Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *19*

  • 31 644
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 892
Тинче Hug гледай си сесията   bouquetИф ще се появи , ако не аз ще я пусна  Joy Joy Joy да се видите в тема. hahaha hahaha hahaha
Споко знам как се пуска тема  Hug

# 691
  • Мнения: 14 502


            Ванче ,честит двоен празник  ЧРД  и ЧИД
  Да си жива и здрава,много обичана и уважавана и весело прекарване на празничния ден!


                             

             

# 692
  • Мнения: 1 095
Тази хубавица вече е пораснала (родена 2003 г.) - трябва да е на 9 г.

 

# 693
  • София
  • Мнения: 5 334
Вече имаме нова (юбилейна! Flutter) тема - спокойно си пишете. Hug Hug Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 7 892
Тинче Hug мерси миличка.  bouquet
Кали детенцето си е същото ,е пораснало   Hug ама бузките и седят.Друг филм май не е снимала , ама то всичко е пред нея  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 7 892
Я каква песен намерих за Ивановден  hahaha hahaha hahaha


До довечера , че то не бе мама вчера  bouquet , а днес и тати  bouquet , та на едно  Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 14 502
    Шатци ,за мама и тати и всички около масата днес  и от мен-Наздраве!

                               

# 697
  • Мнения: 1 095
Тинче Hug мерси миличка.  bouquet
Кали детенцето си е същото ,е пораснало   Hug ама бузките и седят.Друг филм май не е снимала , ама то всичко е пред нея  Hug

Обаче тази малката Рюя ми е на сърце...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 5 334
И малкият Йомер/Емир с красивата си екранна майка: Flutter Heart Eyes Hug

# 699
  • Мнения: 1 095
И малкият Йомер/Емир с красивата си екранна майка: Flutter Heart Eyes Hug


Тинче, то май вече има нова роля (до колкото прочетох някъде...)
Аз още снощи написах, че Рюя и Йомер са най-хубави. Защо ли? Защото са от нашите сериали... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Всички деца са хубави. В турските сериали ги има много, което значи, че са и много талантливи...

# 700
  • Мнения: 1 095
Една сцена от Спомни си любима - на мен ми е любима (добра игра с погледи).

4,40 мин.  Красиви очи и на Ясемин и на Ахмет.  На 5,40 мин. се загледах в очите на Неждет и Ахмет. Неждет - малки, свити, някак без цвят, на Ахмет - големи, изразителни... Колко важни са очите (в случая на актьорите). Плюс е за всеки един от тях... (ама това е природата и гена).

http://www.dailymotion.com/video/x7ptp5_ahmet-ve-yasemin-unutulm … ir-ayk_shortfilms

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 12:48 от kali_georgieva

# 701
  • София
  • Мнения: 5 334
Да, и аз някъде го бях мернала, Кали. Обаче между него и Фахрийе имаше страхотна химия, макар Зейнеп да не показваше чак толкова голяма загриженост към Йомер (по-скоро майчинско задължение). Но Фахрийе и Емир си пасваха идеално. Flutter Hug Hug Hug Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 1 095
Да, и аз някъде го бях мернала, Кали. Обаче между него и Фахрийе имаше страхотна химия, макар Зейнеп да не показваше чак толкова голяма загриженост към Йомер (по-скоро майчинско задължение). Но Фахрийе и Емир си пасваха идеално. Flutter Hug Hug Hug Heart Eyes
Да ти кажа честно, те и в муцунките много си приличаха (няма прилика между таткото и детето, но между него и майката - да)

# 703
  • София
  • Мнения: 5 334
Да, и аз някъде го бях мернала, Кали. Обаче между него и Фахрийе имаше страхотна химия, макар Зейнеп да не показваше чак толкова голяма загриженост към Йомер (по-скоро майчинско задължение). Но Фахрийе и Емир си пасваха идеално. Flutter Hug Hug Hug Heart Eyes
Да ти кажа честно, те и в муцунките много си приличаха (няма прилика между таткото и детето, но между него и майката - да)
То определено имаше повече прилика между Йомер и Селим, отколкото между Йомер и Мехмет. Нали и затова в началото се обърквахме с прекараните години в затвора... Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 1 296
Добро утро и честит имен ден на Ваня.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !
Желая на всички именници  много здраве , късмет, една ползотворна година, изпълнена с много сбъднати мечти и любов!
И аз днес си имам именник. Големият ми син, моето студентско бебе е Ивалин, така че днес ще се празнува определено Party
Хубав ден на всички от мен.
Аз днес продължавам с Пленителката и учителят по музика Hug

Общи условия

Активация на акаунт