За два месеца са изчезнали 5 момичета

  • 10 514
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 547
Тъй като чета............................ Беше страх. Ужас...От какво.
E, как от какво? Току виж от небрежност са "самоубили" и приятелят и, че и тя не е съвсем в безопасност. А нали тя непрестанно твърдеше, че Мирослава е казала, че са замесени полицаи, сигурно ги разсърдила.

Колкото и да е кофти, се надявам това да е причината. Жалко ще е сестрата да е замесена в отвличането и убийството на сестра си.

# 91
  • Мнения: 2 510
Това с полицията, определено и на мен не ми харесва.
Как може арестуван да извади пистолет и да се разстреля?
Ако беше стрелял в полицай?
Все пак това не е някой наивен гражданин, а обучен човек / полицай/.
Относно повтарянето на извинението към полицията / прочетох го и в случая във Враца/ просто нямам думи. Интересно какво очакват МВР от близките като има изчезнал човек?

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 268
След като един задържан с белезници може да се гръмне в присъствието на полицаи, представете си колко са компетентни останалите, включили се в разследването! Оправдавам и искрено съчувствам на майката, която е била по цял ден в полицията да изисква информация. На нейно място сигурно щях да спя пред входа на районното. Мисля, че е имала пълното право да знае всички действия извършващи се по случая. Та ние за един обир в апартамента ни им представихме списък с мерки, които според нас биха били разултатни, а те след това трябваше да се отчетат какви са ги свършили (подучи ни един близък на мъжа ми, който е следовател). А за такова сериозно престъпление ли няма да дават отчет?  И как пък видите ли, така "удобно" са убили момичето часове след като са я отвлекли? Един вид, те дори да са разкрили виновните по- рано не е имало шанс да се спаси живота и. Съвсем за тъпи ни взеха!

# 93
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
в един от сутрешните блокове коментираха случая.
Странно, много странно беше  Confused Полицаят, (висш кадър, но не запомних името) през цялото време казваше, че всичко е организирал мъртвия вече престъпник, той е убил момичето, той е замислил плана, той е познавал детето и сигурно той я е подмамил и т.н., а другият участник е "свястно момче", май само веднъж каза първото му име, "добър младеж, но лесно се подвежда" и т.н. Rolling Eyes

според него не са казвали нищо на семейството за да не изтича информация. има резон   Tired информацията в днешно време се разпространява бързо, по много начини и навсякъде  Hug

# 94
  • Мнения: 46
http://www.bnews.bg/article-50455

петък, 18 май 2012 г. 16:28 ч.
В неизвестност
Издирват малолетна и 3-годишното й братче
BNews.bg

14-годишна момиче, което е с частично увреден слух, и 3-годишното й братче са обявени за издирване от Столичната полиция. Децата са в неизвестност от четвъртък.

Юлия Василева е на видима възраст 12-14 г., висока е около 150 см. С черни очи е, с права къса и гъста черна коса, мургаво лице, тънки устни и гъсти, сключени вежди.
Момичето е с частично увреден слух.

Братчето й - Християн Василев, е висок около 90 см. Едър е за възрастта си, с къса кестенява права коса и кафяви очи.

Гражданите, които разполагат с допълнителни данни за двете деца, могат да сигнализират на телефони: 112, 982-17-60 , 982-17-55, или най-близкото поделение на МВР.

Не открих никъде информация за развитие на това издирване. Ако някой знае нещо, моля да го сподели.

# 95
  • Мнения: 4 916
Преди няколко дни са намерени.

# 96
  • Мнения: 10 547
Преди няколко дни са намерени.

Така ли? Радвам се много. А от къде имаш информация, аз нищо не успях да открия.

# 97
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
http://www.btv.bg/action/predavania/kodkriminalno/videos/video/4 … o_i_kokainat.html

Към 24 минута говорят за нея.
От януари до сега е обявявяна 6 пъти за  издирване.

# 98

Общи условия

Активация на акаунт