, твърдо.

# 694
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
До тук номинации за Бони,шерифа и кметицата.
Издигам кандидатурата и на Мат.Няма да спечели но си заслужава мястото.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 219
Мат не бих го номинирала. Появява се рядко, но за мен качествено.

# 696
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
До тук номинации за Бони,шерифа и кметицата.
Издигам кандидатурата и на Мат.Няма да спечели но си заслужава мястото.

Ау, категорично не е той.  Naughty

Мат не бих го номинирала. Появява се рядко, но за мен качествено.

Много точно. Той е последователен, печен и винаги готов да помогне Peace

# 697
  • Мнения: 2 921
Добавям и Изабел, тъпо парче, добре се уби.

# 698
  • Мнения: 74
Аз пък да ви кажа искам да видя Клаус да се секси с някоя ала Бил и Суки в калта  Mr. Green
Това ми хареса Simple Smile. Подсети ме за изказването на една приятелка, след като гледала в събота 1 епизод на 2 сезон. Като видяла Деймън и Катрин очаквала див вампирски секс. Mr. Green

# 699
  • Мнения: 3 405
Аз пък да ви кажа искам да видя Клаус да се секси с някоя ала Бил и Суки в калта  Mr. Green
Това ми хареса Simple Smile. Подсети ме за изказването на една приятелка, след като гледала в събота 1 епизод на 2 сезон. Като видяла Деймън и Катрин очаквала див вампирски секс. Mr. Green

Аз пък чакам някоя сценка с Деймън намесен, нещо като Бъфи и Спайк в разрушената къща, ама коя ли ще е тази дива девойка - Ленчето много доброто съседско момиче го раздава за такава разрушителна страст (цяла къща събориха ония двамата преди години).

Аз за най-безинтересен бих номинирала и кмета (нщи че се спомина), както и Емили Бенет - общо взето, противно на повечето сериали, тук вещиците са ми скучни, с изключение на бабата на Бони - тя беше образ с някакъв смисъл, жалко че внучката не е наследила малко от вещерската класа на г-жо Шийла.

# 700
  • Мнения: 37
Аз пък да ви кажа искам да видя Клаус да се секси с някоя ала Бил и Суки в калта  Mr. Green
Не, аз не съм развратна...  Blush просто любопитство... с този акцент как ли ще ръмжииии... ех, мечти...


 Laughing Joy и аз така ,от време на време размишлявам по тез въпроси.. Лош,лош Никлаус   newsm53 smile3506

# 701
  • Мнения: 2
О, и аз ще номинирам Бони супер много ме дразни с нейната омраза към вампирите.

# 702
  • Мнения: leet
На мен много гадна ми беше журналистката на Деймън. Добре я гътна Стефан. А иначе всички се молим Дневниците да беше по HBO  Grinning

# 703
  • Мнения: 9
Див вампирски с...с  Crazy

Според спойлер прочетен на скоро...Деймън се събуждал гол - голеничък до секси вампирка,която зрителите познават(не е някоя нова персона,демек) ... ако има и моменти преди събуждането и заспиването,няма да е зле  Joy

# 704
  • Мнения: 1 165
Аз пък да ви кажа искам да видя Клаус да се секси с някоя ала Бил и Суки в калта  Mr. Green
Не, аз не съм развратна...  Blush просто любопитство... с този акцент как ли ще ръмжииии... ех, мечти...

Ау, Ване, дано, дано... От твоята клавиатура в клавиатурата на сценаристите.
Ах, и да я нарича "Love"... Мърррррр

И аз се обявявам против номинацията на Мат. Вадя пищовите и се подготвям за яка пуцаница  Mr. Green

На Стефан Плами се точи,
но и Мишето от раз ще му скочи.

Мише няма се разбере ние с тебе  Mr. Green Joy Joy Joy Hug Hug Hug


Няма страшно, Пламе, има ли желание, ще се намери и начин  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 09:04 от mi6eto_

Общи условия

Активация на акаунт