Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 28

  • 34 850
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Дидката защо  не е на масата  newsm45

# 691
  • Мнения: 36 766
Починала е Теодора Захариева, която осъди държавата за безхаберието на медиците към болните хора от рак. Вечна й памет......

Във филма на Айча ще има драма на болна та Букет от рак на гърдата. Мисля, че в тази връзка ще има много тъжни моменти. Да видим на филм как се справя героинята на Айча със страшната болест.....

# 692
# 693
  • Мнения: 36 766
Дидката защо  не е на масата  newsm45


Сигурно е на един от празните столове....Не вярвам да е пропуснала да присъства.....

Теменужена давай да свършваме тази тема и да пусна новата, че в целия град имаме проблеми с нета....Утре не се знае, знае ли се....

# 694
  • Мнения: 36 766

Музикантчето на мама....не пропуска да се изяви като барабанист..... Naughty

# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 0
Дидката защо  не е на масата  newsm45


Сигурно е на един от празните столове....Не вярвам да е пропуснала да присъства.....

Теменужена давай да свършваме тази тема и да пусна новата, че в целия град имаме проблеми с нета....Утре не се знае, знае ли се....
Не възразявам Peace А Дидката....според това, което написа, предлагам да я прекръстим на  Невидимка Heart Eyes

# 698
# 699
  • Мнения: 36 766
Ти ако можеш слагай от тези снимки. Аз не мога....Трудно се отварят - нета ми е много слаб.....

# 700
  • Мнения: 0
Анне, снимките на Чаровника, които постнах по-горе, са от твоя линк Peace Сигурно наближава връчването на наградите за 2011 г.  newsm78 Невидимка какъв тоалет ли си подготвя newsm78 Очевидно не е стамбулско маце..... тоалетите й нещо не са много шик.... от това което виждаме през последните години Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 0
При мен нета е ок, но снимките сме ги виждали, или поне тези,  които са най-интересни Heart Eyes

# 702
# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт