Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 159

  • 31 282
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Привет, днес съм на въглехидрати. Но няма да ям сладко!!!   CloseСамо черен шоколад след вечерята! wait Сготвила съм си една измишльотина - гювеч с макарони (в йенска тенджера сложих суров морков, чушка, лук, тиквичка, скилидка чесън, босилек, риган, полусварени макарони и поради липса на домати го залях с готов сос за спагети- диетичен само с лук и подправки) запекох го на фурна. Сега чакам да стане 13ч. - ще го ям и ще споделя става ли ...

# 706
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 332
упс, грешка, редактирам се Simple Smile

И все още моля някой да каже за почивката колко дни е? 90 или 91?
Нана, ти колко дни я правиш?

# 707
  • Мнения: 522
И 89 дена да почиваш нищо няма да се случи .

# 708
  • София
  • Мнения: 12 554
упс, грешка, редактирам се Simple Smile

И все още моля някой да каже за почивката колко дни е? 90 или 91?
Нана, ти колко дни я правиш?

90 дни.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 117
за Green_Eyed и всички минали по диагонал 1вата страничка Wink https://docs.google.com/document/edit?id=1zuS3XdOHfovogpxYIqzARY … ;hl=en&pli=1#

# 710
  • Мнения: 3
Reana, Благодаря за инфото, макар, че още ми е рано за мего, ще си го съхраня за след това...  Peace

# 711
  • Мнения: 30
Тинки, соята е за бобов, а през белтъчен можеш да ядеш само конц. соеви продукти - тофу и соево мляко (до колкото си спомням).

ПП. Имам въпрос:
на обяд ядох салата от нахут и варени картофи - може ли на вечеря нахута да го направя на хумус, а картофите - на кюфтета (ще добавя само подправки, а към хумуса - и лим. сок) или така ще наруша правилото за еднакво ядене на обяд и вечеря?!  newsm78

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 14:35 от marietta_g

# 712
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 332
Нана, благодаря за отговора  bouquet

Reana, и на теб благодаря. Чела съм първа страничка и текста за почивката неколкократно и в мен изникна този въпрос "Диетата се казва 90-дневна, пък е 91 дни, да не би и с почивката да е така?"

Затова попитах  Peace

Мариетка, аз лично не мисля, че ще направиш грешка по този начин, разликата не е коооооой знае каква. А и еднаквото ядене на обяд и вечеря нали е пожелателно  Hug

Успех на всички!

# 713
  • Мнения: 4
Здравейте на всички  Hug при мен днес първи воден  smile3549  wflag Засега нямам проблеми и не изпитвам никакъв глад, малко ми се вие свят, но то е очаквано заради кръвното. Лошото е, че се разболявам и пих прахче, в което при всички случаи има захар, но надявам се няма да е фатално  Sad


tinki_15 успех, но то при теб виждам, че няма да има проблем, ти си желязна.   bouquet

отново сте качили прекрасни снимки, наистина супер резултати

Утре не очаквам сериозни минуси, че съм и в цикъл, но важното е да устискам вечерта, когато озверявам  Embarassed

Хубав ден на всички 1swing

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 413
за Green_Eyed и всички минали по диагонал 1вата страничка Wink https://docs.google.com/document/edit?id=1zuS3XdOHfovogpxYIqzARY … ;hl=en&pli=1#

Благодаря   bouquet

# 715
  • Мнения: 0
Привет,след моите спънки 4-5 дни,аз продължавам напред,36 ден-въглехидрати ама нищо не съм яла все още,нямах време а идея си нямам какво да ям.  Grinning
Утре ще се отчитам и с кг. и с яденето
лека вечер и много минусчета   bouquet

# 716
  • Мнения: 910
Сутринта като се притеглих бях с + 1500 гр. , сега се поуспокоих малко, тъй като днес 3 пъти се срещам с WC-то (от 3 дена насам) и от плюса останаха 400 гр  Laughing Mr. Green

Утре съм на водица, има ли някой с мен ???  smile3549

# 717
  • София
  • Мнения: 12 554
Да си отчета деня

з - ябълка и кафе
о - 4 парчета кекс
в - 3 парчета кекс и филия с кетчуп

# 718
  • Мнения: 0
Привет дами  Hug

Вчера упешно преплувах втория воден  Flutter -1 кг съм мн малко като за воден но..

Днес бях озверяла от глад ,но не съм прекалявала
За утре си правя от картофените кюфтенца дадени по назад да видим ще ги докарам ли .
Днес.
З.ябълка
О.зелева салата,олет и малко риба тон
В.зелена салата,няколко воденички и малко месце

П.С Мистан браво за успешния воден  Hug Hug

# 719
  • Мнения: 11
Здравейте,
Днес плодов ден , но успях да ям чак в 16:00 - моите сладурки и те се грижат за фигурата ми спор няма . Laughing - менюто ми е 2 банана , 2 ябълки , 200 гр.грозде

Лека и отслабваща вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт