Откраднах си детето

  • 4 891
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
Kato cheta kakvo stava s nas Bulgarkite po sveta i placha tiho i sama, zashtoto sam sam sama tyk v UK.
Madama za koya darzava stava vapros??? AZ sam v UK i tyk diskriminatsiata e TOTALNA kam nas. MRAZIAT BUlGARI yzasno mnogo. AZ sam omazena tyk i roditelite na maza mi (TOi e ot UK) me tretirat yzasno kato 2 klasa chovek. I az imam dete na pochti 3 godini i se chydia i az kakvo da pravia. Niamam nikakvi prava tyk. DISRIMINATSIATA E kakto kazva madama navsiakde tyk, v supera, v poliklinikata, v parka navsiakde.

Mila madama, iskreno ti sachyvstvam i mislia za teb, ot vse sarche ti pozelavam da se opravish i zapazish deteto, napalno te razbiram, zashtoto i az imam dete s chyzdenets i mi e yasno.
S obich

# 31
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
dinu.UK в кой град си? И аз съм в почти същото положение, само дето родата на мъжа ми ме обожава.
Регистрирай се, ако искаш да си пишем на лични.

# 32
  • Мнения: 1 363
Mami в ЮК, не е чак толкова голяма дискриминацията. Не сикам да наливам масло в огъня или подклаждам теми, но човек винаги вижда живота по= черен, ако е в депресия.

Нямам време да пиша сега, но на лични с удоволствие бих помогнала

# 33
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
А, сори Мира, но и ти ако попаднеш в Бирмингам, Манчестър или някой по-голям град (изключвам Лондон) не само ще си като нас в "депресия", но и по зле, че ще правиш разлика между там където си ти  и където сме ние в момента.
А аз нито съм в депресия, нито живота ми е черен. Просто очакванията ми за "добрата, стара Англия" се разминаха тотално с действителността тук. Наистина в големите градове може да се каже е ужасно, но скоро този ужас ще дойде и при вас.
(извинявам се, че поизместихме темата.)

# 34
Kakto Doret kazva i az shte kaza sashtoto na Mira, depresiata se prichiniava ot zivota tyk, koito kakto Doret kazva e dalech ot moite ochakvania  i mediinite predstavi za DOBRATA HYBAVA ANGLIA sashto.

Anglia se okaza edna mnogo nepriatna strana, i az sam razocharovana ot neya. Razbira se moze bi zavisi kade zivee chovek, no az kato chialo si napravih moe zakluchenie za UK, koeto se osnovava na moeto dalboko razocharovanie ot UK, a ne blagodarenie na depresia.

Mira ne teb moze i da ti e okay v UK, no tova si e tvoe chyvstvo i pravo.

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Абе баш права да нямаш и то тук  newsm78 малко пресилено ми се вижда. Щом детето ти е на 3 години ти сигурно вече си постоянно пребиваваща. Подаваш молба за развод, тук мъжете са дискриминирани и децата отиват при жената, освен ако не е психично болна, алкохоличка или наркоманка. Дават ти социалка и помощи. Намираш си работа, детегледачка, държавата ти плаща 70% от разходите по нея, ако си самотен родител. Не виждам какъв е проблемът  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 493
Приятел в нужда се познава !
Дай Боже, всекиму повече такива колеги и познати !
Успех !

# 37
  • Мнения: 23
Mery,
Az dosta se yadosah na tozi glypak deto e tretiral Madama i deteto i po tozi gaden nachi i moze mi dymite mi po gore zvycvhat presileno.
Pod diskriminatsia imah predvid che dori i nie Bulgari/ki da sme mnogo dobre obrazovani i s kakvi li ne kvalifikatsii i tem podobni, ako kandidatsvash za rabota i ima kandidati mestni tehni si Britanchi te tiah shte gi predpochetat. Ne e li taka, tova i Madama go pishe sashto.
No znam li i az, mnenia po vaprosa mnogo i razlichni, vseki e s razlichni preziviyavania, az prosto spodelih svoite, razbira se che shte ima hora i s po razlishni preziviavania.

# 38
Регистрирай се, за да мога да ти оставя бележка.

Здравей, Дивиана!

Регистрирах се.
В момента няма развитие на нещата при мен.
Още съм в чужбина, до няколко дни ще се изнеса от този апартамент и се надявам до края на месеца да съм в България.

Свързах се с адвокат, но в момента още проверява как стоят нещата околко моя случай и нямаме конкретна инфомация.

Благодаря и на теб за помощта!  bouquet
И на всички момичета, които ме подкрепят в мислите си!
Като ви чета и ми вдъхвате сила!  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 500
Браво за големия кураж!!!!! Само така се действа, но предполагам, че бившия ти от злоба ще се опита по някакъв начин да те нарани, направи всичко възможно да не разбере, че детето липсва....Стискам ти палци и късмет!!!!

# 40
  • Мнения: 4 458
Wink Laughing Явно много ми е било накипяло.
Но и използвах максимално момента, защото осъзнах, че повече паспорт на детето няма да видя, а ми писна да се моля (за този настоящия с хиляди молби, увещания, емоционално изнудване, хиляди пъти си мени мнението, въобще...).

......... исках да кажа на останалите майки в подобно положение: не се предавайте!!!

Ami, radvam se che iamsh kuraja da se izpravish sreshtu problema, kakto i da vzemesh neshtata v svoi ratse. Iskreno i ot sartse ti jelaya uspeh i mnogo kasmet za napred.

Az lichno dalboko se samnyavam da ti se razmine, no mi se iska da gresha.
Kazvam tova zashtoto sam v sashtoto polojenie kato teb (s edinstvenata razlika che az si otkradnah detsata ot bg) i sega mi se sipyat suma problemi.

# 41
Wink Laughing Явно много ми е било накипяло.
Но и използвах максимално момента, защото осъзнах, че повече паспорт на детето няма да видя, а ми писна да се моля (за този настоящия с хиляди молби, увещания, емоционално изнудване, хиляди пъти си мени мнението, въобще...).

......... исках да кажа на останалите майки в подобно положение: не се предавайте!!!

Ami, radvam se che iamsh kuraja da se izpravish sreshtu problema, kakto i da vzemesh neshtata v svoi ratse. Iskreno i ot sartse ti jelaya uspeh i mnogo kasmet za napred.

Az lichno dalboko se samnyavam da ti se razmine, no mi se iska da gresha.
Kazvam tova zashtoto sam v sashtoto polojenie kato teb (s edinstvenata razlika che az si otkradnah detsata ot bg) i sega mi se sipyat suma problemi.

Оххх, бащата на децата ти българин ли е?
Ако да, то ситуацията ти е малко по-различна от моята. Защото нашият баща е чужденец...
Оххх, знам ли... newsm78. Ще видим... Стискам палци и на теб!

# 42
  • Мнения: 4 458
Wink Laughing Явно много ми е било накипяло.
Но и използвах максимално момента, защото осъзнах, че повече паспорт на детето няма да видя, а ми писна да се моля (за този настоящия с хиляди молби, увещания, емоционално изнудване, хиляди пъти си мени мнението, въобще...).

......... исках да кажа на останалите майки в подобно положение: не се предавайте!!!

Ami, radvam se che iamsh kuraja da se izpravish sreshtu problema, kakto i da vzemesh neshtata v svoi ratse. Iskreno i ot sartse ti jelaya uspeh i mnogo kasmet za napred.

Az lichno dalboko se samnyavam da ti se razmine, no mi se iska da gresha.
Kazvam tova zashtoto sam v sashtoto polojenie kato teb (s edinstvenata razlika che az si otkradnah detsata ot bg) i sega mi se sipyat suma problemi.

Оххх, бащата на децата ти българин ли е?
Ако да, то ситуацията ти е малко по-различна от моята. Защото нашият баща е чужденец...
Оххх, знам ли... newsm78. Ще видим... Стискам палци и на теб!

ДА, българин е и ситуацията е по-различна, но не забравяй че в чужбина е още по-строго за подобни деяния.
Имаме едно общо - въпреки всичко сме решили да вземем нещата в свои ръце.

Дано сме направили правилния избор. Всеки ден го мисля това.

# 43
Момичета, здравейте!

Исках само да ви кажа, че съм в България от известно време.
Бащата още не знае.

Сега започвам да движа нещата и ще ви пиша пак, като си включа интернет вкъщи!

Поздрави! Hug

# 44
  • Мнения: 1 017
Успех   bouquet Дано вси4ко мине по възможно най лесния за вас на4ин  Hug

Общи условия

Активация на акаунт