HiPP Combiotic

  • 131 304
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21
Тъкмо ака ,но му е едно по странно акото,малко по-тъмно жълто,нещо като кафяво -сивкаво.
Леле да не се е разболяло детето

# 691
  • София
  • Мнения: 8 131
Ние сме на Хип почти от раждането. Никога не е имал запек.

# 692
  • Мнения: 21
Изходи се малкия с лактолозата ,доста рядко.Мисля повече да не му давам . Да видя какво ще стане.
Дано му е било нещо инцидентно като неразположение

# 693
  • София
  • Мнения: 8 131
Знаете ли откъде да си намеря кутия за млякото?

# 694
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
И аз много искам кутия Hug преди време е имало игра на Хип изпращане на празни кутии от млека с подарък именно такава кутия,аз затова си пазя всички празни,за да мога веднага да пратя,ако има пак нещо от сорта Mr. Green Mr. Green

# 695
  • Мнения: 1 959
Аз ползвам такъв буркан

# 696
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз ползвам кутия за кафе, като слагам вътре самото пликче, а не го изсипвам. И такъв буркан имам, но не съм се сещала.

# 697
  • София
  • Мнения: 484
някъде бях чела , че не е подходящо да се ползва прорзачен буркан за съхранение на АМ.Аз ползвам кутия от друго мляко, която взех от приятелка. И аз слагам пликче

# 698
  • Мнения: 327
Aз също ползвам такъв прозра4ен буркан. Със сигурност е по-безопасен от металните кутии.

# 699
  • Мнения: 1 959
Вярно е това за прозрачните съдове и съхранението на млякото на прах.
Витамнини А и Д се разграждат бързо под влияние на светлината.
Аз просто държа буркана в шкафа, където е тъмно.

# 700
  • София
  • Мнения: 973
От самото начало ползвам кутия от кафе. Бяха пуснали промоции на нес кафе с едни интересни кутийки, та в тях държа млякото. Не се затваря херметически, ама нищо му няма  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 23 197
той пакета толкова бързо свършва, че и слънце не успява да го огрее  ooooh!

# 702
  • Мнения: 19
Здравейте, майка съм на 20 дневно бебче. От раждането му до момента се храни с Хип комбиотик 1 и малкото кърма, която успявам да изцедя. Въпросът ми е мога ли да му дам Хип ХА комбиотик, купен по погрешка и след свършването му да продължа отново с Хип комбиотик?

# 703
  • Мнения: 17
ludohodka, от Хип май спряха да пишат в темата, но дано ти отговорят. Аз лично не бил сменяла млякото, освен ако няма проблем.

# 704
  • Мнения: 19
бебенце два пъти яде от Хип ХА комбиотика, докато с баща му случайно в един магазин разбрахме, че сме объркали млекцето  - тръгнахме да купуваме още една кутия и тогава продавачката ни каза - "Нали знаете, че може да предизвика алергии това мляко" и ние  Shocked после ни разказа как бебето на нейна приятелка, което само веднъж се е хранило с Ха комбиотик направило такава алергия, че две седмици лежало в болница. Моят изпит неспящ вече 20 ден мозък пък ми говори, че нещо което е по -пречистено не би могло да е вредно, ама като ми влезна тази случка в главата, сега ми е едно кахърно... дали да давам на бебчо или да си правя сладкиши с него.

Общи условия

Активация на акаунт