Лакове за нокти - тема 45

  • 35 499
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 318
Така се направих току що



Аз пък днес получих "подаръче" от една изключителна дама.... в офиса съм и не мога да разгледам всичко, но на първо четене си имам  Chanel Rose Cache, Rouge Carat, Black Velvet, Morning Rose, Illusion D'Or  и Lancome Sarong. Ще снимам тези дни да се похваля Wink
Това, онова ли е, килограмовото подаръче?  Wink


Да точно 3,2кг. имах сериозна разправия с митничара, изобщо не ми повярва, че лаковете са за лична употреба и са ми подарък  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 9 980
И аз не бих  Joy

# 47
  • Мнения: 5 081
Много пъти сме обсъждали топ лаковете и това, че Сеш има най-хубавия стъклен блясък, но на мен ми се отдръпва и не искам да го ползвам. Доволна съм от Спийди драй на СНД, но искам такъв, който да е гъст или поне малко, като Сеша (консистенцията му), защото възнамерявам да си взема 1-2 глитъра за зимата и не искам да изглеждат без хубав блясък на ноктите ми.  Laughing
Спомням си, че доста момичета са хвалили бързосъхнещия на Голдън Роуз, но той сигурно е "воднист"?  Rolling Eyes Имам спомени, че и един Ревлонски се беше споменал, но от технте лакове не съм особено доволна. На Перфект не искам, от Импала ми излизат балони. А и Пош ми се отдръпва.  Mr. Green Някакви идея ?  ooooh! Mr. Green

Аз ползвам в момента този на GR ( по препоръка на pepe le pew  Hug ) и не е точно това, което ми се искаше, но за половин час е готов лака, което ме устройва. Честно казано не променя "лъскавостта" на лака, стои като без него.

# 48
  • Мнения: 35 993
този на ГР са го развалили или последният ми е дефектен - просто не съхне както предишните /ползвала съм няколко бутилки и съм купувала за приятелки, всички бяха много доволни/  Rolling Eyes
няма блясъка на Сеш, това е вярно

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Честити придобивки, Над !  Laughing

Аз имам от размяна тези - http://media.snimka.bg/9712/025680106-big.jpg

Явно ще си карам със топа СНД, докато не намеря удовлетворящ ме заместител.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 12:50 от ~ ИвчеТо :) ~

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз бях взела топ на ГР за проба, след като беше похвален, но при мен толкова бавно изсъхна, че по-бързо щеше да е, ако изобщо не бях слагала топ.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
И аз бях взела топ на ГР за проба, след като беше похвален, но при мен толкова бавно изсъхна, че по-бързо щеше да е, ако изобщо не бях слагала топ.

 Hug Ясно е, че няма да се купува.  Laughing То на нашия пазар какво ли читаво има...  ooooh!

# 52
  • Мнения: 9
Ивче, а Сеша ще го разменяш ли?  Flutter

Много ми харесват двуцветни маникюри като показания кафяв по-горе, но нямам подходящ печат,
имате ли други идеи?  Heart Eyes

ПС: Да докладвам за счупения нокът - бетонирах го, не е мръднал откакто ви писах  Peace
Само дето от счупеното нагоре не си усещам нокътя изобщо... Но поне не боли и не ходи нагоре-надолу както преди. Остава да издържи още ден-два, после ще повторя процедурата.. и така докато израсте. Някой ако го интересува както точно направих, да пита, ще споделя "тайната рецепта".  Laughing

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Ивче, а Сеша ще го разменяш ли?  Flutter

Много ми харесват двуцветни маникюри като показания кафяв по-горе, но нямам подходящ печат,
имате ли други идеи?  Heart Eyes

Аз нямам, 2 пъти си вземах преди време, но след като свърши второто шишенце (първото го размених) не съм потретила. Имам малко Пош, той е кажи речи като Сеш, но блясъка му не е толкова хубав.  Peace

# 54
  • Мнения: 9
Объркала съм се от горния ти пост.  Peace
И аз съм в издирване на такъв продукт, но имам и друго условие - да е относително евтин..  ooooh!

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Объркала съм се от горния ти пост.  Peace
И аз съм в издирване на такъв продукт, но имам и друго условие - да е относително евтин..  ooooh!

Евтин за мен вече е равно на боклук почти, не съм очарована от нито 1 такъв. Сгъстяват се бързо, излизат балони от тях или съхнат бавно. Ако има някой добър, то ще е изключение.
Дали ще дам 3 пъти по 2-3 лв или веднъж 10 за някой що-годе качествен, за мен е все едно. Зависи и от фин. възможност вече, но аз 1 шишенце го ползвам около 5 месеца и не ми е проблем.  Peace

# 56
  • Мнения: 1 420
Привет, дами Simple Smile Случайно попаднах на това и много ми хареса    newsm51Смятам да се пробвам сама да го сътворя newsm08

# 57
  • Мнения: 0


Аз след много поити днес успях да се намацам така :

http://prikachi.com/images/515/4071515b.jpg - знам ,че не е нищо особено, но цвета много ми харесва.
Това реалния цвят ли е?



Да, поне вчера на изкуствена светлина изглеждаше така. Иначе сега е с една идея по - тъмен.  
Току що ми пристигна Catrice - Iron Mermaiden от размяна :

http://prikachi.com/images/792/4072792A.jpg

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 13:28 от anjyto

# 58
  • Мнения: 303
ПС: Да докладвам за счупения нокът - бетонирах го, не е мръднал откакто ви писах  Peace
Само дето от счупеното нагоре не си усещам нокътя изобщо... Но поне не боли и не ходи нагоре-надолу както преди. Остава да издържи още ден-два, после ще повторя процедурата.. и така докато израсте. Някой ако го интересува както точно направих, да пита, ще споделя "тайната рецепта".  Laughing
Като си тръгнала да докладваш докладвай до край, що така само загатваш  Mr. Green издай тайната  Simple Smile

Мерси за темичката!   bouquet
По анкетата - без да прочета другите коментари ми мина през ума Долфейс - така че, и аз съм за нея  hahaha

# 59
  • Мнения: 35
Хайде и аз в новата тема!
Скоро някой беше показал едно приятно лилаво на Флормар. Бледо, кално  Laughing Много ще съм благодарна ако някой помогне. Като отидах на щанда на Флормар не можах да го разпозная, пък много ми хареса. И ако може redhead или който го има,  да каже кой номер е този: http://www.album.bg/fiutesa/images/28673783/   bouquet
Редактирам се за второто питане, видях че е 427.

Общи условия

Активация на акаунт