Бихте ли създали семейство с него

  • 17 391
  • 486
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 457
Като казваш , че прилича на Кюрпанов , та направих връзката , че Мариянчо преди се "грижеше за доброто настроение" на Силвия Рока и Дарина Павлова.Има ли шанс и твоят човек да има вземане - даване със застаряващи заможни дами?  Wink
Това не знам. И да ходи с такива жени, не е казал. Sunglasses

# 421
  • София
  • Мнения: 2 484
Е,защо пък да е гей ?
Това,че не е намерил жената,която търси не го прави гей.
Имайте предвид,че свестните жени също са кът към днешна дата.
Може този мъж да има изисквания към жената,с която иска да прекара живота си ?!
И ако попада само на малоумни,силиконови маценца,дето нямат грам мозък,нормално е да е на изчакване или да е напълно разочарован вече .
То едно е да сме Убави,друго да сме Свестни.

Те пък и тези, каквито и да са, които са попаднали на него, голям късмет са извадили...Ако попадаш все на идиотки, трябва да се замислиш дали самият ти не си идиот и vice versa.

Може но не е задължително.
Още в самото начало на темата казах,че не мога да съдя този мъж заради 5-те изречения по негов    
 адрес тук. Както и не мога да знам с какви се среща и защо е разочарован. Просто предполагам.
Но е факт,че свестните- както жени така и мъже са рядкост и не виждам защо го обявихте веднага за гей, защото не попадал на подходяща.


От няколкото изречения разбрахме, че е красив, че не е приятен гост, че си пъха носа, където не му е работата, че има сексистки представи за родителството, че не е самостоятелен, въпреки че работи и печели що годе добре, и че пред жена, с която току-що се е запознал мрънка от бившите си /реални или не/. Не съм го обявила веднага за гей...попитах...честно казано познавам само един гей и няма нищо общо с тези от книгите и Сексът и градът. Държанието му беше близко до разказаното от Шанталчето.


В крайна сметка- много важно- нали не ми е в къщата, която иска да се пробва  Peace Относно жените на определена възраст, те не употребяват ли по-млади парчета...на около 20 примерно?

# 422
  • Мнения: 201
Аз понеже някои поискаха да го онагледя, се разрових и това е е което максимално прилича на момъка от темата. Мариян Кюрпанов. Като братя са. Нашето момче дори имаше по-сладко носле.
Enjoy it


 ooooh!Мамма мия, помислих си, че някой е изровил отнякъде снимка на моят познат, честно! Само очите му май не са толкова тъмни и има малко-по-малко коса, нищо драстично. И без премрежения поглед, гледа те прямо в очите. Не пие, не пуши, за риба не ходи, дори и мачове май не гледа. Сигурно дефекта му е, че е прекалено сериозен, определено не го виждам в ситуация на дребна свалка. 

Но иначе, при човекът на Шанталчето, това че живее с родителите си ми се струва най-малкият му недостатък, поне в моите очи. Както казаха някои, ситуации всякакви за да не се е изнесъл досега, не бих отсякла за някого точно по този критерий без други подробности. Но фитнес, пиене,риболов, дискотеки и заповедническия тон (особено пък в моя дом!) директно го слагат в графата "аут".

# 423
  • Мнения: 481
според мен момъкът не е решил, не си е намерил гадже, че дори и жена.
Хубав,  заможен, приказва глупости малко, защото няма опит с деца, но това не е нещо, което не може да бъде поправено.
Само не разбрах с каква цел е пусната темата. Той едва ли има проблем, докато вие не го разнищихте  Joy

# 424
  • Мнения: 1 567
Само не разбрах с каква цел е пусната темата. Той едва ли има проблем, докато вие не го разнищихте  Joy

А, мнооо тА моля. Така да се подценява социалната роля на форОма. Mr. Green Тц, тц.

# 425
  • Мнения: 6 214
Шанталче,

в кое населено място живее този убавец Simple Smile?

# 426
  • Мнения: 4 965
според мен момъкът не е решил, не си е намерил гадже, че дори и жена.
Хубав,  заможен, приказва глупости малко, защото няма опит с деца, но това не е нещо, което не може да бъде поправено.
Само не разбрах с каква цел е пусната темата. Той едва ли има проблем, докато вие не го разнищихте  Joy

Хубав - ОК. Ако изглежда като младежа на снимката - става.
Заможен? Живеещ с родителите си и с 1000 лв. заплата?
Може да бъде поправено отношението на мъж, който смята поне първите години от живота на евентуалните си деца да не се занимава изобщо с тях, а после да ги дресира със шамари?
Сериозно ли?

# 427
  • Мнения: 481
айдееее взеха го момчета, а вие го оплаквате.

# 428
  • Мнения: 481
той какво си дрънка сега няма никакво значение. Когато му се роди едно малко момиченце, последното ще му се качи на главата и хоро ще заиграе отгоре му.

# 429
  • Мнения: 6 214
Наистина може да си намери майстора и той. За всеки влак си има пътници. Нищо чудно да се появи някоя, която с памук ще му вади душичката и на малкия си пръст ще го върти. А може и тя да е някоя безнадеждна откъм шансове за сериозна връзка. Той Господ събира.  smile3508

# 430
  • Мнения: 2 457
според мен момъкът не е решил, не си е намерил гадже, че дори и жена.
Хубав,  заможен, приказва глупости малко, защото няма опит с деца, но това не е нещо, което не може да бъде поправено.
Само не разбрах с каква цел е пусната темата. Той едва ли има проблем, докато вие не го разнищихте  Joy
Да бе Laughing За това цяла вечер рева като лелка как нямал късмет с жените.
А това че бил заможен, предполагам не си прочела, взема малко над 1000 лв, няма собствен дом, живее още с техните. Ако мислиш че 1000 лв са добре за млад мъж в София... Confused
Може би не си прочела цялата тема Peace

# 431
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Това е явно причината за липсата му на късмет - не е достатъчно финансово красив.

# 432
# 433
  • Мнения: 293
Разкостихме сингълките,че явно имат големи претенции и не умеят да правят компромиси,ама тука като гледам ...оставам без дъх от претенции.

# 434
  • Мнения: 2 457
Ехее, ти пък къде отиде. ooooh! Laughing..Кво да ме харесва, аз съм заета, той с моя мъж не може да се мери. Всяка жаба да си знае гьола Wink

Общи условия

Активация на акаунт