Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *19*

  • 31 629
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 095
   Аз тази вечер се сещам , че  като сме  се заговорили за сериозното отношение на Джансел при подготовката на всяка роля изобщо не сме споменавали и другите му умения които са Не успорими -фантастичен танцьор.
    Да де ама като не ги умея още аватарчетата ,че да ви пусна от СЛ- туист /с французойката/, румба - фокстрот с Ясимин, вълшебни танга с Хасрет и невероятно модерно танцуване на крйморската ивица с Мюге. Ама то си е така като си имаш и чувството за танц и фигурата.... hahaha hahaha hahaha
Себи, Джансел, освен всички тези изброени танци (в истинския смисъл на думата), умее и ето тези "танци"... Много му се получават.

# 736
  • Мнения: 510
Себи, в последната серия Мюге казва ,че не се нараняват хората които обича ме.
Малко по- късно Зайнеб застреля Селим.
Е за мен отговора е ,че по скоро не го е обичала. Hug

# 737
  • Мнения: 15
Мерве и в живота обича лодките.   Wink

# 738
  • Мнения: 1 296
Себи, в последната серия Мюге казва ,че не се нараняват хората които обича ме.
Малко по- късно Зайнеб застреля Селим.
Е за мен отговора е ,че по скоро не го е обичала. Hug
А според мен Зейнеб обичаше Селим, но убивайки го сложи край на миналото си, което винаги за нея ще е бреме.

# 739
  • Мнения: 14 497
   Добре Иф  може и така да се мисли -но какво чувство все пак я е задържало при него- само използвачеството ли newsm78
Да тя го е използвала за да си плаща наема и учението. Още по- лошо.


    Но най- лошото ,което ми се случи преди малко е много негативния пост с който някой си ни е започнал новата 20тема....Тинче , моля те ,ако е възможно премахни го. Не е нормално човек да е обхванат от такава злъч и злоба  и то на такъв хубав празник като днешния. Но то с неверниците е така.

# 740
  • Мнения: 14 497

   И с песента "Специално за теб"  ви поздравявам затова ,че сте чудесни и неповторими. Обичам ви


           http://i3.ytimg.com/vi/bPQmA7tD5zs/default.jpg

# 741
  • Мнения: 3
   Аз тази вечер се сещам , че  като сме  се заговорили за сериозното отношение на Джансел при подготовката на всяка роля изобщо не сме споменавали и другите му умения които са Не успорими -фантастичен танцьор.
    Да де ама като не ги умея още аватарчетата ,че да ви пусна от СЛ- туист /с французойката/, румба - фокстрот с Ясимин, вълшебни танга с Хасрет и невероятно модерно танцуване на крйморската ивица с Мюге. Ама то си е така като си имаш и чувството за танц и фигурата.... hahaha hahaha hahaha

Французойката, с която Джансел си партнира в СЛ и в живота по онова време има балетно образование. Peace Оттам са афинитета и уменията му в танците.

Общи условия

Активация на акаунт