Седем часа разлика - тема 5

  • 40 337
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 577
сега остава да се окаже, че Чушката е "много красивия младеж"  hahaha
Не е.

Всички са пионки в играта на Чушката. Беше ви изяснено хиляда пъти.
И бай ви Юнал въобще не се е объркал за Мая. Той много добре я познава.
Бай Юнал е внедрен таен агент на Лука  Mr. Green
Лука и бай Юнал работят за Чушката.

 ooooh! всичко, което пишеш е толкова последователно и изглежда самата истина, че чак се плаша. изглежда обаче невероятно нелепо. юнал така ги прати при Мая, че  Shocked Shocked и чушката с тая маска, само за твоите писания мислих.

# 691
  • Мнения: 927
Чушката пък да не е луд да сложи същата маска, ако той е изнасилил Мая,глупости на търкалета.
Явно тези маски са много популярни Mr. Green
Чушката беше със зелената маска при изнасилването, не с маймунската.
Решил е да се погаври човека, какво толкова? Той нали си пада шегаджия?
Цитат
Явно тези маски са много популярни Mr. Green
Разбира се, колко удобно. Ако нещо прилича на патица и лети като патица, то е... питайте дядо ви Лука и приемето очевидното - аз ви говоря истината.

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 00:12 от vvv9

# 692
  • Мнения: 1 525
Аз пък се чудя дали наистина Пол е баща на Мая  newsm78
Ако е, то когато Мая й спомена, че се е влюбила в адвоката, Таня щеше да реагира различно.
Кой знае ... от кога не се е виждала с бащата на детето си, дали въобще знае нещо за него...

# 693
  • Мнения: 60
Чушката пък да не е луд да сложи същата маска, ако той е изнасилил Мая,глупости на търкалета.
Явно тези маски са много популярни Mr. Green
Чушката беше с зелената маска при изнасилването, не с маймунската.
Решил е да се погаври човека, какво толкова? Той нали си пада шегаджия?
Цитат
Явно тези маски са много популярни Mr. Green
Разбира се, колко удобно. Ако нещо прилича на патица и лети като патица, то е... питайте дядо ви Лука и приемето очевидното - аз ви говоря истината.
Ако има нещо вярно в твоите писания, филмът ще е егати фантасмагорията-честно Stop

# 694
  • Мнения: 5 577
Юнал да е изнасили Мая ... по-скоро бих повярвала, че е Разпутин, който се прави на инвалид, а не е.
Не разбрах аз за Гончев, той я спаси Таня, а тя му се сърди, че е излъгал за съда ли?  Shocked не е ли много нагло.

# 695
  • Мнения: 5 577
дали има шанс да качар промото да го изгледам, или да си лягам.  Crazy

# 696
  • Мнения: 60
Аз очаквах Гончев да заплашва Таня,че ще я натопи пред Милото, в този епизод ми беше симпатичен.Даже мисля, че изглежда много добре Sunglasses

# 697
  • Мнения: 3 403
Ще трябва да търся сериите от тази вечер, че почти нищо не гледах заради финала на муз. шоу. Сега ще ви чета дано схвана какво е станало.

# 698
  • Мнения: 2 286
Аз пък се чудя дали наистина Пол е баща на Мая  newsm78
Ако е, то когато Мая й спомена, че се е влюбила в адвоката, Таня щеше да реагира различно.
Кой знае ... от кога не се е виждала с бащата на детето си, дали въобще знае нещо за него...

Ама тя Таня нали не знае кой е адвоката. Те й го представиха като много добър и толкова... Или съм пропуснала нещо.

Това с Чушката и Юнал нещо не го вярвам

# 699
  • Мнения: 74
Тя нали беше Моника, не Мая  Thinking


и той  се е объркал
Точно така, с Моника се обърка. Имено за това дадоха подсказката в началото на серия. За това се обади и на Чушката, но поне ги насочи на правилното място!

Това ако е така, е тооолкова измислено, че...
Аз не можах да разбера от къде Чушката и Бай Юнал знаят истинското й име. Нали Боян каза само на Цвета.

# 700
  • Мнения: 0
Мисля, че е очевадно кой е баща на Мая, Таня не реагира по никакъв начин, защото изобщо не знае кой е адвоката на Мая. В следващият епизод Гончев беше в заведението на Милото и стреляше, но дали Милото беше там, или пък вече е потеглил за Ню Йорк? Хареса ми мнението, че Распутин е дал маската на Чушката, но ако е така веднага ще се разбере кой е поръчителят на изнасилването... просот вече на знам. Ще помоля някой да качи трейлъра за следващият епизод или да даде линк за него, моля!

# 701
  • Мнения: 60
Юнал каза Моника, а не Мая,той си мислише за една друга дето дойде преди време и Чушката я развеждаше из града

# 702
  • Мнения: 74
Ще трябва да търся сериите от тази вечер, че почти нищо не гледах заради финала на муз. шоу. Сега ще ви чета дано схвана какво е станало.

В замунда ги качват, както и на сайта на BTV.

# 703
  • Мнения: 2 286
Тя нали беше Моника, не Мая  Thinking


и той  се е объркал
Точно така, с Моника се обърка. Имено за това дадоха подсказката в началото на серия. За това се обади и на Чушката, но поне ги насочи на правилното място!

Това ако е така, е тооолкова измислено, че...
Аз не можах да разбера от къде Чушката и Бай Юнал знаят истинското й име. Нали Боян каза само на Цвета.

Ами не го знаят, Юнал се припозна с Моника. А Чушката и идея си няма какво става, той бая време не е вясвал.

# 704
  • Мнения: 931
Намекът за Чушката като човекът зад изнасилването беше повече от ясен...
Иначе и аз възприех, че бай Юнал се обърка - така звучеше. Още повече, че въпросното момиче - Моника или каквато там, наистина беше на партито.
Лука както винаги беше гадеенн.... интересно ми е само, какво точно ще успее да се разплете за още два епизода само? Бих казала, че нищо.
Другото интересно ми е - ако Иванов наистина се преструва на влюбен, то тая  преструвка много сериозна... няма нищо, което да подсказва, че се преструва, а не е искрен.

Общи условия

Активация на акаунт