влудяващ парфюм, истински секси аромат

  • 26 608
  • 62
  •   1
Отговори
Четох какви ли не форуми за парфюми, но моля посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата (където и да е като място, изразявам се хипотетично) за да ви питат с какъв парфюм сте. Или приятелите ви всеки път, когато сте с него изпадат във възторг, а мъжете (гаджета, колеги или съпрузи) ви карат да се чуствате неустоима. Ето това търся, нещо, което не откривам във всички тези форуми. Имах един такъв в 1996 г., когато бях на 16 г. Obsession на Calvin Klein, но за съжаление той беше от наливна парфюмерия в провинцията, а когато си купих оригинала (имам го от три години така и недокоснат) той няма същото очрование.  Jadore на C.D. действаше по подобен начин, но вече не го понасям. Искам да си направя точно такъв подарък - влудяващ, секси парфюм и то с доказано въздействие. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 36 001
нещата са доста индивидуални, нещата които ще влудят мен, едва ли ще влудят теб ... иначе нямаше да има толкова парфюми
а това за приятелките го забрави и се ориентирай предимно към мъжете

# 2
  • Мнения: 1 290
За мен е D&G light blue  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 10 324
Много относително... доста е нетраен... той е много приятен, свеж, но в никакъв случай влудяващ  Mr. Green
За мен новото Ехо на Двидофф е доста секси  Wink а явно и мъжете го харесват... мъж ми ми го избра без мое присъствие  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 317
Не знам нали са секси и чак пък влудяващи но може да пробваш:
Premier jour-Nina Ricci
Miracle-Lancome

Последна редакция: чт, 29 дек 2005, 14:39 от brianna

# 5
  • Мнения: 6 243
ми то мъже всякакви - някой се влудяват от потна подмишница, да ме прощаваш Mr. Green.

Такъв аромат, за който ти говориш - да ме спират - ми се е случвало с два броя. Единият е цитирания Контрадикшън на СК. Не знам защо не си случила,може все пак да си попаднала на менте, моят беше купен от САЩ, доста народ омая. Другият е парфюмът, който нося винаги през зимата - Сафари на Ралф Лорън. Не всички го харесват, но има мъже, на които от тоя аромат им омекват капачките.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Има различни миризми ,които влудяват.Моя мъж го влудява на Долче и Габана Лайт Блу-то,мен други парфюми като например:Фере -бомбата,Клод Монтан-един,който е във формата на дънки с цип newsm78,Готие Класик и май е това

# 7
  • Мнения: 4 414
парфюмът е много лично усещане...
аз съм за Escape на cK

# 8
  • Мнения: 596
горе-долу това, което описваш ми се е случвало със Sotto Voce на Laura Biagotti

# 9
  • Мнения: 515
преди 3 години бих заявила твърдо : Дамски " HUGO BOSS " - БЕЛИЯ.

# 10
  • Мнения: 36 001
миризмата не е само 'онова от бутилката', голямо значение има и кожата, върху която е напръскана
не ви ли се е случвало един и същ парфюм да мирише по различен начин, дори с различна сила от различни жени?
самата аз усещам разлика в това дали го пръскам върху себе си през зимата или през лятото

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969

Цитат

За мен новото Ехо на Двидофф е доста секси  Wink а явно и мъжете го харесват... мъж ми ми го избра без мое присъствие  Mr. Green
Цитат

 smile3521 ,а също любим ми е Адикт на Диор Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 999
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.

# 13
Благодаря на всички отговорили. Знам, че парфюмите са нещо много субективно, но повярвайте ми, имала съм такива случаи (нямам намерение да разказвам), в които моят парфюм обсебва хората около мен. Дори преди няколко години такъв беше и Frank (който също не е това, което беше и не понасям). Темата ми не е кой парфюм ви харесва, а кой е този който влудява всичко около вас (тези, този и вас самите). Не вярвам, че само на мен се е случвало непознати (и мъже и жени) на различни места (в магазин,  в трамвай, пред бутката за вестници, пицария, в службата и т.н.) да ме питат за парфюра ми?! Но тези, които споменах вече не са моят аромат, търся нещо ново, влудяващо. И приемам всички мнения!

# 14
  • Мнения: 959
"Обсеби ме" една мацка напръскана с Truth на Келвин Клайн,сигурно щото си падам по такива аромати Laughing

# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Adict - Christian Dior

# 16
  • Мнения: 4 212
зависи какви аромати харесваш.Аз ли4но оби4ам леки и тръп4иви, но те не са трайни.Купих си Еуфория на Келвин Клайн, сладък и тежък,



но последният на Готие, също сладък и тежък парфюм ми дойде доста силен, но само 1,2 капки и са достатъ4ни за 2 дена пред дори след взет душ. Пръснах се с пробният.
Много интересен и хубав аромат има Еуфория. Много се двуумях между двата , разли4ни са....Ве4е са ме питали кой е парфюма, та затова препоръ4вам. Има  голям избор в момента от нови парфюми, сега наизлязоха предколедно доста. Хипноза на Ланком, Пур Пойзън на Диор, Би делишъс на Дона Карън, той не е 4ак толкова нов, но  е от тази година и е интересен аромат. Последният на Лоеве също ми харесва, но цената му беше висока, водят го луксозен

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
"GLAMOUROUS" на Ралф Лорън,пробвай го ще останеш очарована.

# 18
  • Мнения: 3 211
Случвало ми се е с J'adore и с Allure. Мъжът ми сега ми подари Ехо на Давидоф, но е ужасно нетраен.
И много отдавна също с класическото Черути 1881, но после излязоха толкова имитации, че направо ми се драйфа от тази миризма. Иначе също секси ми изглежда Магнетизм на Ескада.

# 19
  • Мнения: 31
Мен лично всичките четири парфюма на Carolina Herrera ме влудяват  Flutter, а и не е имало мъж около мен, който да не ме попита с какъв парфюм съм, даже и непознати се е случвало да ме питат  Laughing , като най-предпочитан си остава класическия " 212 "  Flutter

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 С 3 различни аромата ми се е случвало - Eternity на Calvin Clein - безотказно работи Wink поне 10 човека са се омайвали , Poison на Dior, на мен обаче вече не ми допада и един на Max Factor , който обаче от години не мога да намеря - в БГ вече не се внася, незнам и дали се призвежда - някакъв вид Gardin беше , ама черен, щото и бял Gardin има, който също е много готин, ама е по-свеж. Ни помен от тях и до ден днешен. Виж не съм се сетила да питам американските мами

Та така. Мъжът ми много се омайва в момента от Obssesion Night на чичко Clein, който явно има защо да ми е фаворит от много години насам. Това е и моят парфюм за сезона и не само. Сдобих се и с Hypnose na Lancome - също много интересна миризма и с Be delicious на Donna Karran , който много ми харесваше на мостра, обаче на мен нещо ...май не съм му свикнала.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Нали не очакваш еднозначен отговор.Всеки ти пише от какво е омаян или какво харесва.Това е отговора на въпроса ти.Отиваш в парфюмерията и пробваш на твойта кожа.Успех!

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.

newsm10

# 23
  • Мнения: 7 186
"Eden" на Cachrel. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 364
новия на жан пол готие и еуфория са страхотни и имат голямо влияние над околните споделям само личен опит.иначе на мен са ми на сьрzе  жадор на диор и рок ин рио на ескада

# 25
  • Мнения: 384
IMAGE на Cerruti i SICILY на Dolce&Cabbana newsm10 newsm10

# 26
  • Мнения: 5 103
silver rain  на на прие но е доста скъп

# 27
  • Мнения: 5 299
Както виждаш, тук ще получиш много различни мнение, но и аз да си кажа: Heart Eyes
Rush II - GUCCI Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"L'Eau D'Issey" на Issey Miyake - това е моят аромат.
А за мъжко мнение: мъжът ми казва, че обожава как ухае кожата ми (без парфюм) - на мляко и мед.  Blush
За какво ли тогава се харча за парфюм?  Joy

# 29
  • Мнения: 4 371
Братовчедка ми отишла в един магазин и казала на младежа, който продавал:"Искам такъв парфюм, че като мина покрай някой мъж, той да се обърне и да тръгне след мен". Сега братовчедка ми ползва Еуфория на Келвин Клайн Laughing, който и Тея е споменала по-горе.

# 30
  • Мнения: 2 567
посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е разкошен и супер секси парфюм, но е със силен аромат и не знам, дали допада на всеки  Wink

# 31
  • Канада
  • Мнения: 264
за мен това е само един Парфюм :
Екстраваганца На Живанши

Харесвам и много други, но този е на първо място

 Simple Smile

# 32
  • Мнения: 177
Collection на ескада.оба4е от години не съм го виждала на пазара.но гаранция че хората около мен се впеатляваха от аромата му.ако го намеря -пак ще си го купя!!

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
неее, няма точен отговор......всички сме различни, всеки си има собствен вкус.
особено , когато става въпрос за парфюм!

 преди 13 г "мрях" за един парфюм, подариха ми го на бала, изхарчих го и после го търсих буквално под дърво и камък десетилетие време.
интернет, ала бала...бях го издигнала в култ, сън не спях!
казаха ни, че може би вече не съществува и аз се примирих.

2003 г родих и на изписването мъжа ми ми подари лъскава опаковка....отворих я и вътре ТОЙ мечтания парфюм! намерил го в една парфюмерия в центъра на мадрид.
за съжаление не ми хареса вече, трябваха ми 2 г за да събера кураж и да му кажа, че парфюма си седи в опаковката все още просто, защото не ми понася вече Rolling Eyes
сега съм го приготвила да го носи на свекърва ми подарък.



забелязала съм, че много ми се променя вкуса към ароматите след бременност.
аз харесвам лека , ненатрапчива миризма.... на чисто. и съвсем дискретно.
ако някой се е дезодорирал повечко и пътуваме в обща кола   мога да се издрайфам Sick 

# 34
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Good Life - Davodoff Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 493
AMARIGE de GIVENCHY !
На мен също много ми харесва светло синьото Ехо на Давидофф , но мисля, че е мъжки .
Колкото до Нина Ричи, смятам, че е класика и никога няма да сбърка един мъж, ако подари на жена такъв парфюм.

# 36
  • Мнения: 8 464
посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е разкошен и супер секси парфюм, но е със силен аромат и не знам, дали допада на всеки  Wink
Наистина е много стилен,оценявам го,но ...Лошо ми става,много е силен за мен.Ако го подуша отдалече е вече друга работа-тогава ми харесва.

# 37
  • Мнения: 2 108
 Еуфория на Келвин Клайн и J'adore и аз ги слагам в една категория-щом цитираш втория може и първия да ти хареса

# 38
  • Мнения: 206
Цитат
"L'Eau D'Issey" на Issey Miyake - това е моят аромат.

Потвърждавам - невероятен и убийствен аромат! Това е и моят парфюм, и за мен няма аналог, или поне не съм открила негов заместител - абсолютно различен от останалите. Ползвам го от 10 години.
Но, Василиса, аз не бих го дефинирала като "влудяващ и секси". Ето колко диференцирано приемаме ароматите.  Hug

Имах един такъв в 1996 г., когато бях на 16 г. Obsession на Calvin Klein, но за съжаление той беше от наливна парфюмерия в провинцията, а когато си купих оригинала (имам го от три години така и недокоснат) той няма същото очарование.  

Иванджелин, именно този парфюм щях да ти предложа, и то именно оригиналния - не знам защо за теб няма същото очарование като наливния? Заедно с цитирания по-горе това бе моята комбинация дълго време, като именно Obsession ми бе вечерен, ако има такова понятие. Защо не си преосмислиш отношението към него? Пробвай го отново - може нещата да са се променили, и да се влюбиш в него отново. Той наистина е безкрайно влудяващ и секси... Heart Eyes

Мога да ти предложа и още един вариант. Подариха ми Intense на Hugo Boss - уточнявам тъмночервен, ако има и други варианти, защото не съм наясно. Не мога да кажа, че ми е фаворит, но ако цитирам мнение на мъж, който отбира от жени и парфюми, това е марката, синоним на секс... Mr. Green

Надявам се да съм помогнала в събирането на мнение. Весели празници!.... Hug

# 39
  • Мнения: 694
В момента съм на вълна "Омниа" на Булгари. Но по принцип съм фен на Каролина Херера.

# 40
  • Мнения: 8 464
В момента съм на вълна "Омниа" на Булгари. Но по принцип съм фен на Каролина Херера.
Коя Омниа?Аз съм си харесала бялата.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Не знам нали са секси и чак пък влудяващи но може да пробваш:
Premier jour-Nina Ricci
Miracle-Lancome


Напълно те подкрепям  newsm10 newsm10 newsm10
Бих прибавила и :
ALLURE - CHANEL - страшен е newsm10 newsm10 newsm10

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Very Irresistable на Givenchy - ето в този аромат се влюбих точно днес.
А иначе - Omnia Crystalline на Bvlgari - много секси аромат, поне за мен. Любим ми е също Truth на С. Klein, но ми звучи някак по-делово. А секса с работата не мешам Wink
Бих се чувствала привлекателна и желана също с Eternity moment на Klein, но засега само съм го набелязала Laughing

# 43
  • Мнения: 4 390
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.


И за мен!
Един от любимите ми е.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 654
а също и  Very Irresistible Givenchy

# 45
  • Мнения: 1 417
От вчера съм с парфюм и дезодорант на Ескада МАГНЕТИЗМ, ефекта е  newsm10 наистина магнетичен, много бързо подейства Wink
Иначе е абсолютно индивидуално, зависи кой какви аромати харесва и какви ти подхождат!
Silver Rain е наистина страхотен, ама и цената му е страшна Sad

# 46
  • Мнения: 1 999
От вчера съм с парфюм и дезодорант на Ескада МАГНЕТИЗМ, ефекта е  newsm10 наистина магнетичен, много бързо подейства Wink

За този става дума, нали? И аз го имах и много ми харесваше, но за мъжа ми беше ужасно сладникъв. Laughing

# 47
  • Мнения: 377
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Досега единствено за Jadore ме бяха питали, но сега просто нямам познат, който да не ми е правил комплимент за парфюма.  Crazy
Дори и хора, за които съм мислела, че въобще не обръщат внимание на такива неща.
Освен това е и много траен.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 324
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Дори и хора, за които съм мислела, че въобще не обръщат внимание на такива неща.
Освен това е и много траен.
За пореден път се убеждавам, че няма понятия като влудяващ и най-най, всичко е ужасно индивидуално, като става въпрос за парфюм... Ултравиолета е наистина  страшно траен, но само защото е много сладникав, мисля че единственния по-сладникав за който се сещам е Амариж... но пък на мама и хареса  Mr. Green
Даже си направх  експеримент, тъй като ми го подари мъж, реших че сигурно на мъжете подобен аромат им допада, та на два-три пъти си го сложих и тактично подпопитах няколко мъже.... ами един не го хареса...
Преди години, използвах главно чисти, спортни миризми, които  в никакъв случай не могат да се нарекът секси, но няколко мъже са ми казвали че миризмата ми ги побърква.... въпросния парфюм, с който подлудявах мъжете беше Поло Спорт на Ралф Лорен.... 100% съм убедена, че няма да хареса на мъжа ми, но явно тогава беше моя аромат  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 878
ne e zaduljitelno da e nepremenno nov parfum...na men mi haresvat naprimer Wish na Chopard ,Angel ,Addict ,Pure poison i L'instant na Gerlan ....kakto vijdash vse zasukani proizvoditeli i malko po-seriozni mirizmi ....no puk imat strashen efekt varhu mujete  Mr. Green  bouquet

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 779
За мен такъв е на Lancome - Miracle so magic (това е новият)! Много го харесвам.. всъщност той ме влудява мен , незнам доколко ще влудява останалите. Ето затова е индивидуално всичко! Важното е да те влуди теб, а след това и останалите! Може това което влудява теб, мен да ме влудява в лошия смисъл  Grinning

# 51
  • Мнения: 5 317
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Освен това е и много траен.
Преди две години ми го бяха подарили този парфюм,но ми беше ужасно тежък.За трайноста няма спор,по траен от него не съм имала.

# 52
  • Мнения: 330

И според мен няма по-секси миризма от него GrinningИ е невероятно траен

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Аз си харесвам Ралф, но парфюма с който винаги ме забелязват е I Love Love Mr. Green

# 54
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Вчера си взех Lacoste-класическия,супер секси,много дискретен и свеж

# 55
  • Мнения: 34
fendi
toj e unisex i nqmam poznat maj ili jena da ne go haresva
podhodqshta zimna i liatna mirizma traen no ne natrapchiv

# 56
  • Мнения: 5 647
Миналата година мъжа ми ми подари Eclat на Lanvin. Честно казано не го харесах, защото беше адски лек за мен и  почти не се усещаше. Пръсках се като луда с него, но просто не се усещаше, накрая го оставих. Преди 1 месец се сетих за него и започнах да се пръскам. Мирисът беше коренно различен и всички ме питаха с какво съм се пръскала. Явно като престоя малко се промени. Сега съм с Omnia Crystalline на Bulgari и за мен е доста секси.

# 57
Много благодаря на всички отговорили. Все още не съм избрала, но набелязах няколко и то от вашите постинги! Ще пропусна да си подаря парфюм за утрешния ми имен ден, но скоро се надявам да зарадвам себе си. Днес ми направи впечатление, че темата е много четена (посещавана), явно всеки търси "влудяващ, секси аромат". Което ме радва и насърчава, защото имах доста колебания дали изобщо да питам (да поставя това, което ме вълнува в тема). Благодаря още веднъж на всички и вземам всяко предложение под внимание.

# 58
  • Мнения: 115
Ами как няма да стане тая тема толкова дискутирана и посещавана, та това е манията на почти всяка жена.......Аз също се бях побъркала до преди седмица да си търся някакъв аромат, който да ми допада и да не ми омръзва толкова бързо....Незнам по принцип много бързо ми омръзват парфюмите, но може би не съм попаднала на точния........Затова сега съм си поръчала 2 - единият е D&G Light Blue (него отдавна го бях харесала, поне за мен е свеж,леко сладникав и секси) и новият на Guess (но до колкото разбрах май е и единствен).........Но всеки парфюм стой различно на различните жени, кожа и пр.........Но сега още събирам мнения, за следващите си покупки........Успех и на теб!!! Grinning

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 986
За мен такъв е на Lancome - Miracle so magic (това е новият)! Много го харесвам.. всъщност той ме влудява мен , незнам доколко ще влудява останалите. Ето затова е индивидуално всичко! Важното е да те влуди теб, а след това и останалите! Може това което влудява теб, мен да ме влудява в лошия смисъл  Grinning

И на мен този много ми харесва!

# 60
  • Мнения: 4 423
Моя мъж,че и аз се влудяваме от тежки ориенталски миризми..В момента фаворит ми е :
О де Соар на SISLEY-невероятен е !!!!!!!!!!Малко е скъп,но си струва.Тежък,много траен,вечерен.
Други: ADDICT, JADORЕ, PURE POISON -на Диор
Коко Мадмоазел на Шанел
И да не пропусна нещо страхотно,което страшно много ми харесва е:
Бейонд Парадайз на ЕСти Лодер/извинявам се за исписването/
и той е много ,много хубав..

# 61
  • Мнения: 99
Препоръчвам ти да помиришеш този :
http://91111.com/parfum-bg/pi/GucciEdpW.jpg

# 62
Пробвай ALLURE- Chanel, сигурна съм, че ще ти хареса! Аромата е точно такъв- секси, влудяващ!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт