Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 28

  • 34 830
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Това е статия във в. Стандарт от 28 декември Naughty Без подпис, но може информацията и да е вярна Thinking

Къванч превзе екрана през 2011-а

Актьорът Къванч Татлъту е диктаторът на турските медии за 2011-а. Секссимволът на Истанбул оглави класацията за най-популярните лица по страниците и ефира с 3000 материала за личния и професионалния си живот.
Татлъту, който през този сезон изкушава в сериала "Кузей Гюней", вече може да се похвали и с втората си роля в голямото кино. Досега той се е снимал само в "Американците в Черно море" през 2007-а. Филмът не пожъна успех и оттогава Къванч обърна гръб на класиката в жанра. Догодина обаче ще се превъплъти в известен турски поет от 40-те години на миналия век. Режисьор е Йълмаз Ердоган, а партньорка на Къванч ще бъде съпругата му Белчим Билгин. Актрисата Берен Саат, дамата на Татлъту в хитовата у нас сапунка "Забраненият плод", е миналогодишният тартор в изследването на центъра за проследяване на медиите в Турция, цитирано от БТА. С около 2000 материала Саат заема почетното второ място. Трета е Нургюл Йешилчай от "Любов и наказание". Тазгодишното й участие в "Без теб не може" не вдигна особено рейтинга на продукцията в съседката ни.  Скандалната сага "Великолепният век" е любимият на турските зрители. Историческият филм разказва за управлението на султан Сюлейман Великолепни и неговата любима - украинката Рокселана. От наложница тя става единствената законна съпруга на владетел в Османската история. Халит Ергенч и Мерием Узерли са в главните роли. За "Великолепният век" са публикувани 8000 материала. На второ място е "Така минава времето" с Еркан Петеккая и Айча Бингьол с 5000, а трети е "Каква e вината на Фатмагюл" с 4000 текста в медиите.

# 736
  • Мнения: 0

Анне, ти да не рупаш ябълки newsm78 хайде де, чакам новата тема Naughty

# 737
  • Мнения: 0
И ....ако имаш проблеми с пускането на Новата тема, само дай знак ....моя компютърен гений е на твоите услуги hahaha Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 0
Докато чакам новата тема, ще си пея  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 36 753
Теменужена след много мъчения темата е публикувана. Сега ще пусна линк и тук.....

# 740
  • Мнения: 0
Теменужена след много мъчения темата е публикувана. Сега ще пусна линк и тук.....

Ей, ти какво ... парашут ли трябваше да търся за да кацна в новата тема newsm78 newsm78 newsm78 Дай линк Naughty

# 741
# 742
  • Мнения: 0
Аватарчето, което си избрах не ставало. Било голяма  ooooh!
Сани питаш ме какъв искам да ми бъде подписа . Галип и Сабиха, но още не съм си избрала кой е най хубавият.
Вече има нова тема, но исках да отговоря в тази тема на въпросите за моята премяна.
Най-красивата, най-харизматичната, най-хубавата двойка актьори и герои са Еркан и Айча В. и Галип и Сабиха  Hug Hug Hug Hug Hug

Да отговоря и на Маман. В събота бях на работа, вчера почивах.

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 15:23 от @reni@

Общи условия

Активация на акаунт