Парфюмни размисли и страсти - 146

  • 35 993
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7
Благодаря за бързия отговор!  bouquet

# 646
  • София
  • Мнения: 547
Изпуснала съм офанзивата с Бай Килиан, за което много ме хвана яд, ама май повече се радвам, че няма да мога да се зарибя по някой от тях.
Определено ме заинтригувахте с елексира и циганската вода, обаче  Wink Ще ги търся да ги душна

# 647
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Днес реших да разуча Back to Black, странна работа, никъде в пирамидата му няма вишни, а на мен ми мирише на току-що сварено вишнево сладко, което си похапвам докато пуша ароматна пурета  Blush  Великолепен аромат, за мен това е перфектната вишна, която си търся от много време, но при тази цена явно не е моята  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 2 677
И аз си получих Килийнчетата! Също са изпратени на 16-ти и пристигнали на 19-ти. Напълниха мии душата с тази опаковчица, сега започвам разучаването - милото май ще намаже доста от цялата работа, че не си падам много по унисек-сове  Mr. Green Сега с моя инкредибъл инглиш ще се опитам да им спретна едно писъмце  Crazy

# 649
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Днес реших да разуча Back to Black, странна работа, никъде в пирамидата му няма вишни, а на мен ми мирише на току-що сварено вишнево сладко, което си похапвам докато пуша ароматна пурета  Blush  Великолепен аромат, за мен това е перфектната вишна, която си търся от много време, но при тази цена явно не е моята  Mr. Green

Мирише си на вишни, и аз ги усещам.
Аз съм го споменавала и друг път, но да кажа пак - Back to Black и Hermessence Ambre Narguile си приличат страшно много, като моите предпочитания са към втория. Не заради друго, а защото е по-интензивен и в базата остава по-рафиниран. В базата на Back to Black ми остава нещо, което го прави блудкав и някак евтин.

# 650
  • Мнения: 17 546
А аз освен чай от лайка с мед и малиново желе, поднесен в стая, в която някой пуши лула, друго не усещам, колкото и да се напъвам да извадя и други  аромати от този парфюм. Thinking Не, че бих се изръсила 300 и отгоре лева за 50 мл парфюм, защото смятам, че това не ми е необходимо, колкото и прекрасен да е един аромат, честно!

Какво да сложа на служебния купон утре? http://www.fragrantica.com/member/23252/

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 13:34 от Бижy

# 651
  • София
  • Мнения: 849
Днес реших да разуча Back to Black, странна работа, никъде в пирамидата му няма вишни, а на мен ми мирише на току-що сварено вишнево сладко, което си похапвам докато пуша ароматна пурета  Blush  Великолепен аромат, за мен това е перфектната вишна, която си търся от много време, но при тази цена явно не е моята  Mr. Green

Мирише си на вишни, и аз ги усещам.
Аз съм го споменавала и друг път, но да кажа пак - Back to Black и Hermessence Ambre Narguile си приличат страшно много, като моите предпочитания са към втория. Не заради друго, а защото е по-интензивен и в базата остава по-рафиниран. В базата на Back to Black ми остава нещо, което го прави блудкав и някак евтин.

да разбирам ли, че и при теб са пристигнали  Rolling Eyes

май останахме неуважени само Лю, Аризона, sisy и моя милост  Crossing Arms

ПП. писах им и на страницата ..пък  Close

Бижу, от мен един глас за Еликсира  Hug

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 13:41 от Elitsa_z

# 652
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ели, не са пристигнали, знам го отпреди Back to black.


Бижу, от мен един глас за Еликсира  Hug

Или Ню. Хубаво се развива като се стопли по време на бурни танци  Simple Smile

# 653
  • Мнения: 2 677
Елица, моите сама си ги взех от пощата. Бяха така затрупани с колети и писма и толкова бюрократично отегчени от струпалата им се работа по празниците, че едва ли щях да си ги получа скоро, ако не бях си ги потърсила сама  Peace
Първи тест - Cruel Intentions - много ми беше любопитен с тези праскови и сливи дето ги описвате. Аз не ги разграничавам, но определено ми харесва. Стои ми много... луксозно!

# 654
  • Германия
  • Мнения: 71
Бижу, от мен един глас за Еликсира  Hug

+ 2     Whistling

Отиваш, тръшваш ги на пода всичките и си траеш като се чудят какво мирише на Кореком. Пафваш му една цигара и се правиш на дръж-ми-парфюма. Hug Весело прекарване!

# 655
  • Мнения: 17 546
 Laughing Наталка, мерси! Hug надявам се да изкарам добре.

Преди години когато имах NU и за първи път го сложих на един (пак служебен) купон. Такъв комплимент получих от колега, че още ми горят ушите като си спомня... Crazy
Аз лично избирах между него(парфюма де!), Класик, Гучи и Палома. Но ще се замисля! От три мнения, четири са за Еликсира Laughing
Благодаря, дами!   bouquet


ПП. Тези неща на мястото на сампълите в профила ми са отливки, така че и от тях може да предложите.

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 14:01 от Бижy

# 656
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
Елица, вчера си ги взех, но и в нашата пощта бяха затрупани от пратки. Защо не провериш на място  Peace

# 657
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, вчера си купих от тази ароматна свещ на Глейд.
http://www.mysupermarket.co.uk/#/tesco-price-comparison/light_bu … nd_chocolate.html
Много ми харесва аромата. Ако някой я е душил и му напомня на някой парфюм, моля ви да сподели. Шоколад не усещам много, но като цяло съм омаяна. Готова съм да вляза в ролята на разхождаща се бисквитка. Mr. Green

# 658
  • Мнения: 29
Влизам на бегом да си кажа радостите и после се връщам 10 страници назад, за да ви дочета (пламнала ми е главата от няколко дена и чак сега откъснах малко време).

1. Аз съм на линия за срещата!  Heart Eyes Hug Нямам търпение вече  Crazy С две думи - имам нетърпение!

2. Едва днес успях да намеря време да отскоча до пощата и си прибрах:
- пробичките на By Kilian
- пратка от другарче, съдържаща:
Le Parfum Sonia Rykiel (обичаме се страстно с него, но както всичко в живота ми, което заобичам - спират го от производство : ето, например, майка, баща, брат, ЛМ, Алесандро Дел Акуа, Невинното Клое - спрени от производство. Туй то - който се е уредил - това е  Laughing Ето, и Дракона спират  ooooh!!!)

Получих също Pierre Balmain Ambre Gris - харесваме се, но я няма тръпката  Crossing Arms

3. Освен това, за да ми е "весело" , ходих да се разправям с Митници, за да освободя Обожаемата Виза . Напук на гадното време (мокър, Не-Нищо-Никакъв сняг...абе - кал), търчането напред-назад между Митници и DHL, скромната сума от 50 лв, които се наложи да заплатя за "удоволствието да комуникирам" с тях - аз съм щаст-ли-ва!!! Имам Виза!  Heart Eyes Колко ми е хубаво, вие можете да си представите!

Сега се връщам назад да ви дочета.

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 16:48 от Оле

# 659
  • Мнения: 813
Бижу аз съм за фем роша  Laughingкак съм го забравила обаче мисля сега е идеално време за него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт