влудяващ парфюм, истински секси аромат

  • 26 648
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е разкошен и супер секси парфюм, но е със силен аромат и не знам, дали допада на всеки  Wink

# 31
  • Канада
  • Мнения: 264
за мен това е само един Парфюм :
Екстраваганца На Живанши

Харесвам и много други, но този е на първо място

 Simple Smile

# 32
  • Мнения: 177
Collection на ескада.оба4е от години не съм го виждала на пазара.но гаранция че хората около мен се впеатляваха от аромата му.ако го намеря -пак ще си го купя!!

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
неее, няма точен отговор......всички сме различни, всеки си има собствен вкус.
особено , когато става въпрос за парфюм!

 преди 13 г "мрях" за един парфюм, подариха ми го на бала, изхарчих го и после го търсих буквално под дърво и камък десетилетие време.
интернет, ала бала...бях го издигнала в култ, сън не спях!
казаха ни, че може би вече не съществува и аз се примирих.

2003 г родих и на изписването мъжа ми ми подари лъскава опаковка....отворих я и вътре ТОЙ мечтания парфюм! намерил го в една парфюмерия в центъра на мадрид.
за съжаление не ми хареса вече, трябваха ми 2 г за да събера кураж и да му кажа, че парфюма си седи в опаковката все още просто, защото не ми понася вече Rolling Eyes
сега съм го приготвила да го носи на свекърва ми подарък.



забелязала съм, че много ми се променя вкуса към ароматите след бременност.
аз харесвам лека , ненатрапчива миризма.... на чисто. и съвсем дискретно.
ако някой се е дезодорирал повечко и пътуваме в обща кола   мога да се издрайфам Sick 

# 34
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Good Life - Davodoff Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 493
AMARIGE de GIVENCHY !
На мен също много ми харесва светло синьото Ехо на Давидофф , но мисля, че е мъжки .
Колкото до Нина Ричи, смятам, че е класика и никога няма да сбърка един мъж, ако подари на жена такъв парфюм.

# 36
  • Мнения: 8 471
посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е разкошен и супер секси парфюм, но е със силен аромат и не знам, дали допада на всеки  Wink
Наистина е много стилен,оценявам го,но ...Лошо ми става,много е силен за мен.Ако го подуша отдалече е вече друга работа-тогава ми харесва.

# 37
  • Мнения: 2 110
 Еуфория на Келвин Клайн и J'adore и аз ги слагам в една категория-щом цитираш втория може и първия да ти хареса

# 38
  • Мнения: 206
Цитат
"L'Eau D'Issey" на Issey Miyake - това е моят аромат.

Потвърждавам - невероятен и убийствен аромат! Това е и моят парфюм, и за мен няма аналог, или поне не съм открила негов заместител - абсолютно различен от останалите. Ползвам го от 10 години.
Но, Василиса, аз не бих го дефинирала като "влудяващ и секси". Ето колко диференцирано приемаме ароматите.  Hug

Имах един такъв в 1996 г., когато бях на 16 г. Obsession на Calvin Klein, но за съжаление той беше от наливна парфюмерия в провинцията, а когато си купих оригинала (имам го от три години така и недокоснат) той няма същото очарование.  

Иванджелин, именно този парфюм щях да ти предложа, и то именно оригиналния - не знам защо за теб няма същото очарование като наливния? Заедно с цитирания по-горе това бе моята комбинация дълго време, като именно Obsession ми бе вечерен, ако има такова понятие. Защо не си преосмислиш отношението към него? Пробвай го отново - може нещата да са се променили, и да се влюбиш в него отново. Той наистина е безкрайно влудяващ и секси... Heart Eyes

Мога да ти предложа и още един вариант. Подариха ми Intense на Hugo Boss - уточнявам тъмночервен, ако има и други варианти, защото не съм наясно. Не мога да кажа, че ми е фаворит, но ако цитирам мнение на мъж, който отбира от жени и парфюми, това е марката, синоним на секс... Mr. Green

Надявам се да съм помогнала в събирането на мнение. Весели празници!.... Hug

# 39
  • Мнения: 694
В момента съм на вълна "Омниа" на Булгари. Но по принцип съм фен на Каролина Херера.

# 40
  • Мнения: 8 471
В момента съм на вълна "Омниа" на Булгари. Но по принцип съм фен на Каролина Херера.
Коя Омниа?Аз съм си харесала бялата.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Не знам нали са секси и чак пък влудяващи но може да пробваш:
Premier jour-Nina Ricci
Miracle-Lancome


Напълно те подкрепям  newsm10 newsm10 newsm10
Бих прибавила и :
ALLURE - CHANEL - страшен е newsm10 newsm10 newsm10

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Very Irresistable на Givenchy - ето в този аромат се влюбих точно днес.
А иначе - Omnia Crystalline на Bvlgari - много секси аромат, поне за мен. Любим ми е също Truth на С. Klein, но ми звучи някак по-делово. А секса с работата не мешам Wink
Бих се чувствала привлекателна и желана също с Eternity moment на Klein, но засега само съм го набелязала Laughing

# 43
  • Мнения: 4 390
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.


И за мен!
Един от любимите ми е.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 654
а също и  Very Irresistible Givenchy

Общи условия

Активация на акаунт