Ще раждам в Шейново около Нова година !!!

  • 17 424
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 75
janin4eto_87 Хайде успех и стиснати палци и от мен.Ще останеш доволна от доктора,поне аз останах доволна-  миналия декември месец:)))).

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Надявам се, само малко ме притеснява,че е доста зает и непрекъснато се разкъсва между частни пациенти, такива на болницата и двата си кабинета...надявам се наистина да е до мен по време на раждането ( ако е нормално,то за секцио е ясно...)
.

# 32
  • Мнения: 97
дано всичко да е минало успешно при janin4eto_87  baby_neutral
аз също раждах при Ненов, точно преди година и половина и да ви кажа честно не съм доволна и съжалявам, не само заради парите, които дадох и на болницата за избор на екип и отделно на него, но на първо място заради това как протече раждането и сега в последствие някои проблеми, които ми възникват и предполагам че са в резултат от него.
така че, за планирано секцио - да, доктора е много любезен, приветлив и думата му в болницата определено се чува, в предродилна докато се мъчих с часове, определено бях по-обгрижвана от останалите пациентки, но за естествено раждане не го препоръчвам  Naughty
разбира се просто споделям впечатление, ако някой се интересува по-подробно от естествено раждане при Ненов, да ми пише на лс, не ми се разказва цялата история тука.
последно, за болницата, смятам че това е най-добрия избор за място, където да родиш в София, макар че признавам нямам лични наблюдения от МД. базата е добра, болницата е специализирана все пак точно за такава дейност, което предполага повече специалисти по всяко време и повече техника, отколкото в обикновена болница с родилно отделение, и ги няма ромите дето пълнят Тина Киркова  Peace

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, родих! В окръжна болница при др Жекова:)
Отказах се от Шейново и благодаря на Господ,че взех това решение. Причините да се откажа от шейново са в др Ненов. Първо- всеки път го чаках по 4 часа за преглед, второ- така и не ме запомни,и всеки преглед му обяснявах за първото секцио...прегледа при него е 50 лв, които той прибираше в дънките си..без документ,без нищо ( а не съм в частния му кабинет). Трето ми обясни,че освен 800 за екип,иска 500 на ръка.

Еми извинявам се,но 1300 лв, плюс прегледите...мисля,че е малко много за държавна болница:(
Затова 5 дни преди термин отидох в окръжна и говорих с началник родилно отделение др Жекова и я помолих да води раждането ми. Прегледа ме ( безплатно)  ,пусна тонове и ми записа час за ден преди термин. На прегледа се установи 4 см разкритие и ме приеха. Веднага ми назначи какво кога да мисе направи, настани ме да съм сама в стая,за да се наспя преди раждането. На следващата сутрин ме подготвиха и извикаха в предродилна. С окситоцин, бусколизин и епидурална, в 16:40 проплака моя Калоян. Нормално роден,  4220 гр, 54 см. Без епизиотомия и нито един шев!
Точно затова смятам и вече ще съм сигурна в няколко неща. Първо,че медицината е призвание, а не бизнес. Втори,че няма такова положение секцио поради едър плод, трето, че няма по- хубаво от нормалното раждане,особено за бебо ( рефлексите са съвсем различни).
Цената,която плащам за целия този професионализъм,човещина и удовлетвореност е 350 лв на касата на болницата. Безкрайно благодаря на целия екип!!!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Само да допълня,че таткото присъства:) като започнаха напъните тя ме попита дали да го извика, а аз казах да питат него:) и така двамата заедно посрещнахме втория си син...безплатно ...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 455
 Честито, janin4eto_87   bouquet

# 36
  • Мнения: 75
 Честито мила,да Ви е жив и здрав малкия Калоян.
 Би ли споделила каква е разликата времево между секциото и нормалното раждане?Питам защото аз родих секцио, а ми се иска вече да работим за второ бебе:))
 

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Три години и половина Simple Smile

# 38
  • Мнения: 97
браво janin4eto_87  Hug
много се радвам за теб, взела си правилно решение и то своевременно  Peace
защо и аз не успях да погледна по добре нещата, ами дадох сума пари на вятъра (по мое време Ненов искаше 300 за него за нормално раждане и 800 за болницата)  ooooh!
за д-р Жекова също съм чувала много добри отзиви  Peace
хммммм аз честно казано след преживяното през първото раждане, не смея второто да е нормално, но при мен не се получаваше разкритие, въпреки редовните контракции и беше голяма мъка докато го направим, така че за второто, живот и здраве, лягам си под ножа и хич не се замислям  Crossing Arms

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Ами спазмолитиците и епидуралната много пома
гат за разкритието. Др Жекова още от предната вечер ми постави мускулно но шпа,за да подготвя шийката:)
Днес ни изписват и вече нямам търпение,  макар че ще има и малко носталгия към болницата:) и първият път бях така- със смесени чувства..

# 40
  • София
  • Мнения: 2 106
janin4eto_87 , не можеш да си представиш какво облекчение изпитах току-що прочитайки това:

...макар че ще има и малко носталгия към болницата:) и първият път бях така- със смесени чувства..

Мислех, че аз съм единствена и луда (е, макар да става дума за друга болница) Crazy

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Вече сме си вкъщи Simple Smile
За носталгията ми се струва нормално..толкова емоции оставяш в болницата,пък и аз бързо се адаптирам и си свикнах с всичко там:) а и приятелки по съдба намираш  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 0
I az 6te rajdam v 6einovo,termina mi e 22.12.2012g. s izbor na ekip pri d-r Vasilev!

# 43
  • Мнения: 0
Molq vi daite mi suvet kakvo mi trqbva za bolnicata,spisuka koito e obqven v saita na 6einovo dostatu4en li e?Za bebeto osven pampersi 6te trqbva li ne6to pove4e?I sled kato pro4etoh va6ite publikacii se za4udih nqkoi rajdal li e pri d-r Vasilev?

# 44
  • Мнения: 0
Niakoi znae li tocno kolko stryva cekcioto v sheinovo?? I dali se plasha dopulnitelno za izbor na lekar? BLAGODARIA PREDVARITELNO newsm78

Общи условия

Активация на акаунт