Seboral Forte

  • 35 598
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 317
 Luminosa ,по- добре не ги смесвай двете.Двете неща имат различен състав.
Аз ги използвам така-
на всяко миене на косата се мажа със Съборала(тоест през 3-4 дена),а през другите дни с хининова вода.
Защо искаш да ги пресипваш в шише с помпичка,не ти е удобно да ги нанасяш ли?

# 31
  • Мнения: 3 248
Luminosa ,по- добре не ги смесвай двете.Двете неща имат различен състав.
Аз ги използвам така-
на всяко миене на косата се мажа със Съборала(тоест през 3-4 дена),а през другите дни с хининова вода.
Защо искаш да ги пресипваш в шише с помпичка,не ти е удобно да ги нанасяш ли?

Брианна, благодаря ти за отговора. И аз, след като писах тук, взех решение...както това, което ме съветваш! Peace Реших на 3-4 дни да се мажа със Себорала, защото косата си я мия по-често. А преди същинското пране на косата с хининовата вода, пише, че се употребява преди миене!
Вече си пресипах Себорала в шишето с помпичка и си го нанесох на косата - ден ми е Mr. Green...струва ми се, че така ми е по-удобно и усещам, че повече попива в кожата. Thinking Надявам се да не съм направила грешка с пресипването! Praynig


Поздрави! Hug

# 32
  • Мнения: 5 317
Luminosa ,по- добре не ги смесвай двете.Двете неща имат различен състав.
Аз ги използвам така-
на всяко миене на косата се мажа със Съборала(тоест през 3-4 дена),а през другите дни с хининова вода.
Защо искаш да ги пресипваш в шише с помпичка,не ти е удобно да ги нанасяш ли?

Брианна, благодаря ти за отговора. И аз, след като писах тук, взех решение...както това, което ме съветваш! Peace Реших на 3-4 дни да се мажа със Себорала, защото косата си я мия по-често. А преди същинското пране на косата с хининовата вода, пише, че се употребява преди миене!
Вече си пресипах Себорала в шишето с помпичка и си го нанесох на косата - ден ми е Mr. Green...струва ми се, че така ми е по-удобно и усещам, че повече попива в кожата. Thinking Надявам се да не съм направила грешка с пресипването! Praynig


Поздрави! Hug
Каква хининива вода използваш?На мойта пише да не се отмива.

# 33
  • Мнения: 3 248
Luminosa ,по- добре не ги смесвай двете.Двете неща имат различен състав.
Аз ги използвам така-
на всяко миене на косата се мажа със Съборала(тоест през 3-4 дена),а през другите дни с хининова вода.
Защо искаш да ги пресипваш в шише с помпичка,не ти е удобно да ги нанасяш ли?

Брианна, благодаря ти за отговора. И аз, след като писах тук, взех решение...както това, което ме съветваш! Peace Реших на 3-4 дни да се мажа със Себорала, защото косата си я мия по-често. А преди същинското пране на косата с хининовата вода, пише, че се употребява преди миене!
Вече си пресипах Себорала в шишето с помпичка и си го нанесох на косата - ден ми е Mr. Green...струва ми се, че така ми е по-удобно и усещам, че повече попива в кожата. Thinking Надявам се да не съм направила грешка с пресипването! Praynig


Поздрави! Hug
Каква хининива вода използваш?На мойта пише да не се отмива.

 smile3555 smile3555 smile3555 Много съм зле...наистина пише, че след миене и не се отмива...добре, че ми обърна внимание, защото в противен случай нямаше да го прочета друг път и щях да си го карам по неправилния начин! ooooh! ooooh! ooooh!

Благодаря ти!  bouquet

# 34
  • Мнения: 5 317
Luminosa ,по- добре не ги смесвай двете.Двете неща имат различен състав.
Аз ги използвам така-
на всяко миене на косата се мажа със Съборала(тоест през 3-4 дена),а през другите дни с хининова вода.
Защо искаш да ги пресипваш в шише с помпичка,не ти е удобно да ги нанасяш ли?

Брианна, благодаря ти за отговора. И аз, след като писах тук, взех решение...както това, което ме съветваш! Peace Реших на 3-4 дни да се мажа със Себорала, защото косата си я мия по-често. А преди същинското пране на косата с хининовата вода, пише, че се употребява преди миене!
Вече си пресипах Себорала в шишето с помпичка и си го нанесох на косата - ден ми е Mr. Green...струва ми се, че така ми е по-удобно и усещам, че повече попива в кожата. Thinking Надявам се да не съм направила грешка с пресипването! Praynig


Поздрави! Hug
Каква хининива вода използваш?На мойта пише да не се отмива.

 smile3555 smile3555 smile3555 Много съм зле...наистина пише, че след миене и не се отмива...добре, че ми обърна внимание, защото в противен случай нямаше да го прочета друг път и щях да си го карам по неправилния начин! ooooh! ooooh! ooooh!

Благодаря ти!  bouquet
За нищо.  love001

# 35
  • Мнения: 1 798
И аз пресипвам Себорпал във флакон с помпа,и така пръскам само скалпа, после масажирам известно време.
Хининовата вода не се отмина,но бях писала една маска  за косопад , сгъстяване и въобще подхранване  във форума-ще я повторя, защото е лесна , не мирише, не цапа и най-важното е , че укрепва косата.
Смесвате равни части хининова вода и ракия+шишенце вит.А.Мажете първо колените,после -по дължината.Увивате, стоите час-да и миете с шампоан.Аз го знам от фармацевт, а колко народ си оправи косопада ...Заради витамина не е препоръчително повече от веднъж в седмицата да се прави и то -в случаи, че има косопад
За подхранване само си я правя 2 пъти в месеца.

# 36
  • Мнения: 3 248
И аз пресипвам Себорпал във флакон с помпа,и така пръскам само скалпа, после масажирам известно време.
Хининовата вода не се отмина,но бях писала една маска  за косопад , сгъстяване и въобще подхранване  във форума-ще я повторя, защото е лесна , не мирише, не цапа и най-важното е , че укрепва косата.
Смесвате равни части хининова вода и ракия+шишенце вит.А.Мажете първо колените,после -по дължината.Увивате, стоите час-да и миете с шампоан.Аз го знам от фармацевт, а колко народ си оправи косопада ...Заради витамина не е препоръчително повече от веднъж в седмицата да се прави и то -в случаи, че има косопад
За подхранване само си я правя 2 пъти в месеца.


Благодаря ти за хубавата маска, всъщност още не знам как ще ми подейства на мен, но тези дни ще я пробвам! Пък и не страдам точно от косопад, по-скоро искам да "поглезя" косата си, че през последните години само я мъча с разните неща, които май писах по-горе...единствените ми грижи са разни серуми за връхчетата и маски без отмиване, а това не е достатъчно според мен! Naughty

# 37
  • Мнения: 521
momicheta vchera hodih na vrizior i mi podrqzaha vryhchetata,posle sle izkapah v kyshti i si slojih seborala,do vecherta kym12.00  kosata mi besha kakto predi
vyzmojno li e tova? #Shocked

# 38
  • Мнения: 1 232
momicheta vchera hodih na vrizior i mi podrqzaha vryhchetata,posle sle izkapah v kyshti i si slojih seborala,do vecherta kym12.00  kosata mi besha kakto predi
vyzmojno li e tova? #Shocked
в какъв смисъл както преди,станала ти е по-хубава ли?Ами да след всяко постригване косата се освежава все пак.По принцип себорала едва ли действа толкова бързо,аз също вчера си го купих и очаквам ефект поне след първата опаковка.

# 39
  • Мнения: 521
ne stana tolkova dylga kakto predi,e tq vriziorkata me vze samo dva prysta

# 40
  • Мнения: 215
Моля, момичетата, които ползвате Себорал форте при пърхот, да ми  кажете, освен него, друго средство ползвате ли? Имам предвид, косата си като я миете противопърхотен шампоан ли ползвате, или какъвто и да е и след измиването нанасяте Себорал?  bouquet

# 41
  • Мнения: 5 317
Моля, момичетата, които ползвате Себорал форте при пърхот, да ми  кажете, освен него, друго средство ползвате ли? Имам предвид, косата си като я миете противопърхотен шампоан ли ползвате, или какъвто и да е и след измиването нанасяте Себорал?  bouquet
Аз използвам само"Себорал"против пърхота.Шампоана не ми е противопърхотен.Ползвам го от около месец и още през първата седмица не се забелязваше пърхот.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Когато има пърхот, втривам в скалпа след всяко измиване на косата от лосиона.
През другото време го ползвам в маски.

# 43
  • Мнения: 1 022
При мен има ефект , а го ползвам само един път седмично .
Най-много ми допада цената


колко струва?

# 44
  • Мнения: 5 317
При мен има ефект , а го ползвам само един път седмично .
Най-много ми допада цената


колко струва?
1,50-2,00 лева.

Общи условия

Активация на акаунт