По тепета И пазари,дружината гледа де Новогодишен салеп с канела се вари - TR44!

  • 46 763
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Утре вечер, в 21:00 часа по ТRT Belgesel/ ТРТ Документалистика, ще дават Българо_Турските отношения, през периода 1918_1923 година, по времето на Ал Стамболийски и Ататюрк   Thinking

http://www.trt.net.tr/trtbelgesel/

# 736
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Да конспектираш! ( излишно е да го казвам, ама ...)

# 737
  • Мнения: 418
Ехо ...  ехо .. чуваме ли се ...добрча вечер  Heart Eyes Laughing Hug



Тук е само -2 градуса(поне към 2pm беше толкоз) .. ама един хубав Poyraz(Пойраз) ветерец духаше, че ушите ми щяха да станат на шушулки, ако бях останала навън повече от 5 мин hahaha Joy Crossing Arms ...Иначе е красиво ... бяла приказка ... Истанбул винаги е готин .. и зиме, и лете, и пек, и дъжд, и снЕг ... и когато тате ма'а пръжки с лук ...  Mr. Green Joy Crazy




И днес нямаше, школо, и утре няма да има ... Дяцата са доволни ... за майките им не знам, на мен ми е екстра Crazy Flutter Mr. Green.




А бе комшу ходжам Мисти хнм ефенди, що даваш стара информация бря Naughty Laughing ... СтаМбулят замръзна на предишгната страница hahaha Joy Wink(** демек аз веке пуснах инфото .. ама ха ... ми тъй де, да се знае кой контролира ситуацията hahaha Joy rotfImbo tooth )




Лорич, Делте - тъй е , то Варна, Stambul, NY .. все тая , вОда и студ е равно на -16 градуса сутрин рано  Mr. Green Whistling




Mile- аз съм винаги готов, даже се замислям за един Yesilkoy пазар утре Thinking ... ама Whistling ... знам lE ... ша видя как се чувствам утре сабахлям newsm78 Mr. Green Crazy ..




Пускам новата тема ... sorry, постна е Blush Crazy .. повече снимки и инфо, когато заспи челядта  Mr. Green Wink Wink Crazy Hug Peace...





HOBA TEMA


# 738
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Ама как не я обичам зимата,ще се изселя някъде към тропиците =ще си гледам кефа под палмите с коктейл в ръчичка и вълните на океана ще припляскват тихо фъш=фъш.Не е работа да си навлечен като гардероб,да подсмърчаш и да се страхуваш от всяка стъпка ,аман=аманда Mr. Green

Днес поне си подредих лаковете за нокти,шаловете ,парфюмите или по=скоро ги заврях вдън гори =тилилейски да не седят пред оЧите на ММ ,ЧЕ мойте мании стават неконтролируеми.

Топла и спокойна вечер на всички.

# 739
  • Мнения: 2
Здравейте!
БЗ,  както са го написали в статията излиза, че въпросната статуя уронва авторитета на нацията #Crazy
Мисти, темата ми е интересна жалко, че ще е на турски. Преди ден-два гледах един док. филм за Ат.Буров и макар, че съм чела за него, като гледах филма със снимките и фактите наредени хронологично...направо съм потресена Sad
Джорди, не ми дължиш извинения Heart Eyes, нищо не е станало Hug Hug Извади голям късмет с пътуването Слава Богу!....Мислих те.
Аз 1 ден бях на кракомобила, но днес пак съм с кола Blush е избягвам байрите и гледам да се прибера преди 17 часа.
Много сняг и много студ/В. Търново -28 градуса Shocked/ Момичета грижете се добре за себе се Hug
На всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт