За играта "Стани милионер", злоупотребата с лични данни и още нещо...

  • 7 441
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 356
а нали по телевизията казаха за нов закон, който забранява тези работи, а също и, че имаме право да прекратим договор по всяко време, и че оператора трябва да те предупреждава 30 дни по рано, като го подновява и т.н...

Някой знае ли дали е в сила?

Аз искам да си спра номер, който не ползвам без да плащам неустойка

# 76
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Май не важи за заварено положение Thinking

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Абонат на Глобул съм. Писна ми от купищата СМС-и с обещания за награди, които получавам постоянно всеки ден. Само вчера и днес нямам нито един, сигурно заради празника. От утре сигурно пак ще почнат ... Whistling
И как точно съм спечелила награда, след като не съм участвала в конкурс ... Twisted Evil
Между другото, аз също се чух с Орлин Горанов на запис като първо получах СМС, че щял да ми се обади  Mr. Green Сега очаквам включване с Барак Обама  Mr. Green

# 78
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Абонат съм на МТел .Имах подобно приключение.....оператор ми обясни,че при всеки отговор на въпрос от играта ми се зачислява сума към сметката за телефон-16 лева и стотинки.....Да ,но аз не съм отговаряла на въпроси,телефона ми е с капаче и при позвъняване съм отваряла капачето и до там....
Обадих се на номер *177,помолих да ми прекратят всякакви рекламни съобщения и обаждания от играта и всичко приключи,но сметката  на телефона си я платих,добре ,че се усетих на време.

# 79
  • Мнения: 0
Хора, много съм притеснена! Детето ми, което вече е на 18 г., се е регистрирало в сайта . Там обаче искат лични данни .Притеснявам се да не се злоупотреби с тях.... Моля ви, за мнение по въпроса с тези игри. Някой участвал ли е и предоставял ли е лични дани?

# 80
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Там обаче искат лични данни .Притеснявам се да не се злоупотреби с тях....

Ще, ще. И със сметката ти ще злоупотребят.

Общи условия

Активация на акаунт