Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 159

  • 31 277
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 183
След вчерашния плодов изпратих още 400 гр. в небитието  newsm68 .В момента съм на ябълка и ще продължа с пилешко със зелена салата за обед и вечеря.
Много минусчета на всички  Hug

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Привет! По БТВ дискутират нашата диета, и хаха , певицата Рени,издържала диетата 3 дни,във въглехидратния се натъпкала със сладко,и следващия ден се отказала. Много й е трудно на жената,не е за всеки.  Laughing Но само позитивно говореха за режима,което може да ни радва.

# 692
  • Мнения: 194
Добро утро, фиданки  Hug Днес съм на плодове и утре ще се меря. Много не надявам на минус този път, защото след предната четворка имах +0.500. Искам да видя 55 като първи цифри, пък ако ще да е 55,900  Laughing

# 693
  • Мнения: 494
Здравейте момичета,

anna huanita, изглеждаш невероятно, браво, браво  smile3501
Нану, оздравяхте ли? Дано всичко вече да е минало  Hug

Иначе и аз днес съм при тлъстите плюсове, но знам защо е така. Не бях ходила до тоалетната от, хм, срам ме е да кажа колко дни, вечерях към 20,00 , което за мен е късно и тиквичките, на които залагах вчера цял ден, бяха доста солени. Днес сутринта наруших диетата, умишлено, пих кафе с мляко, нооо резултатът е - оправен проблем с WC. Нищичко друго не ми действа на мен, явно. Днес съм на варива.

З: малка ябълка, кафе с мляко
О: яхния леща
В: същото, но по-малко + някакъв зеленчук

Момичета, искам да ви попитам за идеи. Понеже вече доматите и краставиците са гадни, вие какви салатки ядете обикновено ? Аз зеле избягвам да ям, че колита ми много се дразни от него и то май за свежа салата зеленчуци не останаха  newsm78 Консервираните обикновено са много солени, а аз солено по принцип не ям, не само заради диетата, а откакто се помня. Ще се радвам, ако някой сподели идеи  Peace

# 694
  • Мнения: 36
ДОБЪР ДЕН
аз съм желязна - плюса ми не пада
днес белтъци, ама нямам идея още какво ще е

# 695
  • Мнения: 166
Добро утро,дами  Hug
Хайде и аз тук да си дам отчета.
Вчерашната въглехидратна вечеря беше доста обилна.Режимна,но количеството беше малко повече от обикновено.Смятах да ям само сладко,но като се прибрахме от късната разходка по магазините,бях много гладна,та си изядох останалите спагети от обед и доста бисквитки с шоколад и за десерт лентичка натурален  Blush
Очаквах велик +,но кантара беше благосклонен,само +100гр.
Днес плодчета.
Имам 3касетки с ябълки и кошница банани,та днес ще е това.Ааааа и орехи ще чукам пак Grinning

Ловче,пиши дали успяхме да те разубедим и вкараме в релсите.Че те мисля  Hug

Нану,как са дечковците? Да се оправят бързо  Hug

Мариетка,нали се сещаш откъде идва "нагрухам" - грух-грух   Animal Pig

Ана хуанита,като момиченце си , изглеждаш перфектно  Peace

amiasara , добре дошла! Продължавай в същия дух  Grinning

Днес времето е просто разкошно.Сега оправям дребния и ще си спретнем дълга,хубава разходка Simple Smile
Хубав слънчев ден,дами  Hug

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 413
здравейте, момичета!
аз приключих режима!!! въпреки многобройните малки нарушения - това е за мен победа Simple Smile като си спомня как на майтап го започнах, реших от днес за утре, тук едно момиче каза айде от утре и аз аре готово Wink
пожелавам ви успех и ще ви наглеждам от време на време   bouquet
макар че определено не съм от хората, на кпито режимът ще им липсва  Crazy
ще си наглеждам правилата за почивката и ще гледам себе си   bouquet
Здравейте и от мен   bouquet
За времето на режима свалих 8кг (от 74кг до 66кг), не е много, но си имах своите прегрешения  Embarassed
Пиша за първи път в темата, нищо че утре ми е последния воден ден Mr. Green
Първия пост ми беше полезен и достатъчен като информация за спазването на режима.
Днес пак го препрочетох, но правила за почивката не видях. Може ли да ме насочите къде да ги прочета. Благодаря предварително   bouquet

# 697
  • Мнения: 1 517
pep_sun благодаря ти! Вече добро утро и от софийска земя Laughing Досега съм на 1 литър вода+чай. Стискайте палци да не се напикая в някоя лекция hahaha По този повод ши слагам линк към новата тема. НО МОЛЯ ВИ  Praynig не започвайте да пишете в нея докато не свърши тази, просто довечера съм до 19 и нещо и да не ви оставям без тема Peace А и да си нямаме проблем с модераторката ЗлаВещица
Щеше ми се да добавя и снимките от миналата тема, но го оставям за следващата, защото извадените линкове ми остана на другия лаптоп и сега нямам време да ги ровя/извинявам се много за което/ Дори бих ви помолила като публикувате дадени снимки/който има желание разбира се/ да ми изпраща и на лично съобщение връзките към съответния сайт Simple Smile благодаря. Hug
Та ето я, че ако продължа да пиша не се знае кога ще млъкна Crazy
НОВА ТЕМА

