The Vampire Diaries - Почна се дългото чакане... - Тема 21

  • 28 958
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 685
За мен няма по-страстна вампирка от Катрин. С нея може и целия град да изчезне.  smile3508

# 706
  • Мнения: 2 921
Е няма сега против номинация, всеки да си номинира който иска, вие после за друг гласувайте Simple Smile И се дръпнете малко, че остават 2 страници  Joy

ПС: Според мен Деймън и вампирката са а) сън, б) манипулация, в) нищо не е така, както изглежда (ако е Катрин нищо чудно да се е напъхала в леглото, докато спи)

# 707
  • Мнения: 9
Дразнещ,безинтересен,нелогичен образ...което и да е,все е Бони.По-принцип няма герой,който да ми е чак толкова...отблъскващ,но Бони си е Бони.Никакво развитие,от време на време някое и друго заклинание,дразнеща,все нещо мрънкя.И самата актриса е толкова бедна откъм емоции,че...една приятелка беше казала:това момиче има само една физиономия,независимо какво става тя гледа с леко вдигната вежда и полуотворена уста  Laughing Това е най-безинтересната вещица,на която съм попадала в сериали.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 219
За мен няма по-страстна вампирка от Катрин. С нея може и целия град да изчезне.  smile3508

ти верно ли? Или имаш предвид само от този сериал?

# 709
  • Мнения: 9

ПС: Според мен Деймън и вампирката са а) сън, б) манипулация, в) нищо не е така, както изглежда (ако е Катрин нищо чудно да се е напъхала в леглото, докато спи)

 hahaha hahaha hahaha
Е освен Катрин,май няма коя друга да е.Но и това е в типично неин стил...да се напъха тайно в кревата и да създаде велика драма  Laughing

Сещам се за онзи момент,в гробницата,когато Катрин си играеше със съня на Стефан.И сега си представям следното:Деймън има страстни сънища с Катеринка,събужда се потен и невярващ и ... О,боже Катрин е в леглото до него.А сега обяснявай сън ли е,не е ли  Joy

# 710
  • Мнения: leet
За мен няма по-страстна вампирка от Катрин. С нея може и целия град да изчезне.  smile3508

ти верно ли? Или имаш предвид само от този сериал?

Е, в тоя сериал и аз съм съгласна, че е тя. Иначе за мен Пам и Джес са много секси. ИК винаги е по-секси.

# 711
  • Мнения: leet
Сещам се за онзи момент,в гробницата,когато Катрин си играеше със съня на Стефан.И сега си представям следното:Деймън има страстни сънища с Катеринка,събужда се потен и невярващ и ... О,боже Катрин е в леглото до него.А сега обяснявай сън ли е,не е ли  Joy

По-скоро има тия сънища с Елена и се събужда до Катрин.

# 712
  • Мнения: 9
Сещам се за онзи момент,в гробницата,когато Катрин си играеше със съня на Стефан.И сега си представям следното:Деймън има страстни сънища с Катеринка,събужда се потен и невярващ и ... О,боже Катрин е в леглото до него.А сега обяснявай сън ли е,не е ли  Joy

По-скоро има тия сънища с Елена и се събужда до Катрин.

Идеята ми е,че Катрин го подтиква да сънува  Peace Дори виждам сцената и физиономиите им след това:ококорения Деймън,лукаво-доволната Кат и треснатата с мокър парцал Елена,която ги заварва(в което естествено няма да има нищо случайно)

# 713
  • Мнения: leet
Да, това не го обмислих. Най-гоиното ще е Елена да види. Трябва да пострада и ревнува малко. Да не  е такава патица.

# 714
  • Мнения: 2 921
Да, това не го обмислих. Най-гоиното ще е Елена да види. Трябва да пострада и ревнува малко. Да не  е такава патица.

Тя ще разбере и ще има интересно мнение по въпроса. Не ми се търси сега спойлера..

# 715
  • Мнения: 74
ПС: Според мен Деймън и вампирката са а) сън, б) манипулация, в) нищо не е така, както изглежда (ако е Катрин нищо чудно да се е напъхала в леглото, докато спи)

Като знам каква в Катрин, няма да се учудя да е отговор "в". Тя е способна на всичко. Много я бива да се забавлява на чуждия гръб.
Да, това не го обмислих. Най-гоиното ще е Елена да види. Трябва да пострада и ревнува малко. Да не  е такава патица.

Тя ще разбере и ще има интересно мнение по въпроса. Не ми се търси сега спойлера..

Кажи къде да търся спойлера ще се поразровя, че от снощи ме човърка за него. Аз уж го търсих, но не беше успешно. Днес вече разпалихте любопитството ми. Чела съм го, но искам пак да му хвърля един поглед.

# 716
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Трябва да уточним номинациите само "постоянни "герои ли ще обхванат или не.Защото ако включим всички дето се споминаха или заминаха много ще се раздуе кръга.

И да ,досега всичко що беше страст май се оказа сън или илюзия накрая.С изключение на сцената Тайлър-Барби.

# 717
  • Мнения: 138
Ето го спойлера:
http://www.tvguide.com/News/Exclusive-Housewives-Vampire-Diaries … ouse-1041910.aspx

И този е нов за мен:

Скрит текст:
Jessica: When is Stefan going to find out about that kiss between Elena (Nina Dobrev) and Damon (Ian Somerhalder)?
Very soon. As in, this  week soon!

От тук: http://uk.eonline.com/news/watch_with_kristin/spoiler_chat_glee_ … n_time_new/286908

# 718
  • Мнения: 2 921
Както решите за героите.

Ето го за Деймън - http://vampirediariesbg.wordpress.com/2012/01/16/%D1%81%D0%BF%D0 … 0%BC%D1%8A%D0%BD/

А този дето го даде bloody_fire е от днес, но не е само той, http://twifun-bg.com/?p=176953

# 719
  • Мнения: 74
Много Ви благодаря за спойлерите Simple Smile.Не знам какво щях да правя без вас.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт