"Новата Година ЮНЧЕ посрещни с песни, танци, весели игри"

  • 24 576
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
Здравейте!

Дидолинка, бързо да оздравяват двете ти принцеси Praynig  Hug

Вчера като прочетох за снимките на булките и като започнах да разглеждам снимките от нашата сватба, после на Стефи като бебе, и то минали 2 часа. Наистина много приятни спомени от далечната 2004 г. Ние имахме професионален фотограф, но нямам снимки на магнитен носител, а само на лента. Затова тези, които сложих са любителски, но все пак се виждаме Grinning.
Наистина много сте хубави Hug. А след малко ще видя има ли още булки Grinning.

Ваче, Цвети ти е казала, че ако не се изолират бактерии, резултатите излизат на втория ден следобед. Чака се за антибиограмата - 3 дни. Но тъй като е петък, предполагам, че ще видиш резултатите чак в понеделник. Дано всичко е наред и излезе чиста урината Praynig.

Хеберлея, приятно изкарване на почивката и дано си починете и понаспите, дори и за 2-3 дни.
ММ се връща окончателно във Варна края на другата седмица, и от сега сме решили март да излезе в отпуска и да ходим пак към Велинград. Не сме ходили от ноември 2010, и вече ми липсва.

Аз гледах вчера снимки на Стефи на няма и 7 месеца, и вече стои изправена и се държи за кошарата. А Теди още не може да стои седнала стабилно, а за изправяне и дума не може да става. Все си мисля, че това е защото слагах Стефи в паяк да щъка от 6 месец, а Теди не. Нямаме и бънджи, та Теди почти няма къде да бъде изправена.

Мушморонко, може ли някакъв линк към тези аксесоари ( може на лични ), защото не зная къде да ги видя. Предполагам другите ги гледат във ФБ. Благодаря Hug

Цвети, да ти кажа мама е същата с изказванията. Нали сега е при мене, като го няма ММ, постоянно - няма ли да му вземеш още едно одялце, къде ще ходиш по МОЛ-ове, само вируси има, ще заразиш детето. Ама аз не я слушам много, а съм и свикнала с тези реплики.

Омекотител и аз не ползвам за дрехите на Теди. Последно бях взела Тео бебе, но на прах. Ами той не се разтваря добре, и последният път бяха останали твърди частици по дрехите. Може да взема Персил сенситив, една приятелка отдавна ми го препоръча, ама не я послушах тогава.

Днес ще ходим на консултация. Добре, че ММ се върна вчера за почивните дни, че ще ми е по-лесно да ни заведе. Ще пиша утре колко сме пораснали, а сега отивам да храня Теди и да се приготвяме.

Лек ден  bouquet

# 691
  • Мнения: 984
Нямате изчитане  ooooh!
Само набързо да почерпя - вчера станах за последно на 20+  Mr. Green

Хубав ден на всички, после ще се включа по-адекватно

# 692
  • Мнения: 378
Ха, здравейте Hug Нещо съм се разшетала от сутринта и не мога да се наканя да пиша...

Майче, честит рожден ден, много здраве и любов ти желая newsm59
 
Цитат
Казах му да им казва,че още преди два месеца е проходил
Joy Joy Joy

Ваче, дано нищо не порастне Praynig Hug
Сигурна съм, че обрива е бил от ганчевските пюрета. Първо бях обвинила банана, после памперсите, с крем, без крем, с друг вид крем, все тая ooooh! Той се появяваше само от акане и то до където е имала контакт кожата с акото, засекох си назад кога какво е ял и кога е имал пъпки, излезна че са само след тези пюрета. От както не съм давала от тях една пъпка не е излезнала, сега пак слагам старите памперси и давам банан, но да чукам на дърво вече е ок.

Пъпките под брадата обаче не минават, даже и повече стават. Ама това е заради бузищата му, пазя го от лиги, не го мокря, гледам да не му става топло, че да не се поти, а педи нищо не казва #Cussing out Харесах си един  крем на Мустела, ще го поръчам после в аптеката. Ако не помогне ще трябва да ме ориентирате къде на частно в София. Много задундавя това дете, Силве и ние с Матейка на диета Hug На обяд яде само пюре, а като се приберем ще яде каша без мляко само с плод. Малко да отмали от бузите, че не се вижда тая шия вече ooooh!

Хелън, не мисля че е от Теото, аз ползвам същия - течен и два пъти съм взимала малка кутийка на прах, не е имало разлика. Омекотител ползвах същия, съвсем мъничко, но вече не слагам, те дрешките и без него са си мекички и миришат хубаво.

Хеберлеа, дано да си изкарате супер и много хубаво да си отпочинеш Hug

Деси, сега съм се сетила (иначе все се сещам, когато не мога да седна на компа), нали Йо хапва много малко и ти се ядосваше, че ще хвърляш месните пюрета. Та четох някъде, вече не помня къде, че някои мами си разпределяли и замразявали чисти месни пюрета на мини порцийки, които после само си добавят към зеленчуковите пюрета. Ти може и да си се справила вече, ама аз да си кажа Grinning

Трябва да ставам, че да не изпусна момента за излизане, ако се помотам още малко дребосъка ще заспи като Крис на Накри Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 13 236
Мая, Чести Рожден Ден!!! Жива и здрава бъди, па макар и за последен път на 20+...Hug Hug Hug

Аз след двадесетина дни ставам за последно на 30+ Crazy

Булките, много сте красиви!  Hug Hug Hug


Ире, а зъби поникнаха ли междувременно с обрива? А ако си давала други плодови пюрета или жив плод имаше ли обрив?

# 694
  • Мнения: 378
Не, няма зъби  (на едно дередже си е вече повече от 2 месеца - две топченца седят и чакат Mr. Green), а когато давах пюрета от друга марка изчезваха. Само че до като се усетя, все си мислех "смених крема - вече няма", на другия ден пак пъпки, после "смених памперсите - вече няма" и айде на ново. Чак като се чатнах че първите пъпки съвпаднаха с първите пюрета на Ганчев си засекох, спрях да давам и се изчисти веднага.

# 695
  • София
  • Мнения: 2
                       Здравейте и от нас!!!
 #Cussing out #Cussing out #Cussing outТова е третият ми опит да пиша.Ток ли не спира, нета ли не изчезва, затова сега на бързо.
Дидолинка, Миси, Мая, ЧРД на патерица!!! newsm51
Деска, и на вас честита месечинка на патерица! smile3525
Чин, тамън казваше, че телефона ти плаче за смяна. Ето ти и повод. Да ти е честит и с здраве да си го ползваш.
Хеберлея, да си починете активно. Аз също много обичам да ходя на Велинград.
Момичета, мното сте хубави, като булки. Аз за жалост не можах да облека булчинска премяна макар, че съм омъжена. Обстоятелствата тогава не ни позволиха да дигнем сватба и уж остана за по-нататък, но като гледам в бяло няма да се видя. Завиждам ви благородно.
За запек, на големия съм замествала едно хранене с преварена вода от овесени ядки ( още беше на един месец, но тогава кой ти е гледал- глутен или без глутен) и резултата беше тотално омазване, няколко пъти. Сега Мони също има запек и мисля да пробвам със спиране на обедното пюре, само на кърма ще да е. Ако не помогне ще търся други варианти.
Днес бяхме на консултация и резултата е 8500кг. и 70см.. За тези обривчета, от които се оплаквате ни предписа "Линола Фет". Нашите са, като лишейчета и са около10-на на различни места по тялото. За изследвания изобщо, сега се сещам, и дума не отвори #Cussing out
Ваче, дано да са добри резултатите. За миризмата на сутрешните памперси, като чели и при нас я има, но аз го отдавах на това, че се захранваме и растем.
Бързам да публикувам, че да не стане пак нещо.


ПП Сетих се за евентуално заглавие на следващата тема "Новата година дойде, а ЮНЧЕТО продължава да расте ли, расте..."

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 21:34 от yanavasi73

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
М@я, честит рожден ден! Здраве, любов и щастие! Simple Smile

Мушморонко, от познати с деца с АД съм чувала, че много добре им влияе накисване в калиев перманганат.

Покрай Пао ми хрумна заглавие:

"Юнчетата гении са, знай се, ходят, а и смятат чак до двайсет."
или
"Юнчетата гении са, знай се, могат те да смятат чак до двайсет."
 Mr. Green

# 697
  • Мнения: 43
Ехоо,здравейте
ние се разходихме много добре с Дара-прекрасно слънчице имааа!
Много имам да ви пиша Grinning
За албумчето -много се радвам ,че си спомняте прекрасни мигове!
Бг-тати -много нежна булка е била съпругата ти !!!  bouquet

Хеберлеа-ами наистина гърбът си е прекрасен.Приятно изкарване и добре да си починеш! Hug
Maidenly,а ти каква си секси булка  bouquet Аз да ти кажа съм й давала на Малечко и си ги хапва.
Хелънче,и аз мисля ,че е от праха.Не се притеснявай ,ще мине . Heart Eyes
Чинче,честит ти телефон.Само приятни разговори по него да имаш.  bouquet
Ирето,ми аз пък най-много с Ганчев я храня-да чукна на дърво не сме имали проблеми.
Ваче ,супер гадост ама тя с кеф си я изяде така попарата.Дано всичко е ок с изследванията на Ралка!
М@я,ЧРД да си жива и здрава ! И на мен тази година ще ми е последният 20+!
Янаваси ,супер мерки!  bouquet

# 698
  • Мнения: 149
момичета, много сте мили всичките!  Hug Hug Hug

Хайде след време може да се видим всички по Велинград - там е точно като за семейства с малки деца...

тръгвам че Оги ме дърпа за ръцете...

# 699
  • Мнения: 0
Здравейте, ние досега бяхме около 2 часа навън, гледах да използваме слънцето, но като се скри  Shocked студ.....искам вече да идва пролет   Nature Partly Sunny

Ваче - стискам палци резултатите да са добри  Peace

Омекотител и аз не ползвам, с Persil gel пера на 50 градуса и пускам допълнително изплакване  Naughty

Разгледах ви снимките (и не само булченските) много хубави мами и бебоци Simple Smile Ще гледам довечера и аз да кача  Simple Smile

# 700
  • софия
  • Мнения: 1 305
Момичета бебка ми натисна нещо на клавиатурата и сега екран ми е надолу с главта знаете ли как да го оправя Praynig

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 40
Ваче, ние взехме валчер за някакъв хотел от грабо, ама още не сме ходили, като се върнем ще споделя отзиви, до сега всичко е било коректно.
Дано няма нищо в урината.
И аз отивам да ви гледам като булки, и аз не съм била и само с гледане ще си остана, отдавна се примирих.
Омекотител и аз не слагам, даже за нашите дрехи и пера само с течен.

Ех Зверче, колко е сладко като се радват така. И аз ще пробвам номера иначе го забелязвам как се радва на племенницата и веднъж като го бяхме оставили да спи сам и го взехме при нас да си играе. Започват доста да разбират мъниците и да проявяват предпочитания.
Аз имах един случай ревеше и аз исках да го храня а той не иска, баща му дойде и започна да го разнася и да му говори а оня почна да се хили. После ми го дава , оня пак рев баща му само се навежда да го вземе и пак почва радост и щастие.
Хеберлея, приятно изкарване, дано да си починеш.
Мая, честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива и обичана.  bouquet

Аз днес за пръв път се пробвах да правя домашно пюре и да стерилизирам. Имам само бурканчета на Хип, е 50 % не се вакумираха но ще ги пъхна във фризера.

Дани, вчера и днес е супер крив. Снощи през половин час се събужда с рев. А днес сутринта само се тръшка, текът едни лиги с килограми, мрънка и си чеше зъбките, има и температура а сега спи и  вече спи почти 3 часа.  Направо не знам какво ще излиза.

Цвети, трябва да си видиш настройките на видеокартата, при всички са различни комбинации.

# 702
  • Мнения: 2 456
Нико си има зъб Simple Smile

Мая, честит рожден ден.   bouquet

Цвети, а де.. аз не знам.

Шунче, ама много са готини, второто повече ми харесва... въпреки, че това с ходенето е много актуално също Simple Smile

Яна васи, да не е от студеното време да са излезли? На мен също ми излизат, с крем ги оправям, но той е бебе все пак..

Ирето, ще ядеш шамарите!  Wink Да не се излагаш, какви ти диети и ограничения, остави детето. Пак ще кажа - Нико на 4 месеца беше почти 8 кила, а сега е почти 9, т.е за 3 месеца почти нищо не е качил, ще спре, пък и ако не спре сега, то сега не му е времето да мислиш за диети.


Ние бяхме 3 часа навън, новата тема май ще е утре.
Тук до нас, в двора на Японското посолство се е самоубил някакъв охранител, та сега около нас е бъкано с полиция и телевизии за да се приберем трябваше да обиколим половин квартал. Тъжно е, че толкова много млади хора посягат на живота си.



Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 17:11 от chin

# 703
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Мая,Честит Рожден Ден HugДа си жива,здрава и много,много щастлива  bouquet

Чин,честито зъбче на Нико.Айде да пукаш пуканки и утре  в Мола за бяла дрешка  Mr. Green
Много жалко е наистина това ,че все повече млади хора не могат да се справят с проблемите и депресията си Cry

Цвети ,и аз не мога да ти помогна .

Даги ,и вас май ви мъчат зъбки?

Хеберлея,приятно изкарване  Hug

Ние днес не излязохме.Много силен и леден вятър духа тук Tired

Ире ,и аз давам пюре на Ганчев.Имаме едно упорито лишейче на устната на бебо,но то е от лигавенето покрай зъбките и не мажа с нищо Thinking


# 704
  • София
  • Мнения: 142
Еха, чин, честито зъбче!  Точно вчера си говорихме и ето Wink

Мая, честит рожден ден!  Ама много сте млади всички Crazy

Мони, наистина ли на 50 градуса переш? Мен ме е страх на такава висока Т да не се повредят нещо Rolling Eyes  Пера на 40, предимно на кратката програма...

Аз сега ползвам Персил Сензитив течен, преди това ползвах течния на Сано Максима, и от двата съм доволна, дрешките миришат чудесно.  Даже от Сано-то повече ухаеха май Rolling Eyes

Ире, и ти ли за диети заговори Shocked  Пощуряхте вие нещо Crazy Hug

Много хубави снимки и много хубави младоженци Heart Eyes  Има някои ненадписани обаче newsm78

Общи условия

Активация на акаунт