Избиване на комплекси?

  • 9 781
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 957
Фортуна, ний тук несериозно си го подмятаме "комплекса", не нАучно, ти пък ... Да си "избиеш комплексите" е сериозно посегателство към личността, ако требе да сме сериозни. Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 4 349
Ето защо някои стават рано!







# 62
  • Мнения: 755
хаха... Ментова, ако моето  е нАучно, то същинското такова не е ясно кво е... понякога не мога да се нарадвам на такива подмятания и си пиша несериозно и аз- не ми връзвай карез. Grinning
Гле`Ам гениални изводи се извеждат от тук са комплесарщината  и все несериозни- дано. Laughing Laughing Laughing

п.п. нали уточних, че избивам комплекси върху ви, та погледнете несеирозно и виЙЙЙЙ....  Wink

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не съм чела всичките страници, но по темата мисля това, което е писала Мадлен Алгафари в една от книгите си - комплекс е т.нар. нимфомания, защото поради липсата на пълна удовлетвореност жената иска по-често и по-често, и да пробва с разл.партньори.

# 64
  • Мнения: 755
Не съм чела всичките страници, но по темата мисля това, което е писала Мадлен Алгафари в една от книгите си - комплекс е т.нар. нимфомания, защото поради липсата на пълна удовлетвореност жената иска по-често и по-често, и да пробва с разл.партньори.

Искаш да кажеш, че всеки , който има комплекси е нимфоман и затова си ги избива чрез секс. Ясно. Joy

# 65
  • Мнения: 571
Че нимфоманията е вид комплекс Peace
От тук дали следва,че всяка зависимост е избиване на комплекс newsm78

# 66
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Че нимфоманията е вид комплекс Peace
...
болест е.

# 67
  • Мнения: X
Не съм чела всичките страници, но по темата мисля това, което е писала Мадлен Алгафари в една от книгите си .......
Оф,тая пишман психарка.....големи "бисери  и изводи " ръси.
Не знам дали е помогнала на някого,но със сигурност е разболяла доста....

# 68
  • София
  • Мнения: 4 349
Не съм чела всичките страници, но по темата мисля това, което е писала Мадлен Алгафари в една от книгите си .......
Оф,тая пишман психарка.....големи "бисери  и изводи " ръси.
Не знам дали е помогнала на някого,но със сигурност е разболяла доста....



Но пък е известна и гостува на сумати предавания!

# 69
  • Мнения: 755
Не съм чела всичките страници, но по темата мисля това, което е писала Мадлен Алгафари в една от книгите си .......
Оф,тая пишман психарка.....големи "бисери  и изводи " ръси.
Не знам дали е помогнала на някого,но със сигурност е разболяла доста....



Всеизвестно е обаче как и защо стана известна. Laughing Дали всеки втори пишман психотераревт публикува стихове и те се тълкуват като лечение на душата. Да има попадения, но парите я правят известна, когато си плащаш , за да те чуят хората започват и да ти вярват.

Но пък е известна и гостува на сумати предавания!

Малко офф
Всеизвестно е обаче как и защо стана известна. Laughing Дали всеки втори пишман психотераревт публикува стихове и те се тълкуват като лечение на душата. Да има попадения, но парите я правят известна, когато си плащаш , за да те чуят хората започват и да ти вярват.
Предаванията се излъчват от определени телевизии, за които е важен рейтинга- вързана е работата. Laughing
 
п.п. да не забравяме и кой я спонсорира - омъжена е за Нидал Алгафари / ясно е кой е той/ Няма случайни неща в развитието и`. Laughing Инак нямам нищо против жената, може, има и действа- евала!

Нимфоманията/или хиперсексуалността/ не е комплекс обаче, въпреки ,че много прилича на такъв. Laughing

"Хиперсексуалността може да бъде провокирана от следните причини:

- хормонални пробле­ми;

- различни болести;

- приемане на някои лекарства;

- психологични проб­леми - тук се има предвид не ниско самочувствие Simple Smile))

- различни естестве­ни биологични проблеми (например бременност)"
 т.е. обикновено причината е физиологична и не засяга егото.

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 12:00 от Fortune

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
По темата - търсенето на секс извън връзката може да бъде избиване на комплекси естествено, но може и да не бъде. Има 1000 причини да потърсиш друг партньор и всичките различни.
Секса сам със себе си няма как да е комплекс или избиване на комплекс. Това е голяма глупост, не знам кому е хрумнала.  ooooh!
Повишеното желание за секс е много относително. Кой определя нормата? Кой казва колко точно е нормално? За да определиш, че една стойност е повишена трябва да имаш норма. Ако на двама души в една връзка им се иска различно количество секс, не значи непременно, че единият е с повишено желание. Може другият да е с намалено. Може и двамата да са в двата края на нормата... ако изобщо има норма в тези неща, в което се съмнявам.

# 71
  • Мнения: 571
Според един мъж,за който съм почти убедена,че има сексуални проблеми-липса на желание за секс/не е импотентен/-всяка жена,която иска от него повече секс или по-продължителен е болна,комплексирана,луда.Никога не е имал дълга връзка/ще рече повече от 2 пъти секс с една и съща жена/и същевременно е бил с 5 жени а е на почти 40г.Та това му изказване провокира у мен въпросите и темата.Да си сверя часовника.Ако аз харесвам и желая един мъж,който има поддобни проблеми/не съм попадала на такава патология като неговата/аз ли ще съм сбърканата или....понеже според него в общия случай мъжете мислят и се държат като него newsm78

# 72
  • Мнения: 2 867
Е, за този важи израза "гроздето е кисело". Естествено, че няма да потретят с него, а и той няма нужда от жена, май...

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Има нужда от специалист твоя приятел. Сексолог, психотерапевт, психолог ...

# 74
  • Мнения: 135
Има нужда от специалист твоя приятел. Сексолог, психотерапевт, психолог ...

Според мен има нужда от женица дет да му стопи лагерите за няколко дена.  Laughing

Мира.. как определихте че този мъж има проблеми.. ами ако проблемите са при жените!!!!  newsm78
Не може ли да разбере този мъж, че дадена женица не е това което си е представял???  Peace
Обикновенно нашите очаквания са много повече от това което ни се дава... не всяка е способна да задоволи потребностите ни.. но това означава ли че имаме полови проблеми???  ooooh!
Май не.. според мен не е достатъчно само да си отвориш краката .. има си един куп с фактори които са определящи за пълноценният секс.. дано го схванете някога!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт