Аз пък изгубих моята приятелка

  • 8 969
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 070
Аз просто бих я потърсила, без да разпитвам сестра и или други общи познати.
Ще я поздравя за Новата година и ще се постарая да говорим само за тук и сега. Няма да споменавам минало, няма да изяснявам отношения кой, кога, с кого.
Ако не иска да се виждаме - ще уважа решението и, все пак съм опитала.

# 16
  • Мнения: 1 897
Помислих си това, което Juley вече е написала, след мъчително разчитане на първия пост. Не ми е много ясно какво толкова те хапе, та чак я сънуваш всяка нощ тази приятелка. Не виждам нищо кой знае какво да се е случило. Моята приятелка от детството полудя. Не съм сигурна дали се сеща коя съм. Болно ми е да я гледам така, но животът е такъв, непредсказуем. Ако наистина си толкова ранима, с тази душа на мимоза ще ти е трудно в живота. Както казах, той е непредсказуем.
Е,не мога да контролирам сънищата си все пак,ако ти можеш,дай съвет как го правиш.
Не се е случило,кой знае какво за теб,но за мен да,когато изгубиш един наистина качествен човек е болно,липсват ми разговорите с нея,с друг не мога да споделям така,липсват ми много неща най-вече истинското приятелство,защото вече е ясно,че няма такова,а и това се разбира от повечето постове дотук,след като повечето се чудят защо ми е толкова мъчно.

# 17
  • Мнения: 8 813
Помислих си това, което Juley вече е написала, след мъчително разчитане на първия пост. Не ми е много ясно какво толкова те хапе, та чак я сънуваш всяка нощ тази приятелка. Не виждам нищо кой знае какво да се е случило. Моята приятелка от детството полудя. Не съм сигурна дали се сеща коя съм. Болно ми е да я гледам така, но животът е такъв, непредсказуем. Ако наистина си толкова ранима, с тази душа на мимоза ще ти е трудно в живота. Както казах, той е непредсказуем.
Е,не мога да контролирам сънищата си все пак,ако ти можеш,дай съвет как го правиш.
Не се е случило,кой знае какво за теб,но за мен да,когато изгубиш един наистина качествен човек е болно,липсват ми разговорите с нея,с друг не мога да споделям така,липсват ми много неща най-вече истинското приятелство,защото вече е ясно,че няма такова,а и това се разбира от повечето постове дотук,след като повечето се чудят защо ми е толкова мъчно.


Не знам за какво истинско приятелство споменаваш... Rolling Eyes Rolling Eyes Така разказаната случка навежда само на една мисъл -не ти е била истинска приятелка, щом не ти е дала шанс даже да обясниш нещата. Стига да не си спестила нещо от историята....

# 18
  • Мнения: 1 897
Аз приятелство от 20г.го имам за истинско,да до въпросната случка беше такова.Истината,е че ако не се беше намесила майка й,можеше и да не стане така,защото я познавам като човек,знам как разсъждава и ако ме беше изслушала нямаше да е така.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не се измъчвай!Не са ми симпатични хора,които са злопаметни,да не говорим ,че без да се усещаш през всичките години са те направили тяхна жертва,вменили са ти чувство на вина,която те разяжда с години.
Не допускай подобни индивиди около себе си.
Весели празници!

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Малки сте били на възраст към момента на описаните събития, та от гледна точка на възрастта ви, развитието на нещата е в рамките на нормалното.

Не се ядосвай, ако искаш опитай да се свържеш с приятелката си, използвай като предтекст празниците. Може пък да стопите ледовете.

# 21
  • Мнения: 54 509
Аз приятелство от 20г.го имам за истинско,да до въпросната случка беше такова.Истината,е че ако не се беше намесила майка й,можеше и да не стане така,защото я познавам като човек,знам как разсъждава и ако ме беше изслушала нямаше да е така.

А ти като твърдиш , че ти е голяма приятелка , защо преспа с гаджето й , при това "уж" не е бил твой тип ?
Това е достатъчно да се развали едни приятелство . Peace

# 22
  • Мнения: 289
Истината,е че ако не се беше намесила майка й,можеше и да не стане така,защото я познавам като човек,знам как разсъждава и ако ме беше изслушала нямаше да е така.

Т.е., приятелката ти би разбрала, че си преспала с гаджето и от благородни подбуди  newsm78
 Joy
На теб лично, сега, от гледна точка на вече поотраснало момиче, как ти изглежда ситуацията  Laughing Хайде, тогава сте били тийнове, възрастта ви оправдава донякъде. Сега продължаваш ли да смяташ, че си постъпила правилно?

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Не го казвам с цел да те обиждам,но и аз смятам,че едва ли сте били кой знае какви приятелки поради ето този простичък факт:
А ти като твърдиш , че ти е голяма приятелка , защо преспа с гаджето й , при това "уж" не е бил твой тип ?
Това е достатъчно да се развали едни приятелство . Peace
И аз мисля,че си постъпила нередно,било то и под някакъв натиск.  Wink
Ако искаш я потърси,но според мен приятелството ви е  останало в миналото. Peace
Желая ти успех.   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 128
... и аз тъгувам по едно такова приятелство, макар и причината, да се отдалечим да не съм аз. ... и ние бяхме като сестри, но живота понякога ти поднася изненади. Аз и простих, потърсих я първа, обясних и, че уважавам решението и, и я разбирам. Е, чуваме се, виждаме се понякога, нищо не е както преди, но поне знам, че тя е щастлива.  Hug
Направи и ти така, обади и се и и кажи, че каквото и да е станало преди 10 год. искаш да си остане там и да подновите отношенията си. Бъди подготвена, че може да ти откаже. Ако пък реши да те изслуша не очаквай всичко да е както преди. Но поне ще знаеш, че тя отново присъства в живота ти.

# 25
  • Мнения: X
На Ц. пък брака не е щастлив,бори се да си има дете както и аз се борих,мъчно ми е за нея,обичах я много и продължавам.Мъчно ми е,че е нещастна,сънувам я всяка вечер,че ще си има бебе,искам да си има и се моля за нея да стане майка.
Ако тя не стане майка, животът и ще свърши

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
Само като чуя "той не е мой тип" - това си е само тинейджърска изцепка. Несериозно звучи.


# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Жалко,че свалиха от ефир " Имаш поща".Щяха да ти свършат работа!

# 28
  • Мнения: 2 717
Това, заради което сте се разделили, не са глупости. Гаджетата на приятелките, независимо дали са бивши, се вземат след разговор с тях, ако държиш на приятелството. Предала си я, че и жертва се изкарваш. Да я беше попитала иска ли подобна жертва от теб.
Не виждам смисъл да я търсиш, аз на нейно място не бих ти се доверила повече.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 349
Това, заради което сте се разделили, не са глупости. Гаджетата на приятелките, независимо дали са бивши, се вземат след разговор с тях, ако държиш на приятелството. Предала си я, че и жертва се изкарваш. Да я беше попитала иска ли подобна жертва от теб.
Не виждам смисъл да я търсиш, аз на нейно място не бих ти се доверила повече.


Избор, предателство, жертва - това да не някой турски сериал. Точно такъв започна преди малко по БТв. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт