Откраднах си детето

  • 4 892
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 396
 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
Само така! Стискам ти палци! newsm17
Успех!  bouquet

# 46
  • Мнения: 400
една мадама, дръж в течение. Какво става? Има ли развитие с адвоката?
Има ли новини от бившия?

Кофти е, че сте се развели в чужбина. Мисля, че щеше да е по-лесно да го направиш от БГ с благоприятни за теб резултати, но минало-свършено.
Бившия знае ли за местонахождението ти в БГ??

ДАНО всичко да е наред при вас!
Силно се моля!  Praynig

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
евала за куража!дано в България живота ви да е по-спокоен и късмет!!

 Peace

# 48
Честита Баба Марта на всички! Simple Smile

Вече имам интернет вкъщи.

Искам само да споделя, че тука в България ми е много по-спокойно в момента. Живеем при моите родители. Още като пристигнах почувствах едно огромно облекчение от целия стрес, който имах там. Верно е, че тепърва отново ще навлизам в реалността на България, но за щастие бащата все още продължава да плаща издръжка (по-точно му я спират от работата, защото шефът му е длъжен да го прави). Но аз нарочно продължавам да пазя в тайна нашето местоположение. Естествено, той знае, че не живея вече на стария адрес, казах му, че съм се преместила. Запазих си чуждестранния мобилен номер, той ми звъни понякога, да ме пита защо не му водя детето, кога ще я заведа, аз все увъртам: ами не знам, ако имам време, ако не съм на работа и все в този дух. Оня ден той нещо взе да се усъмнява, че детето може да е в България, но аз го разубедих, даже инструктирах детето какво да му каже, и бях решила да му дам детето за няколко секунди да му чуе гласа, за да се успокои, че е при мен, защото той за мен не се съмнява, че съм си още там (след като ме набира на същия телефонен номер, за него няма съмнение, че съм там). Но той не се обади отново и не са говорили още с детето. На детето казах да каже думите: мама не ми дава да говоря с теб, защото ме водиш на бинго, ако той я попита къде си, да каже: ами тука, при мама.  Wink и веднага аз взимам слушалката. И така...

За адвоката, свързах се, шансовете са много големи. Подаваме молба до съда за издаване на паспорт без подписа на бащата предвид обстоятелствата и шансовете тази молба да се уважи са големи. Но подробностите за това ще ви дам по-късно.

С две думи: добре сме, благодаря ви МНОГО!!! за подкрепата, наистина ми дойде в подходящ момент тогава и се радвам, че все още се интересувате от моя случай.  Hug

Ще ви пиша отново и то много скоро.

Прегръдки на всички!  Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 283
Радвам се,че сте добре!Дано историята има хубав край  за теб и детенце!Късмет! Hug

# 50
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Много, много късмет и на двете ви!

# 51
  • Мнения: 5 183
МНОГО късмет ви желая и аз. Определено ще ви трябва!

# 52
  • Мнения: 364
имам една приятелка която живее в италия с мъжа си който също е бг.те се ожениха там ,имат 2 деца,но нещата между тях са zле и тя иска да се махне,но се притеснява дали мъжа и ще я пусне да се прибере с децата в бг.пита ме дали е въzможно да се раzведат в бг при полужение ,че са се женили в италия?аz нямам идея дали може ,но тя иска там ,4е шансовете са по-големи да остане с децата в бг (и 2 деца са италиянски граждани беz бг паспорт,zащото таткото не дава да им се вадят)моля ви ако някой е zапоzнат да сподели.и още нещо ако тя иска да се прибере с децата в бг таткото може ли да каже аz съм против искам децата да останат тук zа да ги виждам(при полужение ,че вече са раzведени и децата са присъдени на майката)zнам ,че ситуацията и е сложна,но ми се иска да и помогна.

# 53
  • Мнения: 7 430
Радвам се, че сте добре и нещата се развиват благоприятно за вас Hug
Стискам палци скоро да свършиш с процедурата и да нямате никакви неприятности Peace

КЪСМЕТ Wink

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
една мадама, много се радвам за теб и детенцето ти. Дано всичко мине добре и без последствия лоши за теб.Кажи как се развиват нещата, да наем дали сте добре? Бъдете много, много щастливи !

# 55
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Една мадама, струва ми се странно, 4е мъжът ти си мисли 4е си там звънейки ти на мобилния. Не вижда ли по сметките, 4е си извън страната?

# 56
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Една мадама, струва ми се странно, 4е мъжът ти си мисли 4е си там звънейки ти на мобилния. Не вижда ли по сметките, 4е си извън страната?
Ако тя си плаща сметките, нямам как да разбере Wink Това е плюса на мобилните комуникации  Mr. Green
Може да стане издънка, ако загуби покритие или падне батерията, но тогава също има шансове да се измъкне, зависи кой оператор ще се включи, нейният или българският  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 4 390
Авторката на темата не може да отговори на въпросите ви, защото в момента не разполага с компютър.
Заключвам темата. Засега.

Общи условия

Активация на акаунт