Търся колагена, който пие Мадона

  • 64 214
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 770
Аз ползвах този колаген за лицето в продължение на година http://torba.bg/naturalen-kolagen/391-kolagen.html ,пих хиалуронова к-на и колаген от айхерб - не видях ефект.
Относно ретинА и ретинола, търсих такъв крем преди време в България, но не намерих. Искам да го ползвам обаче за стрии. Имало е преди акнедерм, но вече не се произвеждал. Даже мислих сега да търся в iherb, но това което прочетох за незабременяване до 2 години и малформации върху плода направо ме озадачи.

# 46
  • Мнения: 5
Дано някой не се засегне, ама и тук малко намирисва на реклама : Laughing

# 47
  • Мнения: 616
sandrella  продукти с ретинол в БЪлгария има много, много козметични марки пуснаха антиейдж кремове с него. Ретин А по последни данни от форума се бърка на място в аптеката на Токуда, с рецепта от дерматолог естествено. Това е лекарствен препарат, всички странични ефекти са изяснени в листовката.

# 48
  • Мнения: 2
Не мислите ли, че когато човек приема на хапчета, всякакви киселини, витамини и колагени, собствения синтез на организма намалява и дори спира??? Мен това ме притеснява.

# 49
  • Мнения: 1
PureLogicol го има в SUBRA i SCS аптеки вече. Наистина ефектът е осезаем. Струва си цената.

# 50
  • Мнения: 1 842
Аз съм на 38 год и за първи път отидох на дерматолог, заради страх как да се предпазя от отпускане на лицето.  Моята лекарка ми каза, че за всичко е виновен колагена. След навършване на 25г, организмът произвежда всяка година с 1,25% по-малко колаген, а след навършване на 40те, преставал напълно. Тогава започвало видимото остаряване. И ако с бръчките можем някакси да се справя, то с отпускането на лицето, няма как да се примиря. Остава ножа... А до 50 г възраст не билопрепоръчително. Питах какво можем да направим между 30 и 55 г. Лекарката ме посъветва да пия с колаген. Попитах в аптеката и ми предложиха 60 ампули за 35 лв ?! Това бе направо несериозно-прекалено евтино за такъв проблем. Порових се в интернет и попаднах на PureLogicol, английски, пиела го Мадона, поне имаше снимки как носи чантичка с продуктите. Но ми отказаха да го купя по интернет беше около42 евро. Знаете ли дали го има и в България? Чували ли сте нещо за този  PureLogicol?
Интересна информация за колагена, ще го имам предвид благодаря! Peace

Общи условия

Активация на акаунт