Коледа настъпва славно, с плетка ни е най-забавно! - 79

  • 99 999
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 114
Булече, невероятен е Роско с комплекта ти! Да ти е жив и здрав, ах какви бузанки е направил ... само за мачкане е.  Heart Eyes

Спомням си само един начин (най-простия) където бримките се премятат една по една. но имаше и още един начин - където бяха четно число и се правиха две по две, едната по един начин, другата по друг. Ама и аз го обясних... Къде мога да видя упътване или клип на този начин на започване.

Тук - и тук -

Freja Moon, добре дошла, чакаме те!   bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Сладка коледна темичка-весели плетачески занимания момичета.

# 47
# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 912
big pufana супер си. Благодаря!

# 49
  • Мнения: 7
Някой може ли да ми помогне с тези бебешки буйки https://picasaweb.google.com/106382766561717612497/Baby#5684837170932560674  и на следващите две снимки. Чувствам, че са много лесни, но аз пък съм пишман плетачка  Hug

# 50
  • Мнения: 498
Моля за помощ. Нещо не ми се получава английския ластик. Бихте ли помогнали с елементарно клипче? Гледах едно клипче, но много ме бърка че конеца го държат с дясната ръка, а аз го държа с лявата.

# 51
  • Мнения: 13
 http://yoki24.snimka.bg/hobby/hobby.638213.25827072

не е много по темата, но тези са ми слабост да ги плета  Blush

# 52
  • Мнения: 2 199
yoki и а мен ми харесват Simple Smile но никога не съм плела Simple Smile
Б.П. шапката стана от раз  Heart Eyes
Амели това твоята щерка ли е  Hug много е пораснала  Hug

ina.gg. 1 опакова, 1 опакова свалена без изплитане, но конеца минава отгоре върху бримката.
Отзад плетеш както виждаш Simple Smile

# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 0
Прекрасна нова тема, Пуфи благодаря, златна си  Hug  Признавам си, че музикалното присъствие в началото на темата ми легна на сърцето.
Момичета много хубави неща сте сътворили отново, макар че отдавна не съм се записвала тук и аз редовно ви следя. Поздравления за всички измайсторили толкова красоти.
Служебно съм в Бургас и за плетки имам доста време, но снимки ще покажа след няколко дни.А имам и доста неща за довършване, какво ми става тази година почвам няколко неща и ....
Срещата ви е била наистина хубава, личи по щастлиеите ви лица.И аз бях по това време в София, но за съжаление нямах време
Силви, честит нов дом, аз преживях едно местене това лято и знам какво е  ooooh!

И за да не е само приказки ще ви покажа една шал-яка, която изплетах към съществуващи ръкавички, много хубава работа ми върши, препоръчвам за всички, които не обичат много дълги шалове

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 00:38 от IPG

# 55
  • Мнения: 1 269
пуфана, благодаря! на първо четене, разбирам всичко, но ако в процес на работа изскочи нещо, пак ще питам  Grinning

# 56
  • Варна
  • Мнения: 522
Записвам се да ви следя  bouquet

# 57
  • Мнения: 8 243
Някой може ли да ми помогне с тези бебешки буйки https://picasaweb.google.com/106382766561717612497/Baby#5684837170932560674  и на следващите две снимки. Чувствам, че са много лесни, но аз пък съм пишман плетачка  Hug

Не мога да видя снимките, но виж тук има няколко моделчета, ако ти свършат работа  Simple Smile

буйки

# 58
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Намерих си моето моделче  Peace ето го
и схема  1 и схема 2

Моля за помощ с превода от руски на основните плетки  Praynig или ако сте виждали схемата на английски.
Благодаря предварително!!!

Поправям се - само за първата плетка ми е нужна помощ - тази, с изпуснатата бримка, ако може някой да преведете, че нещо не мога да я подхвана  newsm78
"Узор со спущенньми п. - кром.п., 3 п. лиц. гл. *1пл изн.гл., 4 п. лиц.гл.* повт. от * до * , вяз. до последных 5п., 1 п. изн.гл., 3 п. лиц.гл., кром.п. Закрыт п., спустив со спицы все п. изн.гл. до наборного р."

Miss Wildrose, и на мен ми харесва тази рокля. Ще покажеш ли как върви плетенето? От каква прежда ще я плетеш?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здравейте, майсторки! Иска ми се да подаря на дъщеря си ето такъв уред за плетене. Моля ви кажете от къде да купя или поръчам.  Prayn



http://www.youtube.com/watch?v=4oAMDycrPBA&feature=related


Копирам въпроса си от предишната тема.

Общи условия

Активация на акаунт