HiPP Combiotic

  • 131 173
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 524
бебенце два пъти яде от Хип ХА комбиотика, докато с баща му случайно в един магазин разбрахме, че сме объркали млекцето  - тръгнахме да купуваме още една кутия и тогава продавачката ни каза - "Нали знаете, че може да предизвика алергии това мляко" и ние  Shocked после ни разказа как бебето на нейна приятелка, което само веднъж се е хранило с Ха комбиотик направило такава алергия, че две седмици лежало в болница. Моят изпит неспящ вече 20 ден мозък пък ми говори, че нещо което е по -пречистено не би могло да е вредно, ама като ми влезна тази случка в главата, сега ми е едно кахърно... дали да давам на бебчо или да си правя сладкиши с него.


Ама ти не си връзвай на разни продавачки. Дори и те били те прави!
Не знам как с татето може да сбъркате млекцето. Това не е игра!
АМ за нищо не стават отсръща!

# 706
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 389
бебенце два пъти яде от Хип ХА комбиотика, докато с баща му случайно в един магазин разбрахме, че сме объркали млекцето  - тръгнахме да купуваме още една кутия и тогава продавачката ни каза - "Нали знаете, че може да предизвика алергии това мляко" и ние  Shocked после ни разказа как бебето на нейна приятелка, което само веднъж се е хранило с Ха комбиотик направило такава алергия, че две седмици лежало в болница. Моят изпит неспящ вече 20 ден мозък пък ми говори, че нещо което е по -пречистено не би могло да е вредно, ама като ми влезна тази случка в главата, сега ми е едно кахърно... дали да давам на бебчо или да си правя сладкиши с него.

Няма как от ХА да направи алергия,на продавачката може да й е грешно инфото,по-вероятно е,ако бебето е било до момента на ХА и са му дали обикновена формула да се е отключила някаква реакция Peace иначе обратния вариант е странен.

# 707
  • Мнения: 19
Вече два дни давам комбинация 1:1 Хип комбиотик и Хип ХА комбиотик по съвет на представители на Хип. Бебчо си хапва добре и няма промяна в поведението и състоянието му Peace.

# 708
  • Мнения: 10
Здравейте да попитам и мамите и Хип дали ще ми отговорят. Вече 2 месеца сме на Хип Био Комбиотик ПРЕ, след 10 дена ставаме на 4 месеца и мисля,че вече май ПРЕ не го наяжда достатъчно,преди ядеше по 170гр вечер към 22ч, заспиваше и се будеше чак към 5-6 сутринта от една 10-12 дена на сам се буди като новородено посред нощ яде през 2-3часа,та Въпроса ми е да премина ли от ПРЕ към 1-цата,понеже съм в Германия питах педито тя каза давай си му още пре,е ако прето не го наяжда защо не мина на 1-ца , вие какво мислите ? newsm78 newsm78 newsm78

# 709
  • София
  • Мнения: 117
Редувам Хипп Комбиотик 3 и 4,защото в квартала ми 4ката е кът ,но нали всяка по-висока формула е по-засищаща,затова минахме на 4ка скоро след навършване на годинката,макар да знам ,че 3ката може до навършване на 3тата годинка чак да се ползва  Wink Може да е дискутирано преди,но каква е точно разликата между 3ка и 4ка и защо 4ката няма прЕбиотик ?

# 710
  • у дома
  • Мнения: 258
Момичета, ние през деня сме на Хипп Комбиотик 1 (сутрешното хранене и добавка към второто сутрешно). А вечерното последно хранене ни е с Хипп Комбиотик 2, че го засища добре (с 1-цата се събуждаше посред нощ гладен). Пробвах изцяло да го мина на 2-ка, дори давах малко по-малки количества, но така го засищаше, че не щеше другите неща да си яде на следващо хранене. Затова избрах този вариант. Има ли проблем?!  newsm78

# 711
  • Мнения: 17
 *ЕлЕм, не знам на колко месеца сте, но аз по скоро бих смесвала единицата и двойката, отколкото един път да давам едното, друг път другото. Все пак това са различни млека.

# 712
  • у дома
  • Мнения: 258
*ЕлЕм, не знам на колко месеца сте, но аз по скоро бих смесвала единицата и двойката, отколкото един път да давам едното, друг път другото. Все пак това са различни млека.

Караме 9тия месец. Пробвах и със смесване - за вечерното не му стига, не се наяжда. А за дневното - прекомерно го наяжда. И именно щото са различни, та реших да ги давам поотделно. Може би трябва да питам хипп-консултантите  newsm78

# 713
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз пък си мисля, че няма проблем да даваш различните формули. Все пак не яде цял ден едно и също вече. Има си различни хранения с разлини храни.

# 714
  • у дома
  • Мнения: 258
Аз пък си мисля, че няма проблем да даваш различните формули. Все пак не яде цял ден едно и също вече. Има си различни хранения с разлини храни.
Peace

# 715
  • Мнения: 2 072
Не знам какво му харесвате на този ХИП.  ooooh!
Реших да пробвам с него, да видя дали бебето няма да яде повече /за сега още не/, но в сравнение с Аптамила ми е чудно как е толкова  прехвален.
- по-трудно е разбиването, с Аптамила е много бързо
- и двете съдържат пребиотици
- за мен Хип-а мирише по-гадно
- малко по-скъп е

Ще видя как ще се развият нещата, но ако няма промяна в това, което очаквам си се връщам на старото мляко или ще пробвам някое друго.  Wink

# 716
  • София
  • Мнения: 8 131
Е сега...Всеки си има мнение. Аз не виждам какъв е смисълът на твоето тук, след като не ти харесва.
Аз по същата логика мога да кажа, че за нас си е перфектно.
Особено това от Англия.

# 717
  • Мнения: 2 072
Именно, всеки си има мнение, щом съм решила, значи е за тук  Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 484
Аз за Аптамила, освен , че редовно запича бебетат , нищо друго не съм чувал.  От Хип подобен проблем досега не съм чула. Хип е мазен като формула, заради съдържанието на Омега 3 ( според мен ) , затова и по-трудно се разтваря. Не мисля , че е прехвален , ние сме много доволни

# 719
  • у дома
  • Мнения: 258
По принцип Аптамил е по-горчив от Хипп. Ние тръгнахме на Аптамил от родилното, но още там ме посъветваха да дам веднага друго мляко, щото да е по-сладичко, та бебо да го пие. Само че смених с Нан, ползвах го поне 5 месеца, докато най-сетне се престраших да сменя на Хипп - еми, много добре го прие, да, по-трудно се разтваря, но пък ни действа много добре на отделителната система. С две думи - много доволни Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт