The Vampire Diaries - Почна се дългото чакане... - Тема 21

  • 28 959
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Хм... значи голата вампирка е някоя която НЕ е приятелка с Елена и е вампир - може да е Катерина. но може ли блонди да се събуди случайно и да се окаже по някакво стечение на обстоятелствата в леглото на Деймън. А и нали Катерина все още е влюбена в Стефан? Или е влюбена. в който е вклюбена и двойничката й само и само да е на контра  Laughing

# 721
  • Мнения: 74
Хм... значи голата вампирка е някоя която НЕ е приятелка с Елена и е вампир - може да е Катерина. но може ли блонди да се събуди случайно и да се окаже по някакво стечение на обстоятелствата в леглото на Деймън. А и нали Катерина все още е влюбена в Стефан? Или е влюбена. в който е вклюбена и двойничката й само и само да е на контра  Laughing

Катерина е влюбена и в Деймън. Призна си го в края на миналия сезон. След като го спаси, каза на Елена "Няма нищо лошо да обичаш и двамата. Аз го направих". Цитирам по памет.

# 722
  • Мнения: 2 921
Демек и в двамата е влюбена, тя и затова се намъква в на всички леглата

# 723
  • Мнения: 83
А може някой да e събудил Ребека Thinking

# 724
  • Мнения: 2 921
А може някой да e събудил Ребека Thinking

Може. Обобщавам:

Най-нелогичен герой
1. Мама Форбс
2. Мама Локууд
3. Мама Изабел Флеминг
4. Мат
5. Бони
6. Анди Стар

Кажете още, че ще правя темата. Извинете ако съм изпуснала някое предложение, просто днес съм толкова отнесена, че даже бележката за стажа от 24 часа не си намирам и се закопах тотално.

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 13:41 от mokka

# 725
  • София
  • Мнения: 3 581
За мен това беше леля Джена, но нали ще е само с "живи" герои Peace

# 726
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
На мен засега и новата докторка не ми е много интересна.


Мат е много готино и свястно момче. Не бих го номинирала като безинтересен, даже напротив. Heart Eyes Май само той остана нормален тук.

# 727
  • Мнения: 2 921
За мен това беше леля Джена, но нали ще е само с "живи" герои Peace

Не сме го уточнили, виж аз съм сложила Изабел

# 728
  • Мнения: 74

Кажете още, че ще правя темата. Извинете ако съм изпуснала някое предложение, просто днес съм толкова отнесена, че даже бележката за стажа от 24 часа не си намирам и се закопах тотално.

Някой май беше предложил и Анди.
Напълно те разбирам, аз съм отнесена от 1 месец насам.

# 729
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Мока, направете опция да може да се гласува поне за двама, че то на един само е трудно да се спреш.  Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз май не се сещам за още някой, който можем да сложим...  newsm78
Съгласна съм с опцията за двама, но моля ви, не повече  Praynig

# 731
  • Мнения: 2 921
Мока, направете опция да може да се гласува поне за двама, че то на един само е трудно да се спреш.  Mr. Green

Оо да да, вижте ми сега поста, така как са?

# 732
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ако ще има и умрели сестрата на Мат беше много досадна поне за мен.Леля Джена беше сладка но абсолютно неориентирана.

Предлагам следващата анкета /след тази/да е за герои с неизползван потенциал.Давам пример-бащата на Карълайн,чичо Джон,чичо Мейсън,татко вещер/ако го помните/,леля Джена,Илайджа.

# 733
  • Мнения: 2 921
Мм, таткото на Кер се връща. Ок добавям Вики и почвам

# 734
  • Мнения: 685
Най-дразнещи за мен:
1 Вики - супер много ме дразнеше
2 Бони - продължава да ме дразни Simple Smile
3 Кметицата - тъпо парче
4 Шерифката - още едно от предишното

Общи условия

Активация на акаунт