Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
Шанелче, какъв ти спам, бе жено?  Shocked Щом имаш притеснения ще споделиш, разбира се! Само, че трябва да се успокоиш, защото нямаш основание да се чувстваш по този начин, освен, ако не премълчаваш някоя болежка или нещо подобно. Надявам се да си добре физически, а останалото идва от хормоналната буря и всичко онова, което се чете из форумите...имам предвид за неуспехите, кървенето в ранна бременност и т.н. Опитай да се отпуснеш и да мислиш по-позитивно.  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 27 524
Шанелче, пиши, всички ти се радваме, никого не дразниш. Всичко наред ли е?   Hug

Чери,  Heart Eyes да взема да ти пратя мойта рода тогаз, четвъртък залоствам вратите тук  Twisted Evil

Нямам симптоми обаче  Tired но пък сдобих се изневиделица с много твърди нокти  pletka  hahaha  а иначе моите са толкова мекички, че като са дълги и пера нещо на ръка, си ги обръщам нагоре и назад, да не ми пречат  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 533
Ади, моля те тупни една усмивчица пред заглавието деее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Оф Зузи пробвам ма не става бееее, що не ще да излезе тая усмивка някой знае ли?

# 33
  • Мнения: 429
Не zuzi_79, не мога да кажа, че ме боли нещо. Не чета в отчетната тема, че какво ли не видях, голяма грешка обаче, че  поразгледах коментари с двете гадни неща, които са се появили в мен. Странно ми стана особено за кистата, винаги са ме гледали за поликистозни яйчници, тъй като съм имала болезнен цикъл, но никога не са виждали и най малка такава. А този хематом, глупавият, който бил разкъсване на тъкан  ooooh!. Мъжът ми направо се ококори и направи глупавия коментар "Ама аз никога не съм те удрял". Иначе и тогава чухме тупкащото сърчице  Heart Eyes
Всеки път като ида до WC изпадам в паника, дали този път ще имам кръв  Sick

# 34
  • Мнения: 7 118
Шанелче, веднага престани с това, миличка! недей така да си натрапваш такива мисли в главата Naughty няма никаква кръв да има Crossing Arms Това с кистата ти казах да не го мислиш изобщо, ама изобщо. Ще видиш, че ще стане така, както ти казах...просто един ден много скоро няма да я има, защото това не е киста  Naughty За хематома - един Господ знае какво е видял док...моля те, недей така...понякога ни изкарват акълите за нищо, особено, че има неща, които дори не трябва да се коментират с пациента, защото не си заслужава. Имаш още седмица и 2 дни до прегледа и ще видиш, че всичко си е наред. Пак казвам - не си вкарвай грозни и ИЗЛИШНИ мисли в главата. Ако имаш наистина причина за притеснение - тогава се притеснявай, колкото си искаш! Hug

# 35
  • Мнения: 2 483
Някой по стар в тази тема като има време нека да види от списъка с чакащи да се случи чудото ,има девойки чакащи бебче или вече родени ,но не са писали в темата .
Когато имах време го правех, но не си мислете, че е лесно постоянно да следиш 150 ника и горница.... Който се оповестява - добре дошъл, който не - все му е тая за темата, поради което като откриех такъв ник в 25 г.с., примерно, директно го изтривах от списъка без да го добавям към "Нашата гордост". Просто от такива никове няма смисъл, само се затлачват списъците.

Също не съм добавяла към първия списък никове, които идват с първи пост в темата "Видях двете чертички..." Ами честито, но си объркала темата, постът ти е за съответната отчетна по месеци. Такива хора си публикуват радостта тук и повече не се появяват - нито да споделят как им се развива бременността, нито да се чува кога са родили просто защото никой не ги познава (и не му пука за тях, сори)

И между другото, основно нещо в пускането на нова тема е да се отрази кой родил, кой видял двете чертички, кой се вписал в темата за първи път  Simple Smile Ето, да ви покажа аз как четях всеки един пост с халваджийския тефтер до мен - http://i39.tinypic.com/2wez01y.jpg  Grinning Вписвам, като дойде време премествам и задрасквам  Simple Smile

Извинете за лиричното отклонение!   bouquet

Ето и от двойния розов  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 36
  • Мнения: 2 802
Ади, моля те тупни една усмивчица пред заглавието деее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Оф Зузи пробвам ма не става бееее, що не ще да излезе тая усмивка някой знае ли?
Като влезеш в редакция на темата не ти ли излиза  Икона на съобщението: от там трябва да я избереш  Heart Eyes

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
АДИ прекрасно си направила новата тема, нямам думи мила. Благодарим ти от все сърце. Дано да ни донесе късмет   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 452
Здравейте, здравейте, здравейте  Hug
Много готина тема, благодаря Ади , дано има само, ама само хубави новини  Praynig Hug Praynig
Ох, като си помисля за Коледа и почва да ми е едно такова свито, че времето си тече и не остана, гледам 19-ти номер съм в списъка  Whistling
Куклеееее честито миличка, лека и безпроблемна до поне средата на 9-тия месец от бременността  Grinning
Честито и на  Niya_Petrova , Марсинка ,Звездичка!, Roxanna лека и безпроблемна и на вас момичета  Hug
А пък на останалите бързо да се сдобиват и те с  EFP
Целувки на всички
Two Hearts babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Two Hearts

# 39
  • Мнения: 7 118
Ади, моля те тупни една усмивчица пред заглавието деее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Оф Зузи пробвам ма не става бееее, що не ще да излезе тая усмивка някой знае ли?

трябва да дадеш редакция и после в поленцето икона на съобщението да избереш най-ухилената икона Peace Mr. Green Mr. Green

П.П Фейт вече ти е обяснила де, но не видях

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Имам надежда,  fingerscrossed за четвъртък. И благодаря за свещичката   bouquet
Мислех да карам Дони, ако ходи на църква да запали една свещичка и заради мен, защото няма да мога да отида, но ти вече си го направила  Heart Eyes
Шанелче, на мен ми се струва много време до 30-ти, пък за теб не знам  Hug Тук поне можем във всеки един момент да си платим и да ни прегледат. Не ти остава нищо друго освен да се опиташ да се успокоиш, да си мислиш хубави неща и да отброяваш дните до края на месеца.  Hug
Кафенце, това с халваджисйкия тефтер ме разсмя  Laughing Но никак не ти е било лесно  Hug А за потребителките, които влизат, само за да ни размахват злорадо под носа положителния си тест, съм напълно съгласна  Peace Даже мисля, че съвсем скоро имахме такъв случай, на който даже не си направих труда да й честитя  Naughty

# 41
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Кафенце, направо ме разби с тефтера ... евала  , бая труд си е това, затова имаш едно голямо
    bouquet  БЛАГОДАРЯ     bouquet

# 42
  • Мнения: 1 172
Хей! wavey
Прибирам се от разходка и с изненада установявам наличието на нова тема, та бързам да се запиша! Дано тръгне както тръгна предната, но да не завършва като нея! Успех на всички!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 43
  • Мнения: 7 118
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Започвам да злоупотребявам с прашеца!

# 44
  • Мнения: 2 802
Момичета, оставям ви за сега ... отивам на Гастроентеролог /уф, надявам се, че го написах правилно  ooooh! / че ме мъчи стомаха още от раждането... дано не е нещо сериозно ...

Общи условия

Активация на акаунт