Отговори
# 75
  • Мнения: 4 300
Има ли сцени от рода - "Или аз, или форума!!!"?   Joy  
Не. Ние обаче сме либерална двойка и не се ревнуваме нито от приятели, нито от хобита, нито от форуми.
Освен това сме и от е-поколението и освен че аз използвам Фб, пиша във форум и чета блогове и онлайн издания, същото прави и той.
Е, веднъж ме бъзика доста след като разглобих уплътнението на пералнята по съвет от тук и не можах да го сглобя, но като цяло има положително отношение и към инициативи, в които участвам, и към хората, с които се е запознал чрез мен.

# 76
  • Мнения: 241
[...
Е, веднъж ме бъзика доста след като разглобих уплътнението на пералнята по съвет от тук и не можах да го сглобя, ...

Перфектното оправдание: " Хората така го правят и се получава! Ей на — цяла тема има във форума..."  Laughing

# 77
  • Мнения: 65
С коя половинка- бившата или настоящата  Blush

# 78
  • Мнения: 5 710
Отразява се доколкото в момента можем да сме например в някой бар да си пием аператива, а избираме удобното - диванът, телевизора, компютрите
Форумът е част от това удобство, рутина, спокойствие - някаква битова скука, от която се иска определено усилие, за да се излезе

# 79
  • Мнения: 6 443
Моят реагира с въпрос: "На какво пак се хилиш?"
Да, и на ММ най-често е такава реакцията.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не ми се отразява, защото се съобразявам. Не вися на компютъра, когато мъжът ми си е в къщи и децата са будни. Само когато съм сама. Пък и не виждам с кои очи ще ми каже нещо при положение, че и той е рс-маниак, само дето той не се съобразява особено. От което аз ужасно се дразня (от висенето му на компютъра, когато съм си в къщи), така че напълно разбирам другите дразнещи се. Това за компютъра изобщо. А конкретно за бг-мамма... само ми се смее отвреме навреме. Като го питам нещо, редовно ми отговаря "Питай във форума".  Laughing

# 81
  • Мнения: 9 865
Не ми се отразява на отношенията, не и отрицателно. Чела съм му забавни неща от форума като ме пита на какво се хиля, но той не схваща много-много "производствения хумор".

# 82
  • Мнения: 2 822
Никак. Аз си имам 2-3 любими форума.Той също. Всеки си джитка из форумите когато има време без да прекалява. Нито му разказвам и показвам теми/ с изключение на темите на био градинарите/ нито се вълнувам от това какво и кога пише той.Компютърът е един за всички - тоест на клона висим аз, той  и децата. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 647
Форумът не ама май он-лайн шопинга да Simple Smile  Crossing Arms
Много съм била харчила  hahaha Joy Joy

# 84
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
При нас проблема е че стоя пред компа и не си говоря с него  Embarassed

# 85
  • Мнения: 1 404
При нас проблема е че стоя пред компа и не си говоря с него  Embarassed
Причината не е форумът според мен Wink

# 86
  • Мнения: 293
При нас проблема е че стоя пред компа и не си говоря с него  Embarassed
Причината не е форумът според мен Wink

Не е,това е само ОПРАВДАНИЕТО.....

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
При нас проблема е че стоя пред компа и не си говоря с него  Embarassed
Причината не е форумът според мен Wink

Не е,това е само ОПРАВДАНИЕТО.....

За нещата, които е трудно да признаят пред себе си дори ... Mr. Green

# 88
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Не не е форума ама аз си признавам  hahaha

# 89
  • Провинция
  • Мнения: 509
Не,няма сцени при нас заради форума.Той си има няколко сайтчета за коли,които посещава редовно,но не пише във форумите им.Единствените отражения,които дава форума за нас са някоя друга идея за вечеря,за сладкиш,за игра...и само полезни неща.

Общи условия

Активация на акаунт