# 698
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Тинки, мерси за новата темичка!   bouquet Много си ни предвидлива Simple Smile

Аз искам да питам нещо за почивката - 90 дни ли е или 91? Не че има огромна разлика 1 ден, но искам да си направя табличка за следващото завъртане, да си знам от сега на кой празник какво ще бъде Simple Smile

# 699
  • Мнения: 30
Здравейте, фиданчета! Идвам да ви изчета докато още имам време  Wink

Мелани, продължавай в същия дух!  Hug
Ана Хуанита - супер резултат си постигнала!  Hug
Мистан, браво, че не се предаде въпреки сериозните трудности! Много ти се радвам!  Hug
Картофените кюфтета мммммм супер изглеждат, ще се пробва!  eat
Ниночка, успех със задържането!
Raniya, мерси за идейките  Heart Eyes Четох колко е полезен и ако ми хареса на вкус, мисля да ми стане предпочитано меню  Wink
Amiasara, браво! Успех и за напред!!!  Hug После да споделиш с нас!
Lorraine, върнала си си ника, макар, че и новия звучеше също толкова поетично!  Heart Eyes Ами и аз зелето го избягвам (ям, но рядко, поради същите проблеми). Сега наблягам основно на марулките, краставици все още има хубави, китайското зеле е вариант, настъргани морковки с лимонче много обичам и са супер полезни (м/у другото морковите, доматите и грейпфрута много подпомагат отслабването и изхвърлянето на шлаки и токсини  Peace); бялата ряпа в момента е много актуална и вкусна, също с малко морковчета; салатка от карфиол - също сезонно; печени чушки - обикновено купувам замразени, за да избягна консервантите, може да ги правиш с оцет, зехтин и малко чесънче (по желание). Ами за това се сещам сега - другите да допълват!  Hug
Маева, моля те, леко с касетките ябълки, ограничи се до една за днес  Joy Joy Joy  Hug
Тинки, успех с плувателствуването!  Hug

Хубав и усмихнат ден на всички!  Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 1 531
мариета,мерси!!

ето съкратено инфо от Нана за почивката
"имаш 14 хранения седмично, тъй като закуските са само от плодове. От тези 14 хранения - смесените хранения трябва да са максимум 3-4. Останалите 10 - чисти белтъци, въглехидрати или варива. Ако искаш и чисти плодове.
добре е смесените хранения да са вечер, за да може след това организмът да има повече време да ги преработи."

аз за пореден път казвам, че според мен за всички ще е полезно подобно инфо, може и обогатено от знаещите с още един абзац примерно, да се качи в първия пост Peace

# 701
  • Мнения: 1 517
Моля момичета за вас винаги Hug и мерси, че пишете тук, да си нямаме проблеми Rolling Eyes Аз сега изчезвам да се образовам, но имам два въпроса. Тъй като утре белтъчния ми е навън мога ли да ям соя? Поне за едното хранене, другото ще е вкъщи. И като заговорихте за картофени кюфтета- нана направих твоите, но като ги изпекох, станаха супер, обаче ако се пържат как стоят нещата, моите се разпаднаха newsm78 може да съм объркала нещо...пък май искам да си правя пак Rolling Eyes

# 702
  • София
  • Мнения: 12 554
Не знам защо - но така или иначе печеното е по-добре от пърженото. Действай с фурната.

# 703
  • Мнения: 1 629
Сега разбирам защо си върнах кг Mr. Green Това с 14 хранения, 10 чисти 4 смесени изобщо не съм го видяла. Аз знаех само за закуската плодове.

# 704
  • Мнения: 958
И като заговорихте за картофени кюфтета- нана направих твоите, но като ги изпекох, станаха супер, обаче ако се пържат как стоят нещата, моите се разпаднаха newsm78 може да съм объркала нещо...пък май искам да си правя пак Rolling Eyes
Пробвай да ги изпечеш на тефлонов тиган със съвсем малко мазнина, пак се разпадат, но са по-вкусни Hug
мариета,мерси!!

ето съкратено инфо от Нана за почивката
"имаш 14 хранения седмично, тъй като закуските са само от плодове. От тези 14 хранения - смесените хранения трябва да са максимум 3-4. Останалите 10 - чисти белтъци, въглехидрати или варива. Ако искаш и чисти плодове.
добре е смесените хранения да са вечер, за да може след това организмът да има повече време да ги преработи."

аз за пореден път казвам, че според мен за всички ще е полезно подобно инфо, може и обогатено от знаещите с още един абзац примерно, да се качи в първия пост Peace
И аз моля да го сложите в първия пост, даже несъкратеното, ако има такова Peace

Общи условия

Активация на акаунт