HiPP Combiotic

  • 131 060
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 070
То хубаво е евтино да поръчаш от чужбина, но защо никъде не намирам ХА Хип?
Като че ли само в БГ има алергии и др. такива проблеми  newsm78

# 751
  • София
  • Мнения: 23 165
може да е с рецепта или нещо такова  newsm78

# 752
  • Мнения: 4
Здравейте!
Аз се включвам с един въпрос относно Hipp Combiotic 1. Бебето ми току що навърши 2 месеца и поради рязко намаляване (почти спиране) на кърмата ми, се налага да използвам АМ. Педиатърката ми каза, че трябва да яде по 120мл (по старата формула - към 100мл се прибават по още 10 за всеки навършен месец), но в една таблица за дозировка на млякото ( http://koalabebe.com/page/17/nachin-na-prigotvyane-am-hip.html ) пише, че на тази възраст трябва бебето да приема по 170мл #Crazy Разликата е мно-о-о-го голяма, затова тотално се обърках. Някой с опит би ли помогнал, тъй като за първи път ми се налага хранене с АМ?
Благодаря предварително  Hug

# 753
  • София
  • Мнения: 8 131
Таблиците са някакви чужбински по друга схема. Виж бройката хранения колко малка е. Случай си педиатъра.

# 754
  • Мнения: 66
Добавям се и аз в хубавата ви група. Ние сме на 1 месец, на смесено хранене сме. На кърма и на ХИП антирефлукс. От утре обаче спирам анти рефлукса и започвам с Комбиотик 1. Много съм доволна от всички техни продукти, поне това , което съм използвала досега. Чета ви с интерес, информацията ми е много полезна.   bouquet

# 755
  • Мнения: 47
То хубаво е евтино да поръчаш от чужбина, но защо никъде не намирам ХА Хип?
Като че ли само в БГ има алергии и др. такива проблеми  newsm78
Във ВисВиталис има от ХА

# 756
  • Мнения: 47
Дам , сега ходихме до фантастико и найстина цената на Хип е увеличена  от 27,.... ст., на 29,.... стотинки .   А колко излиза ако се поръча през сайт заедно с доставката и от къде  най-често поръчвате. Явно ако има някакви пакети на стара цена , са останали количества.

ЕЛЕМ пробвах я с гранулите на плазмон , но усети, че вкуса е различен и дупката  се запуши  ooooh!, изнерви се , плюваше, накрая го хвърлих и направих, чист Хип
пробвай с биберон за каши и пюрета,с Y отвор

# 757
  • Мнения: 47
Някой можели да направи тема,защото ще се заключи.Аз съм скарана с технологията за нова тема Laughing

# 758
  • София
  • Мнения: 15 222
НОВА ТЕМА

Последна редакция: сб, 01 мар 2014, 22:25 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт