Бихте ли създали семейство с него

  • 17 381
  • 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 547
Еее, Шантал, ама ги умееш нещата! Тъкмо го бяха сложили на дръвника и ти извади тежката артилерия.

# 436
  • Мнения: 2 510
Защо, то да имаш мерак и да го осъществиш не е лесно.
Dreaming, тук всички са с претенции. Де да беше така и в живота. Но и да е така, няма кой да ги покрие.

# 437
  • Мнения: 9 990
Вий на това красиво ли му викате..... Rolling EyesКатегорично го НЕ ща сега, като го и видОх. Sunglasses

# 438
  • София
  • Мнения: 4 349
Мъжете се женят от скука, жените от любопитство. И едните, и другите остават разочаровани!

Оскар Уайлд

# 439
  • Мнения: 481
шанталче, ти на кой свят живееш бе душко?
Знаеш ли че хората работят и за 350лв?
Така че този момък с 1000лв не е за оплаване- още повече че няма разходи за квартира.

# 440
  • Мнения: 2 457
шанталче, ти на кой свят живееш бе душко?
Знаеш ли че хората работят и за 350лв?
Така че този момък с 1000лв не е за оплаване- още повече че няма разходи за квартира.

Пини, аз не познавам някой ,който работи за толкова малка заплата в София. Сигурно и чистачките вземат поне 500 лв. Тук заплатите не са толкова ниски, може би визираш провинцията. 1000 лева не са нещо много, още повече ако дава и някакви пари за храна, парно и ток в къщи. А ако  излиза всеки петък по клубовете, както го видях да пие като казак, едно 100-150 лева харчи на излизане. Тук готините заведения са скъпи.

# 441
  • Мнения: 481
ами тогава защо се чудиш че живее при родителите си?

# 442
  • Мнения: 2 457
Може да си намери друга работа или допълнителна  работа. Ако иска де.
Но на него така си му е добре, на сготвено при майка му, мацките го харесват, е верно  по-вечер две са с него и повече не му се обаждат, но нищо - нали идват други. Simple Smile
Хем иска сериозна връзка, хем не прави нищо по въпроса.
Представи си - ти си млада и сериозна жена търсеща обвързване, излизаш с него, заговаряте се на тема семейство деца и той започва да ти ги развива тея теории. И ти какво - казваш си :ами добре, ще живея в двустайния с майка му, ще въртиме манджи на мъжете, той няма да ми помага за бебето,нито ще става през нощта като плаче, а в моментите когато детето ни стане непослушно и го дразни, ще го затваря в стаята,  по някой шамар ще отнася задължително. Във възпитанието  ще се включи като детето стане на 6 години, защото до тогава ще му е досадно да се занимава с нищо неразбиращо същество. Ще се наложи да си дам бебето на ясла за да работя, защото парите няма да ни стигат, виждайки го колко пие, а и пуши. Но нищо де, съгласна съм. Вземам го." Rolling Eyes

# 443
  • Мнения: X
Може да си намери друга работа или допълнителна  работа. Ако иска де.
Но на него така си му е добре, на сготвено при майка му, мацките го харесват, е верно  по-вечер две са с него и повече не му се обаждат, но нищо - нали идват други. Simple Smile
Хем иска сериозна връзка, хем не прави нищо по въпроса.
Представи си - ти си млада и сериозна жена търсеща обвързване, излизаш с него, заговаряте се на тема семейство деца и той започва да ти ги развива тея теории. И ти какво - казваш си :ами добре, ще живея в двустайния с майка му, ще въртиме манджи на мъжете, той няма да ми помага за бебето,нито ще става през нощта като плаче, а в моментите когато детето ни стане непослушно и го дразни, ще го затваря в стаята,  по някой шамар ще отнася задължително. Във възпитанието  ще се включи като детето стане на 6 години, защото до тогава ще му е досадно да се занимава с нищо неразбиращо същество. Ще се наложи да си дам бебето на ясла за да работя, защото парите няма да ни стигат, виждайки го колко пие, а и пуши. Но нищо де, съгласна съм. Вземам го." Rolling Eyes
А представи си ,че "командирова " майка си да спи в спалнята с бебето и жена му....да не го будят ,де....    Joy    щото ,нали,при това ограничено пространство едва ли има самостоятелни стаи за всички....    Mr. Green

# 444
  • Мнения: 2 457
Да, поне отсега си казва какъв е, щото има мъже които се правят на светци в началото, а после абдикират от всякакви задължения. Тоя поне е искрен, или глупав Simple Smile

# 445
  • Мнения: 481
ще дойде някоя мома от село Долно Нанагорнище и на нея и 1000то лева и 2стайния в София ще и се сторят приказка  Joy

# 446
  • Мнения: 46 558
... Ако мислиш че 1000 лв са добре за млад мъж в София... Confused...

За млад (20-25) е добре, само дето той не е точно млад  Laughing

За размера, знам че твоето семейство има висок стандарт, но спрямо населението в България, да, 1000 лв, са добре, особено когато те гледат мама и тате Simple Smile

# 447
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Да, поне отсега си казва какъв е, щото има мъже които се правят на светци в началото, а после абдикират от всякакви задължения. Тоя поне е искрен, или глупав Simple Smile

Е, той в друга компания, вероятно не е толкова искрен. Laughing

# 448
  • Мнения: 662
ще дойде някоя мома от село Долно Нанагорнище и на нея и 1000то лева и 2стайния в София ще и се сторят приказка  Joy

Е, да, някоя такава може да го вземе.Поне докато се намести в София, после може да му бие дузпата.Ама мама дали ще позволи, мислите ли? Mr. Green

Обаче, мама по-скоро никоя не допуска до него.Щото тя явно си живее с мечтата, че той вечно ще е хванат за полата и, надали допуска в мислите си, че някаква фуста изведнъж ще се появи и ще го отнеме. Mr. Green

п.п. Шанталче, да споделиш, ако си хване по-сериозна приятелка, почти съм сигурна какъв развой ще имат събитията  Naughty

# 449
  • Мнения: 6 214
Явно не се е родила още достойната за това синче Simple Smile.

Между другото аз познавам 2 семейства, където бащите си спят перманентно в друга стая. Спокойствие и силна храна  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт