влудяващ парфюм, истински секси аромат

  • 26 635
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 417
От вчера съм с парфюм и дезодорант на Ескада МАГНЕТИЗМ, ефекта е  newsm10 наистина магнетичен, много бързо подейства Wink
Иначе е абсолютно индивидуално, зависи кой какви аромати харесва и какви ти подхождат!
Silver Rain е наистина страхотен, ама и цената му е страшна Sad

# 46
  • Мнения: 1 999
От вчера съм с парфюм и дезодорант на Ескада МАГНЕТИЗМ, ефекта е  newsm10 наистина магнетичен, много бързо подейства Wink

За този става дума, нали? И аз го имах и много ми харесваше, но за мъжа ми беше ужасно сладникъв. Laughing

# 47
  • Мнения: 377
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Досега единствено за Jadore ме бяха питали, но сега просто нямам познат, който да не ми е правил комплимент за парфюма.  Crazy
Дори и хора, за които съм мислела, че въобще не обръщат внимание на такива неща.
Освен това е и много траен.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 329
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Дори и хора, за които съм мислела, че въобще не обръщат внимание на такива неща.
Освен това е и много траен.
За пореден път се убеждавам, че няма понятия като влудяващ и най-най, всичко е ужасно индивидуално, като става въпрос за парфюм... Ултравиолета е наистина  страшно траен, но само защото е много сладникав, мисля че единственния по-сладникав за който се сещам е Амариж... но пък на мама и хареса  Mr. Green
Даже си направх  експеримент, тъй като ми го подари мъж, реших че сигурно на мъжете подобен аромат им допада, та на два-три пъти си го сложих и тактично подпопитах няколко мъже.... ами един не го хареса...
Преди години, използвах главно чисти, спортни миризми, които  в никакъв случай не могат да се нарекът секси, но няколко мъже са ми казвали че миризмата ми ги побърква.... въпросния парфюм, с който подлудявах мъжете беше Поло Спорт на Ралф Лорен.... 100% съм убедена, че няма да хареса на мъжа ми, но явно тогава беше моя аромат  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 878
ne e zaduljitelno da e nepremenno nov parfum...na men mi haresvat naprimer Wish na Chopard ,Angel ,Addict ,Pure poison i L'instant na Gerlan ....kakto vijdash vse zasukani proizvoditeli i malko po-seriozni mirizmi ....no puk imat strashen efekt varhu mujete  Mr. Green  bouquet

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 779
За мен такъв е на Lancome - Miracle so magic (това е новият)! Много го харесвам.. всъщност той ме влудява мен , незнам доколко ще влудява останалите. Ето затова е индивидуално всичко! Важното е да те влуди теб, а след това и останалите! Може това което влудява теб, мен да ме влудява в лошия смисъл  Grinning

# 51
  • Мнения: 5 317
от 3 месеца съм с Ultra Violet на Paco Rabanne. Непознати не са ме спирали на улицата, но определено всичките ми познати ме питат с какъм парфюм съм.
Освен това е и много траен.
Преди две години ми го бяха подарили този парфюм,но ми беше ужасно тежък.За трайноста няма спор,по траен от него не съм имала.

# 52
  • Мнения: 330

И според мен няма по-секси миризма от него GrinningИ е невероятно траен

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Аз си харесвам Ралф, но парфюма с който винаги ме забелязват е I Love Love Mr. Green

# 54
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Вчера си взех Lacoste-класическия,супер секси,много дискретен и свеж

# 55
  • Мнения: 34
fendi
toj e unisex i nqmam poznat maj ili jena da ne go haresva
podhodqshta zimna i liatna mirizma traen no ne natrapchiv

# 56
  • Мнения: 5 647
Миналата година мъжа ми ми подари Eclat на Lanvin. Честно казано не го харесах, защото беше адски лек за мен и  почти не се усещаше. Пръсках се като луда с него, но просто не се усещаше, накрая го оставих. Преди 1 месец се сетих за него и започнах да се пръскам. Мирисът беше коренно различен и всички ме питаха с какво съм се пръскала. Явно като престоя малко се промени. Сега съм с Omnia Crystalline на Bulgari и за мен е доста секси.

# 57
Много благодаря на всички отговорили. Все още не съм избрала, но набелязах няколко и то от вашите постинги! Ще пропусна да си подаря парфюм за утрешния ми имен ден, но скоро се надявам да зарадвам себе си. Днес ми направи впечатление, че темата е много четена (посещавана), явно всеки търси "влудяващ, секси аромат". Което ме радва и насърчава, защото имах доста колебания дали изобщо да питам (да поставя това, което ме вълнува в тема). Благодаря още веднъж на всички и вземам всяко предложение под внимание.

# 58
  • Мнения: 115
Ами как няма да стане тая тема толкова дискутирана и посещавана, та това е манията на почти всяка жена.......Аз също се бях побъркала до преди седмица да си търся някакъв аромат, който да ми допада и да не ми омръзва толкова бързо....Незнам по принцип много бързо ми омръзват парфюмите, но може би не съм попаднала на точния........Затова сега съм си поръчала 2 - единият е D&G Light Blue (него отдавна го бях харесала, поне за мен е свеж,леко сладникав и секси) и новият на Guess (но до колкото разбрах май е и единствен).........Но всеки парфюм стой различно на различните жени, кожа и пр.........Но сега още събирам мнения, за следващите си покупки........Успех и на теб!!! Grinning

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
За мен такъв е на Lancome - Miracle so magic (това е новият)! Много го харесвам.. всъщност той ме влудява мен , незнам доколко ще влудява останалите. Ето затова е индивидуално всичко! Важното е да те влуди теб, а след това и останалите! Може това което влудява теб, мен да ме влудява в лошия смисъл  Grinning

И на мен този много ми харесва!

Общи условия

Активация на акаунт