По тепета И пазари,дружината гледа де Новогодишен салеп с канела се вари - TR44!

  • 46 793
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 199
Анджи харесаха ми    bouquet

# 721
  • Истанбул
  • Мнения: 123

Не съм аз , но съм напълно в унисон с душевните преживявания на лирическия герой!

 Joy Joy Joy
Стархотно! Макар, че не споделям чувставата на героя ooooh! Хубава си е зимата, особено като гледаш откъм топлия край на картинката сняг, който (я) вали (я, не) вендъж на 2_3 години, по тоя начин ooooh! Mr. Green

# 722
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ето как е, в момента, тук:  Crazy

https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=2247350682240&set=a.2247350642239.83003.1802387347&type=1&theater

# 723
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Мисти, с твое позволение, лепя снимката в темата за Истанбул. Там все някой си мечтае за романтична зимна разходка покрай Босфора...

# 724
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ауу, ти направо си ги смразила, бе, Анджи Shocked Crazy ooooh! Ама е вярно! Все още навява
Абе, как правиш така, че да излиза като снимка, а не като линк newsm78 Какво да правя, че е глупав въпросът Mr. Green, аз съм от старото поколение  #2gunfire

# 725
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Като тръгна да пиша отговора, втория, демек долния ред, втората картинка е за вмъкване на картинки. Отварям си снимката от ФБ например в отделен прозорец (щрак с десния бутон на мишката върху нея, ->"Отваряне на снимката в нов раздел"), копирам и адреса и го вмъквам между скобичките за картинката.

# 726
  • Истанбул
  • Мнения: 123
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19810689.asp

Ето ви новина! Най_ниската Т за Истанбул, за всички времена!!! Shocked Снощи!

# 727
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз като гледам ,и по другите места не е било кой знае колко топло. Ей на, Бурса и тя с минус 18 ( верно,че по склоновете на Улудаа, ама..)

# 728
  • Истанбул
  • Мнения: 123


Тц, не стана Sad

Последна редакция: вт, 31 яну 2012, 11:52 от Мistik

# 729
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Само върху снимката цъкай, бре!

# 730
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Като е казала Милето,
чИрвенУ винУ да сложа..... Wink  


                                                          

Аз понеже доволна от себе си....щото сготвих една пилешка кавърмица и омесих едни питки и викам сииии,....я да му люсна Ино винце пУ обяд Wink

Ни мЪй страх от студЪ....проветрявам, проветрявам и аз като Анжелоти, и не само сутринтЪ....мЪ нИ ща го тоя студ беее rotfImao

А туко що показваха кокиченца прокарали главички при -20 градусЪ ooooh! Така мило ми стана за тях!

# 731
  • Истанбул
  • Мнения: 123


Анж, ти си голяма работа Hug Признавам те .... вече Flutter

 Hug Hug Heart Eyes Joy

# 732
  • Мнения: 2 603
Добър ден, аз сега ставам, вчера пак по нощите кукувах, в 6 отидохме да спим. Аз обичам зимата, обичам снега и да се прибирам в къщи и да си направя чай. А и като вали сняг въздухът мирише по един особен начин.

Аз тая нощ пък сънувах бз  Mr. Green как ѝ се обаждам по телефона и я викам да ядем пица.  Joy Явно щото вчера си мислех да правя пица и после четох форума  hahaha

А пък днес да ви се похваля, за пръв път разбрах какво ме пита жената дето чисти  Mr. Green То не че беше нещо много сложно, ама малка крачка за човечеството, голяма за мене  Mr. Green

# 733
  • Варна
  • Мнения: 924
Честито ти нови турски ушички! ...Ама сега вече,трябва много да внимаваш с жената,да не я ядосваш...че да не чуЙш после някоя попържня на турски-кофти...вече ще можеш да я разбереш  Joy !

# 734
  • Мнения: 58
ООО, студ, -20 при нас, замръзва всичко живо, дърво и камък се пука ...

И сутринта колата ми реши, че това време не е за коли, и направи един проблем, и аз реших да не рискувам, и трябваше 20 мин да чакам на една спирка, щото и такситата не щат да работят и нямат свободни коли. Та ... след 1 час, се добрах до офиса...премръзнала ... и ме сюрпризираха, тръгвам сега в командировка, на 300 км. Ми така де, весело да е, Аше...таз вечер ще проверявам колко е студено във вашия град Simple Smile и ще снимам морето.Ако след 6-7 часа си свободна и ти се пие топъл чай, ще те прослушам  Hug

Искам лято, и няма да ви пускам повече страшни снежни снимки, зарязвам всичко и отивам тук http://idi.bg/gallery/users/86/blogs/442/Image/f9bca431929a10996 … e0228cbc574f9.jpg

Яки, браво ... само така ... страхотно е усещането, да проговаряш, да разбираш и да те разбират.

Джорди, топли ли шала  Embarassed Hug

Общи условия

Активация на акаунт