Избиване на комплекси?

  • 9 765
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Добре, съгласна съм. Но за 40 години нито една ли не можа да му покрие очакванията? Или и при мъжете също го има този момент - не, не, ама да. А те си мислят, че има проблем със сексуалния нагон.

# 76
  • Мнения: 755
Според един мъж,за който съм почти убедена,че има сексуални проблеми-липса на желание за секс/не е импотентен/-всяка жена,която иска от него повече секс или по-продължителен е болна,комплексирана,луда.Никога не е имал дълга връзка/ще рече повече от 2 пъти секс с една и съща жена/и същевременно е бил с 5 жени а е на почти 40г.Та това му изказване провокира у мен въпросите и темата.Да си сверя часовника.Ако аз харесвам и желая един мъж,който има поддобни проблеми/не съм попадала на такава патология като неговата/аз ли ще съм сбърканата или....понеже според него в общия случай мъжете мислят и се държат като него newsm78

Количеството на жените ли определя желанието за секс и насладата му от него?
Познавам такива сменили много женици/ както ги нарича Соте Laughing/, но пак не си ги бива в леглото, просто не им иде отръки, то упражнение, упражнение, но като си упражняваш едно и също - файда никаква. Mr. Green Количеството не определя качеството. Naughty
Соте, как точно като му стопи лагерите той ще заобича секса? Laughing То, ако е дърво в леглото и най-страстната женица, ще и се отще...трЕбе взаимност. :xarm
s:

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 13:23 от Fortune

# 77
  • Мнения: 2 510
. има си един куп с фактори които са определящи за пълноценният секс.. дано го схванете някога!!!  Peace

Не е ли мъжа по - активната страна в секса.
Соте, кога вие ще схванете това, което си написал?

# 78
  • Мнения: 135
Добре, съгласна съм. Но за 40 години нито една ли не можа да му покрие очакванията? Или и при мъжете също го има този момент - не, не, ама да. А те си мислят, че има проблем със сексуалния нагон.

Първо нека поясня нещо..не ща да се крия..и аз съм над 40.. само ще кажа че на нашите години ставаме по взискателни към секса..не е като след казармата да налитаме на де що шава...на 40 сме във вихъра на силите си и не бихме сме примирили набързо кат зайците.. за мен лично, апетита идва винаги с основното.. но като не е приготвено добре, го изсипвам в кофата!!!   Laughing


Соте, как точто като му стопи лагерите той ще заобича секса? Laughing То, ако е дърво в леглото и най-страстната женица, ще и се отще...трЕбе взаимност. :xarm
s:

Тук си абсолютно права  Hug..без взаимност нищо не става.. но пък и най коравото дърво, пипне ли го вятъра..и клоните може да му строши...  Mr. Green


Не е ли мъжа по - активната страна в секса.
Соте, кога вие ще схванете това, което си написал?

Права си Снежке.. според мен мъжа си е активната страна.. но си има и изключения от правилото.. зависи най вече накъде ще избие комплекса!!!  Peace

# 79
  • Мнения: 571
Соте,уважавам присъствеито ти У форумО,но според теб мъж,който заявява публично и то пред половнката си,че за него ако жената иска секс значи е луда,болна,компексарка.а същевременно с нея не прави секс по-често от високосна година е нормален newsm78 Абе аз ли не съм в час или вие мъжете около 40 си мислите,че за всичко сте прави

# 80
  • Мнения: 2 510
Този мъж има проблем за който не иска да си признае дори пред себе си.
Най- лесното при такъв случай е да изкараш другия виновен, включително и при провал в кревата.
Това, обаче потвърждава, че комплексите / в случая комплекси има мъжа / не се избиват в кревата, а обратното.

# 81
  • Мнения: 755
Соте,уважавам присъствеито ти У форумО,но според теб мъж,който заявява публично и то пред половнката си,че за него ако жената иска секс значи е луда,болна,компексарка.а същевременно с нея не прави секс по-често от високосна година е нормален newsm78 Абе аз ли не съм в час или вие мъжете около 40 си мислите,че за всичко сте прави

Сляпа солидарност му се казва на това. Joy
Струва ми се, че Соте не е вникнал в "недъга" на героят за който пишеш. Joy

# 82
  • Мнения: 135
Соте,уважавам присъствеито ти У форумО,но според теб мъж,който заявява публично и то пред половнката си,че за него ако жената иска секс значи е луда,болна,компексарка.а същевременно с нея не прави секс по-често от високосна година е нормален newsm78 Абе аз ли не съм в час или вие мъжете около 40 си мислите,че за всичко сте прави

Съгласих се Мира..нещо не е нормално.. жена на която и се прави секс изобщо не е луда.. аз не бих пропуснал възможността да се възползвам от ситуацията!!!  Laughing
Явно нещо куца ..ма знаеш ли на кой кво му е в главата!!!  Laughing

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Явно проблема му не е от скоро. Не е бил цял живот на 40 години.

Общи условия

Активация на акаунт