Отговори
# 90
  • Мнения: X
И аз пиша само от работата, вечер и съботно-неделно никога не сядам на компютъра. Даже по тази причина много трудно се нацелваме в скайп с брат ми, тъй като той пък от работата не може да сяда, а е онлайн само вечер и уикендно. Имам ангажименти - винаги по много, или се виждам с приятелка, готвя, правя едни неща с детето, отскоро имам кростренажор, чистене, ала бала и книжките, които ми стоят до леглото, не опирам до форума... Wink

*опс, току що каза, че висенето във форума се отразява на отношенията ни много добре, защото съм правела повече сладкиши...  Laughing

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не се отразява, поне докато има Империя Онлайн, Еврофутбол и т.н.   

# 92
  • Мнения: 5 391
Дори и в ранният пристанен мой период не съм имала проблем.
Сега съвсем Simple Smile

# 93
  • Мнения: 3 371
съпругът ми се дразни  много, когато види отворен комп ми на форума. смята, че форумът ми влияе зле и силно негативно.

и аз бих предпочела хиляди пъти повече да съм сред хора на живо, пред това да чаткам лежерно във форум.

# 94
  • Мнения: 723
Не се отразява. Не вися във форума. А когато влизам е във време, през което съпругът ми го няма или си има свое занимание.

# 95
  • Мнения: 4 569
Ревнува че не му обръщам внимание.  Tired

# 96
  • Мнения: 141
Не се отразява,тъй като и той си се рови в бмв форум

# 97
  • Мнения: X
отразява се зле и не толкова на отношенията, колкото на мен самата, и съм убедена, че това важи за повечето висящи във форума Simple Smile

# 98
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да отразява се, но в положителна насока. Peace

# 99
  • Мнения: 87
при нас не се отразява:)

# 100
  • У дома !
  • Мнения: 700
Много се дразни като ме види въобще с лаптопа  в ръце......независимо на кой сайт съм отворила....често ми прави фасони и т.н.
Чувала съм реплики от рода на "аз жена си нямам" или "това твоето е ненормална работа".......най-интересното е,че и той често се рови във нета и в разни ловни форуми,та някой път до полунощ......а в същото врме ми се дразни на мен....абе ЕГОИСТ Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 812
гледам да не го лишавам от внимание тоест влизам в форума когато не е в къщи
неискам да ме кара да избирам или да ми прави истерични сцени
На мен лично понякога доста ми се отразява като цяло висенето пред компютъра ставам по изнервена и тогава почва всичко да ме дразни включително и домашните
така,че гледам да не вися толкова често

Общи условия

Активация на акаунт