iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 27-а тема

  • 33 495
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326
Пускам новата 27-та тема тема по молба на Пинко, тъй като той е възпрепястван.

Предишната, 26-а тема е тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624578.0

Как се пазарува:


Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес), но не Маестро!

-реален e-mail адрес,

-регистрация в iHerb.

iHerb не работи с PayPal.


Регистрацията се прави така:

-попълваме e-mail адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка  в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, не ползвайте никога услугите на DHL или UPS!


Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-носим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 4 долара до 1410 г и 6 долара до 1814 г.
**Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта. Дано ви е станало ясно.

Приятно пазаруване!



# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Привет момичета, препоръчайте ми каква хранителна добавка и лосион за тяло да взема на дете на 6 г. със суха, даже много суха кожа.
Мър-мау, аз съм доволна от този лосион:



********************************************************************** 
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
И аз тук - чакам поръчка от 28.11 - дано да дойде скоро, че ми свършват ензимите.

# 3
  • Мнения: 133
Момичета, стори ми се, че някой беше споменал за проблем с течни пратки преди време. Има ли такъв на митницата? Бих искала да поръчам течно алое. Благодаря за помощта!

# 4
  • Мнения: 425
И аз чакам от 28.11.пратка-миналата седмица получих известие за една от 18,но ще ходя заедно да ги вземам.
Проблем с течни неща не съм имала досега-шампоани,сиропи и т.н.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 945
Момичета, стори ми се, че някой беше споменал за проблем с течни пратки преди време. Има ли такъв на митницата? Бих искала да поръчам течно алое. Благодаря за помощта!
За Митницата незная, но в пощите отказват да приемат течни продукти
Просто не им казвай какво е Simple Smile когато си получаваш пратката - или кажи, че е Гел / има Алое под формата на Гел/
Но, ти си поръчай Алоето, което искаш - има вероятност и да се разлее. Предвиждаш и този риск
Поръчвала съм Алое течно и не е имало проблем. /както и Агаве, Кленов сироп, Шампоани, Масла, течни добавки  - и с тях не съм имала проблем, не са текли/


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 6
  • София
  • Мнения: 35 945

Благодаря за отговора...да, беше на АБ, сега само за профилактика...като се замисля лекаря никога не ни е обеснявал как е хубаво да се дава пробиотика с АБ, просто пишат рецепта и айде...сори за оффа...

Истинското действие на ПроБ. се проявява след прекратяване приема на АБ и е добре да се приема поне още 7-10 дни
Това пък го знае от лекар Simple Smile


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 7
  • Русе
  • Мнения: 659
Да не ви изпусна Peace

# 8
  • Мнения: 1 674
Получих си чаканата от 23-ти поръчка. Grinning

Много съм доволна от тези пастили за гърло
http://www.iherb.com/Jakemans-Throat-Chest-Anise-24-Lozenges/28586?at=0

Получих и този сироп за кашлица
http://www.iherb.com/Himalaya-Herbal-Healthcare-CoughCare-Sugar- … 200-ml/22930?at=0

ще пиша отзиви, когато го ползваме, надявам се да не е скоро. Wink

Сега чакам един спрей за нос с нетърпение, че хлапето има хрема. Дано да дойде скоро и ще пиша и за него.

# 9
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Благодарности за новата темичка!

Имате ли представа дали отново ще има доставка от 4 долара или вече ще е винаги 6 долара?

# 10
  • Мнения: 3 157
Доставката от 4 долара си я има(снощи пусках поръчка и си беше все толкова).6$ става над 1318гр мисля беше.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз тук.  Hug
Искам да похваля това измивно средство за лицеHeart Eyes Прави страхотна пяна, измива идеално и не изсушава кожата. Едиственият му недостатък е, че уж е без аромат, а на мен ми мирише на пластмаса. Confused Но мога да го изтърпя.

                                                                                        Код за 5$ отстъпка EVA120

# 12
  • София
  • Мнения: 210
Детски пробиотик за 2ри път купувам от този http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Primadophilus-Kids-Orange-Flav … ablets/18537?at=0 . Детето го харесва. Само се чудя за профилактика колко време е достатъчно ?  newsm78 Давала съм й около 10дни и 2 дни забравям да й дам. Чела съм, че около седмица е добре .  newsm78

КОД ЗА 5$ ОТСТЪПКА ILI367

Последна редакция: нд, 11 дек 2011, 14:16 от triffy

# 13
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Запис и аз чакам поръчка от 28,надявам се тази седмица да пристигне.Simple Smile

# 14
  • Мнения: 169
Bobka,мерси за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт