Chemtrails?

  • 3 160
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710

как така защо Бром ... не си ли чувала с какво са подтискали мераците на войниците ... с бром.
и затова ни пръскат, за да правим по-малко секс .... гадове мръсно зелени  Twisted Evil


Това може да е логично само в зони, като Индия, Китай, Африка и т.н. Западът има къде къде по-печеливш план - достатъчно е да си купи една фамилия няколко технологични джаджи, като компютри, таблети, плейстейшън, уии и т.н, за да секне либидото трайно;-) нЕма нужда от бром.

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
При теб определено бързо действа......     Joy   
Грешиш Краси ...
Само се замисли от къде имам толкова информация ...
wazzup ако ме разбираш.
ако ...

# 32
  • Мнения: 2 927
Отново?
Не им ли писна? Само преди десетина дни пак ни пръскаха.  Mr. Green
А откакто осолиха океана, и там не можем да се скрием.

# 33
  • Мнения: 5 539
Спомням си като дете как се радвахме на следите, оставени от "свръхзвуковите" самолети (така наричахме самолетите, които оставят диря). Също така си спомням, че следите от тях изчезваха за по-малко от минута. Сегашните стоят много по-дълго.
Определено има нещо.
Имам двама приятели пилоти в авиобазата край София. Когато се срещнем, ще ги попитам.
Те естествено ще отрекат, което пък ще засили моето убеждение, че има нещо гнило Mr. Green

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лъжат! Тези са агенти на онези!

# 35
  • Мнения: X
Labrador ,
не знам откъде имаш инфо...но ако знаеш нещо,кажи...да се притесняваме ли?Или не?
А че има нещо различно,факт!
Само не е ясно какво е....

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дадох подсказка, но само избраните ще я видят Краси.
Съжалявам.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 115
Старата песен на нов глас...
Само пак ще кажа, че и аз помня като дете как се чудех защо някои самолети оставят дълги разсеяни следи, траещи определено повече от минута, а други бяха с късички "опашки". Да не би тези модели тогава да са ни пръскали само над София, да кажем, и някое друго стратегическо място...?

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Виждали ли сте Трабанче?

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Явно са пръскали точно.
Успели са да ни уцелят.
Това го уточнихме още в предишната тема.
Заключвам този набиращ сила спамо-чат.

Общи условия

Активация на акаунт