ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 116
  • 716
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Кажете нещо за р-т Grand Noti на ул. Людвиг Заменхов. Имам куверт, да знам какво да очаквам)

# 661
  • Варна
  • Мнения: 302
От ресторант "Немо" на Братя Шкорпил съм много недоволна. Ходихме там лятото за именния ми ден, видяхме, че изглежда добре и има хора и решихме, че ще е хубав ресторант. Определено няма да повторим - мидите миришеха на нафта, порцията чернокоп беше смешно малка, сушито също беше някакъв микроскопичен размер, общо взето си тръгнахме гладни и недоволни.

Можете ли да ми препоръчате пиано бар заедно с инфо каква е музиката? Търся пиано бар, където музиката да не е прекалено хард, да е приятна обстановка, по възможност да не се пуши, обаче от години не съм ходила по такива места и нямам идея къде е най-добре, а съм натоварена със задачата да запазя за 8-ми март.

# 662
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Такъв пиано бар няма да намериш честно казано  Grinning в Джаки се пуши, музиката е горе-долу, но на мен лично пространството ми е прекалено ограничено.
Старс като цяло вече не е това, което беше, но пък откъм музика може би ще се удовлетвори. Последният път като ходих, беше краят на ноември и не останах особено доволна от музикалното оформление.
В бившият Класик, сега има някакво ново име, сякаш е най-добре...но дали се пуши сега не знам, преди не се. Там поне музикантите са ниво.
Този, който е във ФК, Музика Е, е с разнопосочни мнения. На някои много им харесва, на други  пък изобщо и не биха повторили. Но там музиката основно е хард, та не знам....

# 663
  • Мнения: 1 216
В Калифорния не се пушеше, поне до миналата година така беше, и музиката е на ниво. пп. Сега видях на снимки, че вече се пуши, за жалост. Но може да питаш.

# 664
  • Мнения: 1 656
ресторант Жасмин работи ли? има ли достъп с количка там?

# 665
  • Мнения: 2 133
Пуши се в "Калифорнията" Wink

# 666
  • Варна
  • Мнения: 1 784
Привет,момичета Simple Smile
Дайте предложения,за място  за 8 мартенски  фирмен банкет Grinning
Ходихме на Нашенци,ама много скъпо ни се видя Thinking
Имате ли инфо за куверти?

# 667
  • Варна
  • Мнения: 10 587
В града ли искате да е и до каква сума да е куверта?

# 668
  • Мнения: 1
Как ви се струва офертата за неограничено суши тук ? Направо не ми се вярва и се чудя къде ли е уловката. Някой хапвал ли е там скоро сушито да каже как е?

# 669
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Като гледам на ресторант "Немо " е....А малко по назад  имаше негативни оценки за него.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 302
Можете ли да ми препоръчате заведение, подходящо за детски рожден ден на открито? Добре е да има и опция за вътре в случай на лошо време...

# 671
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Често ходя във Варна, но с такова чудо като KFC в мол Варна не бях се сблъсквал. То бива алчност, но такава... например порциите пържени картофи и пюре, сравнени със същите KFC в София, Бургас и др. са направо миниатюрни! Попитах управилтелката - а тя каза: "- това е положението, ако щете!"

# 672
  • Мнения: 1 216
Често ходя във Варна, но с такова чудо като KFC в мол Варна не бях се сблъсквал. То бива алчност, но такава... например порциите пържени картофи и пюре, сравнени със същите KFC в София, Бургас и др. са направо миниатюрни! Попитах управилтелката - а тя каза: "- това е положението, ако щете!"
  Аз там не ям, но нaй-тъжното е, че затвориха Бъргър Кинг преди година, обичам техния Уопър да си призная Simple Smile

# 673
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Реват за проверка тогава тези от KFC-Мол Варна.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 113
А някой да препоръча ресторант с детски кът?

Общи условия

Активация на акаунт