ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 117
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А някой да препоръча ресторант с детски кът?

Пицария "Ред Хот", но къта не е от тези с лабиринти, батути и подобни забавления. Малък е, децата могат да рисуват, да редят конструктор или да гледат филмчета на 3D. Кухнята и обслужването са добри. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 11 370
Търся ресторант с 120 места във Варна или в близост до Варна.

# 677
  • Мнения: 719
Някакви мнения за ресторант Sushi Live?
А може и да препоръчате друг ресторант, където правят вкусно суши? : ))

# 678
  • Варна
  • Мнения: 283
Някой ходил ли е в пицария Тилилей? По принцип не съм фен на такъв тип заведения, но вчера минавах от там и прочетох че вече е ресторант за здравословно хранене.  Laughing Чудно ми е какво предлагат и дали въобще има смисъл да го посетим?

# 679
  • Мнения: X
Тилилей- пицария? Shocked
Готвят вкусно и имат интересни предложения.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 283
Преди доста години беше пицария. Вчера ходихме и беше прилично. Нямаше полуфабрикати, което е голям плюс. Аз бих посетила отново, мъжът ми каза че не би.  Grinning

# 681
  • Мнения: 719
Някакви мнения за ресторант Sushi Live?
А може и да препоръчате друг ресторант, където правят вкусно суши? : ))
Никой ли няма впечатления?  Laughing Понеже ми е малко спешно...  Embarassed

# 682
  • Мнения: 1 656
Суши - само на Хепи ми харесва Simple Smile

# 683
  • Мнения: 43
Здравейте!
Искам да попитам клуб "Ликьор" съществува ли все още? Ходила съм единствено на плажната (обаче знам, че имаше и зимен вариант), но чух преди време, че изобщо го няма вече.   Thinking

Благодаря предварително за отговора!

# 684
  • Варна
  • Мнения: 227
Можете ли да ми препоръчате заведение, подходящо за детски рожден ден на открито? Добре е да има и опция за вътре в случай на лошо време...

2 пъти (2013 г.) сме били в Иванова чешма, по пътя за Галата - отпред има поляна, където тичаха децата, люлки и пързалка. Играха си много и с играчките - подаръжите де на рожденика... Бях наела и аниматор за 2 часа. На нашия РД бяхме резервирали 3-те беседки, които са на полянката за родата и приятелите. Отделно имаше една голяма шведска маса. Бяхме много народ, т.к. и таткото е роден тогава. Наши приятели също празнуваха там РД на детето си след нас, бяха избрали морско меню, 2 дървени маси с пейки и една за децата бяха подредени под голям чадър на полянката. Получи се добре!

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Някакви мнения за ресторант Sushi Live?
А може и да препоръчате друг ресторант, където правят вкусно суши? : ))
Никой ли няма впечатления?  Laughing Понеже ми е малко спешно...  Embarassed

Сазае, БМ Сити

# 686
  • Мнения: 719
Ами благодаря и на Катюша, и на дива77, но мен ме интересуваше конкретно Sushi Live, понеже имат пуснати ваучери в сайтовете за колективно пазаруване и се колебая дали да си взема...

# 687
  • Мнения: 1 216
Ами благодаря и на Катюша, и на дива77, но мен ме интересуваше конкретно Sushi Live, понеже имат пуснати ваучери в сайтовете за колективно пазаруване и се колебая дали да си взема...
То това не е ресторант, доколкото знам, а са разни цехчета, където приготвят сушито и редовно има оферти в сайтовете за колект. паз.

# 688
  • Мнения: 719
Ами благодаря и на Катюша, и на дива77, но мен ме интересуваше конкретно Sushi Live, понеже имат пуснати ваучери в сайтовете за колективно пазаруване и се колебая дали да си взема...
То това не е ресторант, доколкото знам, а са разни цехчета, където приготвят сушито и редовно има оферти в сайтовете за колект. паз.
О, така ли, благодаря за информацията : ))
"Необходима е предварителна резервация, поне един ден по-рано, и предоставяне на номер и код на ваучера на телефон ... " Това ме караше да си мисля, че е ресторант :Д Защото иначе излиза, че трябва да си поръчам за вкъщи примерно един ден предварително.  Simple Smile

Я да ви попитам и за някакви отзиви за индийски ресторант "Ганеш"?  Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 17:54 от wistfully

# 689
  • На брега на морето
  • Мнения: 687

Иванчов хан

Общи условия

Активация на акаунт